Falcon problemy z aparatura

Koptery wyścigowe, Race drones

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

zawirm
Posty: 47
Rejestracja: niedziela 24 maja 2015, 06:24

Falcon problemy z aparatura

Post autor: zawirm »

Witam.

Po 2 latach latania różnymi większymi/mniejszymi zabawkami postanowiłem spróbować sił na 250 wybór padł na falcona, wg mnie rozsądna cena na początek pomyślałem polatam trochę zobaczę czego potrzebuje na co warto wydać trochę więcej a co jest zbednym wydatkiem i zabiorę się do składania swojego zestawu. Wczoraj odbyłem pierwsze loty i zacZyna do mnie docierać co to znaczy fajne latanie :D po zaliczeniu trzech kretow falcon nadal cały co mnie cieszy :)

Problem natomiast zauważyłem że moja aparatura jest chyba jakoś zblokowana( używam aparatury z zestawu, ale chyba pierwsze co kupię to właśnie Nowa aparatura)
Zgodnie z instrukcją po naciśnięciu przycisku "ok" i przytrzymaniu go dłużej nie przechodzi mi do menu gdzie chciałem trochę rzeczy ustawić/sprawdzić. co może być przyczyną i czy ktoś miał podobny przypadek? Aparatura to eachien i6(zestaw ryt) to chyba to samo co flysky i6 tak?
Polecacie tą aparaturę czy lepiej kupić coś fajniejszego?
abadon11
Posty: 55
Rejestracja: poniedziałek 23 lis 2015, 18:04

Re: Falcon problemy z aparatura

Post autor: abadon11 »

Syma x5c-1, F450 diy, 250 emax 1806 naze32rev5 na razie 3s.
zawirm
Posty: 47
Rejestracja: niedziela 24 maja 2015, 06:24

Re: Falcon problemy z aparatura

Post autor: zawirm »

Dzięki poradziłem już sobie w inny sposób przeładowałem firmware na FlySky i6 :) i teraz działa okej, poza tym tylko że nie moge uzbroić silników, połączenie między odbiornikiem a aparaturą jest, jednak silniki nie chcą się uzbroić;/
Awatar użytkownika
Adrián
Posty: 9286
Rejestracja: środa 03 wrz 2014, 11:11
Lokalizacja: 50°08′13″N ; 18°57′59″E

Re: Falcon problemy z aparatura

Post autor: Adrián »

Jeśli dobrze pamiętam, jest tam cc3d. Jeśli tak, to ściągnij manual.
Jak próbujesz uzbroić silniki?
zawirm
Posty: 47
Rejestracja: niedziela 24 maja 2015, 06:24

Re: Falcon problemy z aparatura

Post autor: zawirm »

Tak samo jak robiłem to do tej pory czyli lewy drążek w prawy dolny róg
ODPOWIEDZ