Opowieści zza grobu

Miejsce gdzie możemy wpływać na kształt i sprawy bieżące forum

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

Awatar użytkownika
Freddie Chopin
Posty: 337
Rejestracja: sobota 11 sty 2014, 13:36
Lokalizacja: Zawiercie
Kontakt:

Opowieści zza grobu

Post autor: Freddie Chopin »

Witam w kolejnym odcinku serii o "dobrym i pomocnym koledze Artu".

Od razu na wstępie małe info dla każdego i dla obsługi forum. Przytoczony cytat nie jest mojego autorstwa. Wulgaryzmy wykropkowałem ja - w oryginale Artu pokazał jasno swój poziom i wiek (czyżby na avatarze było zdjęcie ojca albo dziadka?). W każdym razie chodzi o to, że nie chciałbym dostać ostrzeżenia za przekazanie "ostatnich słów" lubianego tutaj kolegi Artu, tak aby mógł wszystkim wam pokazać swoją prawdziwą twarz.

Oczywiście niczego z tego nie mogę udowodnić, bo mam jedynie adres IP z którego nadano wiadomość, nie mniej jednak jeśli ktoś zechce sugerować, że to wszystko moja robota żeby "zniszczyć dobrego człowieka", to lepiej niech sobie daruje. Bo jeśli ktoś się tu na kogoś "uwziął", to raczej nie ja...

Wiadomość jaką dostałem przez moją stronę internetową była odpowiedzią na tegoż posta - http://rc-fpv.pl/viewtopic.php?p=259452#259452
"No to teraz wyglądamy kolejnego konta - ostatnio był "kowal", więc teraz proponuję "szewc" - taka mała gra słów, myślę że przypasuje idealnie..."
H** ci do tego po****** k****** jakie, kiedy i czy w ogóle sobie założę konto na RC-FPV.
Poprosiłem o likwidację konta, aby nie przebywać w jednym miejscu z takimi po****** jak ty.
A teraz szybciutko leć się wypłakać f***** do Krzyśka lub Michała :)))))))))
Ciekawostka oczywiście jest taka, że "dobry wujek Artu" (pseudonim Szewc) poprosił o usunięcie konta, a dalej ostro czyta i przeżywa... No i oczywiście brak szacunku w postaci pisania "Ci" małą literą <;

Szczerze mówiąc nie wiem o jakiego Krzyśka i Michała chodzi, o założycieli forum? Może ktoś sobie wyimaginował, że to ja się przyczyniłem do usunięcia kogoś z forum? Szczerze mówiąc nie wiem też naprawdę (to piszę szczerze), o co temu waszemu koledze chodzi, ponieważ napisałem "w jego kierunku" może ze 2 posty (ten podlinkowany wyżej oraz http://rc-fpv.pl/viewtopic.php?p=255419#255419 ), w których to sugerowałem, że wyzywanie innych w ten sposób jak tenże to czynił "nie przystoi", a w odpowiedzi otrzymuję zachowanie co najmniej jakbym gościowi zabił pół rodziny...

EDIT:
Po 24 minutach patrzę na skrzynkę, a tam...
Witam w kolejnym odcinku serii o "dobrym i pomocnym koledze Artu".
I się dzieciątko wypłakało na forumie :)))))
Może ktoś podetrze nosek i pogłaszcze po główce ?
:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Jest postęp, tym razem nie muszę niczego kropkować.
Awatar użytkownika
Grzechu
Posty: 1558
Rejestracja: niedziela 24 lip 2011, 20:15
Lokalizacja: Białystok/Grajewo

Post autor: Grzechu »

Obrazek
Awatar użytkownika
krall
Posty: 3152
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 10:00
Lokalizacja: Kartuzy
Kontakt:

Post autor: krall »

Freddie - po co to robisz, po co jątrzysz, co chcesz osiągnąć?
Temat Artu, jak napisałem wcześniej, jest zamknięty. Artu jako Artu nie ma na forum.
Jeśli zarejestruje się na forum jako nowy użytkownik (ma do tego prawo) to będzie rozliczany ze swojego zachowania. A póki co to Ty sobie zbierasz - patrz pkt. 13 Regulaminu. To jest ostatnie ostrzeżenie. Temat zamykam bo do niczego nie prowadzi!
pozdrawiam
Krzysztof
http://www.fly.kartuzy.com.pl
Awatar użytkownika
Rurek
Posty: 16419
Rejestracja: środa 10 mar 2010, 15:21
Lokalizacja: AIP ENR 5.5 - AAA 153 :-)

Post autor: Rurek »

Freddie była prośba i się nie dostosowałeś.
Na razie zamykam temat a decyzję podejmie się po konsultacjach.
Edicao: Krall ma szybsze łącze :-P
infekcja FPV postępuje w zastraszającym tempie...
Zablokowany