Jaki dron z fpv

Od niedawna na forum?: poczytaj zanim zapytasz!

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

IIKubaII
Posty: 111
Rejestracja: czwartek 28 sty 2016, 12:32
Lokalizacja: Poznań

Jaki dron z fpv

Post autor: IIKubaII »

Witam, chce kupic cos za 1600zl, chodzi o kopter z gimbalem i fpv, posiadam xayomi yi. Znajde cos dobrego? Czy lepiej dolozyc 900zl i kupic ph3 standard?
Awatar użytkownika
matulekpl
Posty: 2175
Rejestracja: piątek 16 paź 2015, 16:48
Lokalizacja: Wejherowo

Re: Jaki dron z fpv

Post autor: matulekpl »

Xk detect x380 https://m.youtube.com/watch?v=n3QxHUxtIy0


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Moje zabawki: Syma X5SW ORANGE + TX MOD | Syma X8C MODDED | DJI F450 NaZa-GULL - RIP. | TBS Discovery NAZA-GuLL | DJI Phantom 3 ADV - SPRZEDANY | DJI Phantom 4 PRO
WWW/BLOG: www.matulekpl.com | Kanał YouTube: Youtube | Foto: Flickr
fcitpp
Posty: 17
Rejestracja: poniedziałek 23 lut 2015, 23:17

Re: Jaki dron z fpv

Post autor: fcitpp »

Wszystko zależy od umiejętności i budżetu. Jeśli lubisz grzebać, udoskonalać, majsterkować to XK detect, Quanum Nova itp są dobrą opcją. Miej jednak na uwadze, że przy odsprzedaży nie odzyskasz zainwestowanych pieniędzy i czasu. Jeśli chcesz coś, co działa jak należy wprost po wyjęciu z pudełka to Phantom 3 nie ma wielkiej konkurencji. PRzy majsterkowaniu i tak zawsze gdzieś będą wisiały ci kable, coś będzie trzymało się na trytytce itp. Phantom i jemu podobne są skrojone na miarę. Prawdziwe jest stare porzekadło "biednego nie stać na tanie rzeczy".
IIKubaII
Posty: 111
Rejestracja: czwartek 28 sty 2016, 12:32
Lokalizacja: Poznań

Re: Jaki dron z fpv

Post autor: IIKubaII »

Mialem quanum nove, wczoraj sprzedalem, byl niestabilny z gimbalem, tracil wysokosc, latal ladnie bez obciazenia. Po tym quadzie juz nie mam ochoty duzo grzebac, chcialbym cos gotowego do tej ceny.
fcitpp
Posty: 17
Rejestracja: poniedziałek 23 lut 2015, 23:17

Re: Jaki dron z fpv

Post autor: fcitpp »

Obawiam się więc, że jesteś skazany na większy wydatek. Też interesowałem się XK Detect o którym pisał kolega matulekpl, ale z lektury tematu na rcgroups wynika jasno, że bez grzebania się nie obejdzie. Poszukaj używanych Phantomów. W tej cenie można wyrwać. Chyba, że bardziej doświadczeni ode mnie koledzy coś podpowiedzą.
IIKubaII
Posty: 111
Rejestracja: czwartek 28 sty 2016, 12:32
Lokalizacja: Poznań

Re: Jaki dron z fpv

Post autor: IIKubaII »

Uzywane ph2 vision+ kosztuja tyle co nowy ph3 standardnie ma chyba innego wyjscia
DronNOOB

Re: Jaki dron z fpv

Post autor: DronNOOB »

XK DETECT X380 z gimabalem i fvp kosztuje ok 450 usd. Przy obecnym kursie daje podobną kwotę. Możesz uzyskać jeszcze kod rabatowy ( 10-20%) jak zainstalujesz aplikację mobilną wtedy starczy na FPV dedykowane do tej wersji.

http://www.banggood.com/XK-X380-X380-A- ... 027201602T

Dalej już lub używki Phantomasów :D lub jeszcze UP Air UPair załapuje się ( idzie z dedykowanym FVP ale recenzję w internecie nie są pochlebne).
ODPOWIEDZ