Phantom 3 premiera

Moderatorzy: Adrián, breweryhills, moderatorzy2014, moderatorzy

szalan
Posty: 51
Rejestracja: czwartek 28 maja 2015, 21:05

Re: Phantom 3 premiera

Post autor: szalan »

Czyli to taki P2V+ z dluzej trzymajaca bateria. A ktos moze wie cos o tych waypointach?
Awatar użytkownika
Adrián
Posty: 9286
Rejestracja: środa 03 wrz 2014, 11:11
Lokalizacja: 50°08′13″N ; 18°57′59″E

Re: Phantom 3 premiera

Post autor: Adrián »

Nie tylko, doczytaj jeszcze raz :-)
Firewall
Posty: 188
Rejestracja: niedziela 02 mar 2014, 16:10
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Re: Phantom 3 premiera

Post autor: Firewall »

Waypointy mają się wkrótce pojawić ponoć dla wsystskich p3 w aplikacji dji go.
Dji Phantom 3 Pro / Martian II 220 F40 II 2400KV/dys xs20A / Coffin 225/ Dys 2207 2600kv/Emax bullet
https://www.facebook.com/zdjeciaifilmowaniezpowietrza
szalan
Posty: 51
Rejestracja: czwartek 28 maja 2015, 21:05

Re: Phantom 3 premiera

Post autor: szalan »

Dziekuje Adrian, za odpowiedz (a nie zachete do zgadywania).
blacha
Posty: 19
Rejestracja: poniedziałek 01 cze 2015, 19:53

Re: Phantom 3 premiera

Post autor: blacha »

Na filmie z nowego PH3 Standard ( 2:48) z prawdopodobnie aplikacji DJI GO widac obsluge FollowMe, POI, Waypoint. W opisie STANDARD-a tez na samym koncu jest ze Coming Soon a nie ze tylko dla devoloper-sow, czyli mysle ze DJI GO bedzie obslugiwal niebawem wszystkie PH w tych trzech kwestiach.
mav571
Posty: 51
Rejestracja: wtorek 30 cze 2015, 22:16
Lokalizacja: Wrocław

Re: Phantom 3 premiera

Post autor: mav571 »

Dokładnie. Dojdą takie funkcje :)
Obrazek
Awatar użytkownika
august
Posty: 387
Rejestracja: środa 21 mar 2012, 07:14
Lokalizacja: Poznań

Re: Phantom 3 premiera

Post autor: august »

Nadal nikt z DJI nie określił kiedy będzie wersja na Androida.
ZMR-250 z NAZE32, DJI Phantom 3 Advanced, FY650 PIXHAWK, Turnigy 9X mod. ER9X z eLeReS + eLDisp
szalan
Posty: 51
Rejestracja: czwartek 28 maja 2015, 21:05

Re: Phantom 3 premiera

Post autor: szalan »

P3 zaktualizowane. Widoczna poprawa stabilnosci w zawisie. Mysle, ze jest idealnie, choc wisZac przy scianie budynku lub innej powierzchni (2-4m dystansu, wszystkie satelity widoczne) oscyluje...
Poprawione trzymanie poziomu gimbala, po lataniu nadal trzyma poziom, nie gubi tak jak wczesniej, ale idealu nie ma.
Problem z polaczniem apartury z latawcem widoczny z poziomu aplikacji (android, wiec wciaz stara wersja). 3 nowe wlacZnia i 3 razy musialem ponownie uruchamiac kontroler, raz wszystko. Raz w trakcie (dzieki Bogu) zawisu wyswietlilo mi "disconeccted" i "no signal". Po 10 sek wrocilo.

