Kupię antenę do Trackera Mam Foxa 800 i Vee w modelu

Tu trafiają nieaktualne już ogłoszenia drobne

Moderatorzy: Matkas, moderatorzy2014, moderatorzy

klocolus
Posty: 1364
Rejestracja: wtorek 30 lis 2010, 23:33
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: klocolus »

mw88 pisze:Panowie przed dzisiejszym lotem postanowilem sprawdzic czy smiglo jest niewywazone czy silnik. Po zdjeciu smigla okazalo sie ze silnik bije. Sruba na ktora przychodzi smiglo robi osemke. Probowalem wywazyc silnik ale to nic nie dalo. Caly czas bije.
Mialem wrazenie ze od nowosci chodzi krzywo ale latalem na wyzszych obrotach. Teraz jak mam wlasciwie zalozone smiglo to silnik pracuje na wolnych obrotach i cala platforma wibruje.
Z tego co widzę to masz NTMa, one tak maja często. Trzęsą się i sa krzywe.

Bez zmiany silnika się nie obędzie, obecnie najlepiej i najtaniej wziąc coś z serii SK3.
Każdy ma swoje 6 minut :-)
Awatar użytkownika
mw88
Posty: 256
Rejestracja: piątek 28 gru 2012, 17:14
Lokalizacja: Rawicz

Post autor: mw88 »

A jest jakiś silnik godny polecenia który można w PL zamówić ??
RangeLink + Fox 800 + AAT Tracker + Biquad VEE + Hero3 silver+black + OSD AP PitLab + Penguin V2 1720 + Wideo Gogle Carl Zeiss + DJI F450
Awatar użytkownika
mw88
Posty: 256
Rejestracja: piątek 28 gru 2012, 17:14
Lokalizacja: Rawicz

Post autor: mw88 »

Edit:

Przed zakupem postanowiłem rozebrać swój silnik. Po otwarciu zaniepokoiły mnie niebieskie kawałki zalanego plastiku po jednej stronie. Czy fabrycznie ktoś już próbował wyważyć?? Może spróbować to usunąć. Wcześniej miałem bete 1400 i też rozkręcałem silnik - o ile dobrze pamiętam tam nie było żadnego plastiku między magnesami.
Obrazek
RangeLink + Fox 800 + AAT Tracker + Biquad VEE + Hero3 silver+black + OSD AP PitLab + Penguin V2 1720 + Wideo Gogle Carl Zeiss + DJI F450
ODPOWIEDZ