Przeróbka Turnigy 9x

Moderatorzy: marbalon, moderatorzy2014, moderatorzy

Awatar użytkownika
joemonster
Posty: 562
Rejestracja: poniedziałek 05 kwie 2010, 21:13
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Przeróbka Turnigy 9x

Post autor: joemonster »

Ktoś z szanownym kolegów z naszego forum dokonuje odpłatnych przeróbek tejże aparatury, czyli flashuje eprom i instaluje może gniazdo karty SD ? Obecne 7 kanałów w moim obecnym CockpicieSX zaczyna być ograniczeniem w nowym projekcie, szczególnie, że po życiu lotek mam tak naprawdę tylko 1 kanał do dowolnego użycie.

A to co panowie stworzyli tutaj jest imponujące - móc konfigurować to, to bajka:

Obrazek
Szymon
Posty: 992
Rejestracja: poniedziałek 06 wrz 2010, 09:18
Lokalizacja: Pruszków
Kontakt:

Post autor: Szymon »

Ja mam zarówno gniazdo SD, zainstalowany programator, wgramy software RadioClone, zainstalowane podświetlenie, i wprowadzoną modyfikację umożliwiającą używanie modułu 35MHz Jr ;) odrobina wprawy w używaniu lutownicy i można działać, ja swoje poprawki zwykłą kolbą robiłem, chociaż ja wszytko lutuję kolbą, HOT AIR którego czasami stosuję sucks ;) Przyznaję, software ma naprawdę dzikie możliwości, trzeba jednak załapać iddę, ale jest do tego instrukcja na niezłym poziomie.

No i bez SD ani rusz, bo tylko jeden model wtedy w pamięci jest.
Awatar użytkownika
joemonster
Posty: 562
Rejestracja: poniedziałek 05 kwie 2010, 21:13
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: joemonster »

Rzecz w tym, że u mnie cienko z czasem na takie modyfikacje, umiejętności lutowania też na poziomie przedszkola, więc szukam osoby, której mogę wysłać moją apkę i zapłacić po prostu za przerobienie. Jesteś chętny, potrafisz i możesz zrobić w sensownym czasie ~2-3 tygodni?
ODPOWIEDZ