Jak na aplikacji GO na androida nadal tak bedzie, to wracam do 1.1.9, skoro nawet DJI wystawilo go sciagania, to maja swiadomosc swoich bledow.
michalciura
Posty: 82
Rejestracja: piątek 20 lut 2015, 15:19

Re: Phantom 3 premiera

Post autor: michalciura »

szalan pisze:P3 zaktualizowane. Widoczna poprawa stabilnosci w zawisie. Mysle, ze jest idealnie, choc wisZac przy scianie budynku lub innej powierzchni (2-4m dystansu, wszystkie satelity widoczne) oscyluje...
Poprawione trzymanie poziomu gimbala, po lataniu nadal trzyma poziom, nie gubi tak jak wczesniej, ale idealu nie ma.
Problem z polaczniem apartury z latawcem widoczny z poziomu aplikacji (android, wiec wciaz stara wersja). 3 nowe wlacZnia i 3 razy musialem ponownie uruchamiac kontroler, raz wszystko. Raz w trakcie (dzieki Bogu) zawisu wyswietlilo mi "disconeccted" i "no signal". Po 10 sek wrocilo.

Jak na aplikacji GO na androida nadal tak bedzie, to wracam do 1.1.9, skoro nawet DJI wystawilo go sciagania, to maja swiadomosc swoich bledow.
A jak z lagiem podglądu na żywo? Dalej zacina na najnowszych usługach play? Czy trzeba wrócić do stockowej wersji?
Awatar użytkownika
wojoo
Posty: 38
Rejestracja: wtorek 07 lip 2015, 08:22

Re: Phantom 3 premiera

Post autor: wojoo »

co jak co ale dać kamere 2.7 do wersji standard gdzie w advance jest tylko FHD to jakaś kpina...
szalan
Posty: 51
Rejestracja: czwartek 28 maja 2015, 21:05

Re: Phantom 3 premiera

Post autor: szalan »

Ja nie mam lagow, bo mam wyzerowane akutalizacja google play, 2 procesy na raz ustawione, tryb samolot, wylaczone wifi, brak fb i wszelkich innych...(brzmi to slabo). Wiec mi nie laguje....
Awatar użytkownika
qwert
Posty: 436
Rejestracja: poniedziałek 13 maja 2013, 16:14
Lokalizacja: Czikagoł

Re: Phantom 3 premiera

Post autor: qwert »

Czy jest jakiś inny sposób na wgranie nowego firmware niż przez kartę pamięci? Zrobili urządzenie w którym nic nie trzeba robić, doczepiać osd, odbiorników cudów, a trzeba się z tą kartą pierdzielić... jakiś krok wstecz dla mnie.
szalan
Posty: 51
Rejestracja: czwartek 28 maja 2015, 21:05

Re: Phantom 3 premiera

Post autor: szalan »

Ktos z iosem i nowa aplikacja GO mial podobne problemy z polaczeniem?
mav571
Posty: 51
Rejestracja: wtorek 30 cze 2015, 22:16
Lokalizacja: Wrocław

Re: Phantom 3 premiera

Post autor: mav571 »

szalan pisze:Ktos z iosem i nowa aplikacja GO mial podobne problemy z polaczeniem?
U mnie śmiga bez problemów. Nic nie laguje nic nie zrywa. Nowa aplikacja i firmware.
popart
Posty: 24
Rejestracja: wtorek 07 lip 2015, 21:21

Re: Phantom 3 premiera

Post autor: popart »

U mnie rownież update bez problemów pod iOS. Stabilność zauważalnie lepiej u mnie. To mój pierwszy update odkąd zakupiłem sprzę. Dwa dni temu podczas lotu późnym wieczorem zerwało mi połączenie z kontrolerem i phantom zaczął sunąć w prawo nie reagując na nic - na szczęście RTH zadziałało i skończyło się na strachu oraz obietnicy, ze wgrywam nowy formware ;-)

Czytając opinie na innych forach DJI, nie spotkałem niepokojących opinii o tym firmware. Teraz czekam już tylko na nowe funkcje : follow me i waypointy

Pozdrawiam!

Ps: czy jest szansa ze dji w jakikolwiek sposób rewiduje strefy no fly zone ? Lotnisko w białej podlaskiej na googlu pokazuje jako niekontrolowana strefa (lotnisko już nieczynne od wielu lat) a phantom mi nawet nie startuje z powodu restrykcji :-((
ODPOWIEDZ