DJI Naza Lite - Flip, gain

FC - wykorzystujące sprzęt firmy DJI

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

koza_yo
Posty: 24
Rejestracja: niedziela 23 lut 2014, 17:42
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: koza_yo »

Tak wszystko inne działa, ustawienia zczytuje, przyjmuje tylko ta zakładka jest nie aktywna
Awatar użytkownika
jacekV
Posty: 2246
Rejestracja: czwartek 30 maja 2013, 18:06
Lokalizacja: Jasienica

Post autor: jacekV »

Na dole, na pasku, diody jak się zachowują ?

zrób screenshota
pozdrawiam, Jacek
__________________
Sprzęt był sprawny. Użytkownik nie.
W Hangarze; Hujsban FPV, KRAB 250, Qamikaze X4, OctoCongoCopter X8, Kadłubek, Raptor,
Malker
Posty: 480
Rejestracja: środa 01 gru 2010, 21:56
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Post autor: Malker »

Musisz chwilę poczekać - u mnie od razu po podłączeniu do asystenta też przycisk jest nieaktywny.


Mój problem chyba po części rozwiązany...
- Wymieniłem śmigła na APC 9x4,5 - Ogromnej różnicy nie było ale było znacznie lepiej niż na 10x6 Graupnera.

- Regulatory Multistar 30A to najgorszy shit jaki istnieje chyba do multikopterów... Na 4S po niecałej minucie zawisu są tak potwornie gorące, że nie da się dotknąć.

- Założyłem na próbę akumulator 3s 2200mAh żeby sprawdzić jak się zachowuje kopter... Jest o wiele lepiej, Gainy da się ustawić bez problemu - na tyle mi wystarczył akumulator bo włączył się po chwili komunikat o krytycznym poziomie akumulatora ;) (niska wydajność akumulatora, chyba 20C :) )

Przy okazji... Ktoś wie jak sensownie ustawić ten czujnik akumulatora, żeby nie włączał się zbyt wcześnie pod obciążeniem? Po wylądowaniu na celach jest po 4,05v więc jeszcze pełny pakiet.

Także trzeba zakupić akumulator 3S myślę o pojemności, wydaje mi się, że 4000mAh to max do takiego kopterka.

Generalnie - NIE POLECAM ESC MULTISTAR !
Pamiętaj aby hobby łączyło Cię z innymi ludźmi a nie dzieliło !
Awatar użytkownika
Ładziak
Posty: 1236
Rejestracja: czwartek 16 cze 2011, 00:09
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ładziak »

Malker pisze:- Regulatory Multistar 30A to najgorszy shit jaki istnieje chyba do multikopterów... Na 4S po niecałej minucie zawisu są tak potwornie gorące, że nie da się dotknąć.
Może pomoże:
http://rc-fpv.pl/viewtopic.php?p=319408 ... ht=#319408
Malker pisze:- Wymieniłem śmigła na APC 9x4,5 - Ogromnej różnicy nie było ale było znacznie lepiej niż na 10x6 Graupnera.
Tutaj problemowy mógł być stosunkowo duży skok. Sprawdź też 10x4,7 lub nawet 10x3,8.
No i te regulatory zapewne brużdżą.


EDIT: to wszystko przez to, że pyszczysz na MK - więc zobacz jak się męczy z innymi wynalazkami ;-)
Malker
Posty: 480
Rejestracja: środa 01 gru 2010, 21:56
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Post autor: Malker »

Ładziak pisze:EDIT: to wszystko przez to, że pyszczysz na MK - więc zobacz jak się męczy z innymi wynalazkami ;-)
Eee tam, konfiguracja DJI to przyjemność... MK to tortura ;)

Gdybym robił samemu komplet elementów to wybrał bym sprawdzone a tak mam to co dał mi do złożenia znajomy i próbuję z g... bat ukręcić.
Pamiętaj aby hobby łączyło Cię z innymi ludźmi a nie dzieliło !
ODPOWIEDZ