Ile na chwilę obecną idą wam paczki z Chin?

Moderatorzy: Matkas, moderatorzy2014, moderatorzy

Awatar użytkownika
MacPiston
Posty: 1051
Rejestracja: niedziela 02 lis 2014, 10:30
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Re: Ile na chwilę obecną idą wam paczki z Chin?

Post autor: MacPiston »

Wg. mnie: nadejście do docelowej poczty (w sensie poczty polskiej), czyli przesyłka już w Polsce.
Awatar użytkownika
jervon
Posty: 452
Rejestracja: wtorek 23 cze 2015, 21:38
Lokalizacja: Łódź

Re: Ile na chwilę obecną idą wam paczki z Chin?

Post autor: jervon »

MacPiston pisze:Wg. mnie: nadejście do docelowej poczty (w sensie poczty polskiej), czyli przesyłka już w Polsce.
Myślałem podobnie ale to już dwa tygodnie. Na stronie PP nie ma śladu po przesyłce.
lesz
Posty: 473
Rejestracja: wtorek 03 lut 2015, 20:29
Lokalizacja: wlkp

Re: Ile na chwilę obecną idą wam paczki z Chin?

Post autor: lesz »

szczesliwcy, ja mam paczki z ok. polowy kwietnia i nadal cisza (czesc idzie niestety bez trackingu ) :(
#czasami bez ogonkow
flota 75mm-250mm +Mini2 +XK X380 +dji fpv (ex: air1; air2)
RX:QX7, X-Lite, TX16S, T-lite +frsky +eleres +multi +expresslrs
Gogle:DJI FPV, Skyzone 04X
4x4:A979, reely core, remo, feiuye, abs ab1, trx merv, trx pede, tmaxx elekt.
Awatar użytkownika
Mitar
Posty: 380
Rejestracja: czwartek 03 wrz 2015, 13:51

Re: Ile na chwilę obecną idą wam paczki z Chin?

Post autor: Mitar »

MacPiston pisze:Mitar, czyżby pixhawk już w PL? :D
Dokładnie :mrgreen:

Na szczęście ta druga przesyłka z 25tego kwietnia która ciągle płynie kajakiem z Chin nie jest taka ważna.
A tak poważnie to ciekawe co zatrzymało tamtą całą partię.

Pamiętam jak zamówiłem dziecku klocki "lego" z Chin i po miesiącu bezowocnego czekania w głównych wiadomościach usłyszałem, że cały kontener klocków przechwycili zdaje się w Gdyni i spalili :)
Potem się okazało, że na szczęście nie moje ;)

Edit: paczka z 25tego wlasnie zmienila sie w wer warszawa
potwur
Posty: 0
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2016, 21:07

Re: Ile na chwilę obecną idą wam paczki z Chin?

Post autor: potwur »

Mitar pisze:Edit: paczka z 25tego wlasnie zmienila sie w wer warszawa
Witam
Moja nadal łowią chyba, bo też 25 wysłana a w trackingu cisza. A o której dziś wleciały paczki do Warszawy?
Awatar użytkownika
Mitar
Posty: 380
Rejestracja: czwartek 03 wrz 2015, 13:51

Re: Ile na chwilę obecną idą wam paczki z Chin?

Post autor: Mitar »

z tego co mi pokazuje 10:53
michał1977
Posty: 361
Rejestracja: piątek 03 paź 2014, 12:37
Lokalizacja: Poznań

Re: Ile na chwilę obecną idą wam paczki z Chin?

Post autor: michał1977 »

z tego co u mnie to ciągle jest Start shipment, Guangzhou i godzina 17:20 :/ trzeba bedzie kasę odzyskać bo to czekanie to już porażka
numer RI948083777CN
pomału ogarniam temat :D
potwur
Posty: 0
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2016, 21:07

Re: Ile na chwilę obecną idą wam paczki z Chin?

Post autor: potwur »

Moja RI957829236CN
a do tego widzę że z tego samego miasta wysłana co Twoja ;/

i z tego co zdążyłem zaobserwować paczki z chin wchodzą do WER warszawa poniedziałek i piątek
Awatar użytkownika
mDario
Posty: 108
Rejestracja: niedziela 22 lis 2015, 10:23
Lokalizacja: Opole

Re: Ile na chwilę obecną idą wam paczki z Chin?

Post autor: mDario »

michał1977 pisze:z tego co u mnie to ciągle jest Start shipment, Guangzhou i godzina 17:20 :/ trzeba bedzie kasę odzyskać bo to czekanie to już porażka
numer RI948083777CN
Przez Pekin - z tydzień może jeszcze iść.
Jest 25dni roboczych na dostawe - twoja paczka ma dopiero 18
never ending 250 class (ZMR250, flip32+BF, dys1806+dysBH16A)
Permanentny brak czasu
michał1977
Posty: 361
Rejestracja: piątek 03 paź 2014, 12:37
Lokalizacja: Poznań

Re: Ile na chwilę obecną idą wam paczki z Chin?

