Phantom 3 premiera

Moderatorzy: Adrián, breweryhills, moderatorzy2014, moderatorzy

Awatar użytkownika
pawelsky
Posty: 9768
Rejestracja: środa 19 mar 2014, 02:03
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Phantom 3 premiera

Post autor: pawelsky »

pawelpk pisze:Panowie odpaliłem teraz na windowsie i nadal nie pojawia mi się ta adnotacja. W ustawieniach yt mam włączone adnotacje.
http://rc-fpv.pl/viewtopic.php?p=376105#p376105
pawelpk
Posty: 193
Rejestracja: piątek 13 gru 2013, 11:36
Lokalizacja: Goleniów

Re: Phantom 3 premiera

Post autor: pawelpk »

Faktycznie czytam ten wątek na bieżąco i wyleciało mi to z głowy. Dzięki pawelsky :-)
Awatar użytkownika
qwert
Posty: 436
Rejestracja: poniedziałek 13 maja 2013, 16:14
Lokalizacja: Czikagoł

Re: Phantom 3 premiera

Post autor: qwert »

W związku z brakiem dodatkowych baterii w PL do PH3 mam pytanie, czy ładowarką samochodową od PH2 naładuje baterie z PH3?
Awatar użytkownika
pawelsky
Posty: 9768
Rejestracja: środa 19 mar 2014, 02:03
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Phantom 3 premiera

Post autor: pawelsky »

qwert pisze:W związku z brakiem dodatkowych baterii w PL do PH3 mam pytanie, czy ładowarką samochodową od PH2 naładuje baterie z PH3?
Nie to napiecie (12.6V vs 17.4V)
Wojtasio
Posty: 20
Rejestracja: niedziela 10 maja 2015, 18:32

Re: Phantom 3 premiera

Post autor: Wojtasio »

Witam
Na poczatku chcialbym sie przywitac, bo pierwszy raz zabieram glos na tym forum. Watek o fantomie 3 sledze od poczatku a dzis zabiore glos poraz pierwszy.
Od piatku posiadam fantoma 3 wersje advance. Wszystkich uspokajam - nic sie nie klatkuje. Obraz jest plynnie przesylany na urzadzenie ( w moim przypadku ipad mini retina). Najdalej odlecialem nim na 800m w poziomie i 180 m w pionie w terenie zabudowanym. Bateria wytrzymuje od 17 do 21m lotu. Bylo prawie bezwietrznie. Program dji pilot prosty i intuicyjny.
MarysM
Posty: 146
Rejestracja: sobota 04 sty 2014, 11:35
Lokalizacja: Kalisz

Re: Phantom 3 premiera

Post autor: MarysM »

Wojtasio pisze:Witam
Na poczatku chcialbym sie przywitac, bo pierwszy raz zabieram glos na tym forum. Watek o fantomie 3 sledze od poczatku a dzis zabiore glos poraz pierwszy.
Od piatku posiadam fantoma 3 wersje advance. Wszystkich uspokajam - nic sie nie klatkuje. Obraz jest plynnie przesylany na urzadzenie ( w moim przypadku ipad mini retina). Najdalej odlecialem nim na 800m w poziomie i 180 m w pionie w terenie zabudowanym. Bateria wytrzymuje od 17 do 21m lotu. Bylo prawie bezwietrznie. Program dji pilot prosty i intuicyjny.
Fajnie jak byś wrzucił gdzieś filmik z nagrania wersji Advanced.
DJI Phantom 3 Advanced
pawelpk
Posty: 193
Rejestracja: piątek 13 gru 2013, 11:36
Lokalizacja: Goleniów

Re: Phantom 3 premiera

Post autor: pawelpk »

Wojtasio pisze:Witam
Na poczatku chcialbym sie przywitac, bo pierwszy raz zabieram glos na tym forum. Watek o fantomie 3 sledze od poczatku a dzis zabiore glos poraz pierwszy.
Od piatku posiadam fantoma 3 wersje advance. Wszystkich uspokajam - nic sie nie klatkuje. Obraz jest plynnie przesylany na urzadzenie ( w moim przypadku ipad mini retina). Najdalej odlecialem nim na 800m w poziomie i 180 m w pionie w terenie zabudowanym. Bateria wytrzymuje od 17 do 21m lotu. Bylo prawie bezwietrznie. Program dji pilot prosty i intuicyjny.
Przy 800m już straciłeś zasięg? Czy jeszcze mogłeś lecieć?
Wojtasio
Posty: 20
Rejestracja: niedziela 10 maja 2015, 18:32