Post autor: michał1977 »

ale ci powiem że poprzednia paczka dokładnie taką samą drogę pokonała w 20 dni od statusu wysłana, więc to mnie martwi
tym bardziej ze pisałem przy kupnie żeby wysłali jako rejestrowany i szybki, potwierdzili że w 2 tygodnie otrzymam więc teraz to w sumie nie mój problem, poczekam jeszcze do końca tygodnia
pomału ogarniam temat :D
Haako
Posty: 95
Rejestracja: środa 28 maja 2014, 04:20
Lokalizacja: Kraków

Re: Ile na chwilę obecną idą wam paczki z Chin?

Post autor: Haako »

Dzisiaj dostałem info ze paczka która dotarła do warszawy 09.05.2016 znalazła się na poczcie na osiedlu i jest w doręczeniu , czekam cały dzień a tu ani nie widać listonosza ani nie słychać, ja się z domu nie ruszam (mam uszkodzony kręgosłup od 3 miesięcy w łózko) 20 minut temu dostaje info z monitorowania paczki ze nieudane doręczenie , chyba mi nie odeślą paczki do Chin, co z ta poczta się dzieje w Polsce =[ (jutro zadzwonię do punktu bo dzisiaj już zamknięte), natomiast 4 pozostałe paczki nadal na urlopie w Wawie od 07.05.2016.
460(rama drewno/balsa, KK 2.1.5, hexTronik DT750, HobbyKing 30A, 3s ), Hubsan X4 H107CHD, MiniTricopter (RCExplorer, Naze32, DYS BE2208-10 1800KV, DYS SN20A ESC (BLHeli), 4S)
Awatar użytkownika
mDario
Posty: 108
Rejestracja: niedziela 22 lis 2015, 10:23
Lokalizacja: Opole

Re: Ile na chwilę obecną idą wam paczki z Chin?

Post autor: mDario »

Haako pisze:Dzisiaj dostałem info ze paczka która dotarła do warszawy 09.05.2016 znalazła się na poczcie na osiedlu i jest w doręczeniu , czekam cały dzień a tu ani nie widać listonosza ani nie słychać, ja się z domu nie ruszam (mam uszkodzony kręgosłup od 3 miesięcy w łózko) 20 minut temu dostaje info z monitorowania paczki ze nieudane doręczenie , chyba mi nie odeślą paczki do Chin, co z ta poczta się dzieje w Polsce =[ (jutro zadzwonię do punktu bo dzisiaj już zamknięte), natomiast 4 pozostałe paczki nadal na urlopie w Wawie od 07.05.2016.
Mało który listonosz taszczy dzisiaj paczki. Rano wypisuje do wszystkich awizo i heja na rejon :evil:
never ending 250 class (ZMR250, flip32+BF, dys1806+dysBH16A)
Permanentny brak czasu
Awatar użytkownika
miś
Posty: 9242
Rejestracja: niedziela 07 lut 2010, 15:24
Lokalizacja: Bytom

Re: Ile na chwilę obecną idą wam paczki z Chin?

Post autor: miś »

Nie, nie, jeśli jest na czerwono "Nieudane doręczenie" to oznacza że listonosz po prostu nie dotarł pod Twoj adres, i jutro będzie powtórka (przygotowanie do doręczenia, wydanie do doręczenia...) i będzie kolejny raz próbował dotrzeć.
Jakby był i nie miał paczki to byłby komunikat "Awizo".

Mój rekord to 3 dni pod rząd "Nieudane doręczenie..." (jakiś okres świąteczny) ale to wielka rzadkość. Najczęściej na drugi dzień już się udaje.
Pzdr. -----MIŚ-----
michał1977
Posty: 361
Rejestracja: piątek 03 paź 2014, 12:37
Lokalizacja: Poznań

Re: Ile na chwilę obecną idą wam paczki z Chin?

Post autor: michał1977 »

dobra ja kupiłem raz jeszcze na innej stronie, najwyżej będą 2 odbiorniki,albo sprzedam po kosztach. bo chciałbym już na początku czerwca polatać moją 250 :/ oby BG mnie nie zawiódł ...
pomału ogarniam temat :D
Haako
Posty: 95
Rejestracja: środa 28 maja 2014, 04:20
Lokalizacja: Kraków

Re: Ile na chwilę obecną idą wam paczki z Chin?

Post autor: Haako »

miś pisze:Nie, nie, jeśli jest na czerwono "Nieudane doręczenie" to oznacza że listonosz po prostu nie dotarł pod Twoj adres, i jutro będzie powtórka (przygotowanie do doręczenia, wydanie do doręczenia...) i będzie kolejny raz próbował dotrzeć.
Jakby był i nie miał paczki to byłby komunikat "Awizo".

Mój rekord to 3 dni pod rząd "Nieudane doręczenie..." (jakiś okres świąteczny) ale to wielka rzadkość. Najczęściej na drugi dzień już się udaje.

Dziękuje za info , sprawdzałem na stronie poczty polskie i jest faktycznie czerwone .
460(rama drewno/balsa, KK 2.1.5, hexTronik DT750, HobbyKing 30A, 3s ), Hubsan X4 H107CHD, MiniTricopter (RCExplorer, Naze32, DYS BE2208-10 1800KV, DYS SN20A ESC (BLHeli), 4S)
ODPOWIEDZ