Re: Phantom 3 premiera

Post autor: Wojtasio »

Przy 800 m spadly mi 2 kreski z zasiegu. Prawie od samego poczatku lecialem fpv. Zawrocilem bo balem sie zeby baterii nie braklo. Nie wiem gdzie wsadzic film i nie stracic jakosci. Bo jak ogladam filmy na YT 4K to w porownaniu do tego co mam prosto z karty w HD to jakas porazka.
Awatar użytkownika
yelloo
Posty: 145
Rejestracja: środa 11 cze 2014, 12:16
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Phantom 3 premiera

Post autor: yelloo »

To wrzuć na jakiś serwer typu dropbox, google drive, też bardzo chętnie zobaczę bez kompresji youtube :-) Jeśli nie używasz tych serwisów to coś innego do hostingu plików poszukamy. Skoro oryginalny film z karty to porażka w porównaniu do 4k z youtube, to ciekawe.
Tx 5.8 GHz 200mW + Rx 3-turn helical; FrSky 2.4 GHz + 7dbi patch; eLeReSv2; Bixler 2, RC Logger Xtreme, Turnigy 1:18 Stadium Truck
Awatar użytkownika
qwert
Posty: 436
Rejestracja: poniedziałek 13 maja 2013, 16:14
Lokalizacja: Czikagoł

Re: Phantom 3 premiera

Post autor: qwert »

Firewall
Posty: 188
Rejestracja: niedziela 02 mar 2014, 16:10
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Phantom 3 premiera

Post autor: Firewall »

Jest też https://www.mediafire.com do 50gb
Ps. Jednak do 10gb
Dji Phantom 3 Pro / Martian II 220 F40 II 2400KV/dys xs20A / Coffin 225/ Dys 2207 2600kv/Emax bullet
https://www.facebook.com/zdjeciaifilmowaniezpowietrza
MarysM
Posty: 146
Rejestracja: sobota 04 sty 2014, 11:35
Lokalizacja: Kalisz

Re: Phantom 3 premiera

Post autor: MarysM »

Wojtasio pisze: Bo jak ogladam filmy na YT 4K to w porownaniu do tego co mam prosto z karty w HD to jakas porazka.
Nie mogę się doczekać porównania twojego nagrania z tym co jest na YT :-)
DJI Phantom 3 Advanced
Wojtasio
Posty: 20
Rejestracja: niedziela 10 maja 2015, 18:32

Re: Phantom 3 premiera

Post autor: Wojtasio »

Na rano bedzie material gotowy do pobrania. Wg mnie iphone nagrywa czystrzy i ostrzejszy obraz niz kamera dji. Nie chce wspominac o gopro hero 3. Ciekaw jestem jak wyglada material z wersji pro. Kupilem drona do robienia zdjec dlatego wybralem adv bo podobno maja ta sama matryce.
hubi20000
Posty: 195
Rejestracja: czwartek 19 lut 2015, 19:00

Re: Phantom 3 premiera

Post autor: hubi20000 »

qwert pisze:W związku z brakiem dodatkowych baterii w PL do PH3 mam pytanie, czy ładowarką samochodową od PH2 naładuje baterie z PH3?
zawsze możesz wziąć przetwornice samochodowa i podłączyć stacjonarna ładowarkę :)
Piotrekhd
Posty: 129
Rejestracja: piątek 28 wrz 2012, 19:31
Lokalizacja: Bartoszyce

Re: Phantom 3 premiera

Post autor: Piotrekhd »

Wojtasio pisze:Przy 800 m spadly mi 2 kreski z zasiegu. Prawie od samego poczatku lecialem fpv. Zawrocilem bo balem sie zeby baterii nie braklo. Nie wiem gdzie wsadzic film i nie stracic jakosci. Bo jak ogladam filmy na YT 4K to w porownaniu do tego co mam prosto z karty w HD to jakas porazka.
Hejka Hd w porównaniu z 4K zawsze bedzie porażką tylko ja mam pytane jaka jest jakos filmu HD z kmaerki 4K w pporownaniu z adwanced hd
ODPOWIEDZ