Jak wyprostowałem sprawę z Hobby King

Miejsce gdzie możemy wpływać na kształt i sprawy bieżące forum

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

Keri
Posty: 919
Rejestracja: środa 19 sty 2011, 22:15
Lokalizacja: Danzig

Post autor: Keri »

Rurek pisze:i w tym wypadku powinieneś napisać "drobne sorry" do kolegi któremu zarzucasz histerię...
Jeśli to "drobne sorry" poprawi nastrój koledze to SORRY. jednak nadal uważam, że nie do końca nie miałem racji ale oczywiście nie ma najmniejszego celu ciągnąć dyskusji w tym temacie - mania i nie mania racji :mrgreen: Sytuacje są bardzo indywidualne - ja np. nie wiem o czym mówicie mówiąc o doładowaniu konta Pay-Pal. Mnie automatycznie ściąga należność z mego rachunku bankowego więc nic u mnie nikt nie doładowuje.
Awatar użytkownika
ghambit
Posty: 1279
Rejestracja: wtorek 03 maja 2011, 01:10
Lokalizacja: Amsterdam

Post autor: ghambit »

Ja każde moje zamówienie muszę potwierdzać u konsultanta mimo iż płacę kartą kredytową a kasa znika od razu, już z automatu piszę tuż po zrealizowanym zamówieniu żeby już pakowali moje graty :p

Co do wysyłki to nie mogę narzekać, a jak otworzyli mi magazyn praktycznie pod domem to już wogóle, dzisiaj zamawiam jutro mam (z tym że niestety jeszcze mało w nim jest).
Awatar użytkownika
extream
Posty: 671
Rejestracja: czwartek 05 sty 2012, 16:01
Lokalizacja: Stockholm/Kraków

Post autor: extream »

Ghambit: Masz ten sam adres co zarejestrowany do karty ?
Awatar użytkownika
ghambit
Posty: 1279
Rejestracja: wtorek 03 maja 2011, 01:10
Lokalizacja: Amsterdam

Post autor: ghambit »

Tak, kartę mam zarejestrowaną pod ten sam adres na który przychodzą przesyłki.
Awatar użytkownika
extream
Posty: 671
Rejestracja: czwartek 05 sty 2012, 16:01
Lokalizacja: Stockholm/Kraków

Post autor: extream »

No to nie wiem czemu tak musisz robić... Kupuje kredytówką i musiałem potwierdzać w jednym tylko przypadku gdy wysyłałem na inny adres niż karta...
gustaw
Posty: 177
Rejestracja: piątek 23 lis 2012, 14:02
Lokalizacja: Ełk i Poznań

Post autor: gustaw »

od około 8lat kupuję różne rzeczy na całym świecie i jeden problem z paypalem miałem podczas transakcji z HK - ale to z własnej winy - zrobiłem zamówienie, otworzyłem stronę płatności i sobie poszedłem, wróciłem po godzinie i dokonałem płatności - paypal przelał kasę, HK jej nie widziało - wyjaśniłem na czacie, drugi problem jaki u mnie wystąpił to ze wspomnianymi przez Misia szybkimi doładowaniami - bluemedia dała ciała i kasa szła na konto 24h.

Generalnie jakby nie było - jeżeli coś jest nie tak i po 15 minutach się nie zmienia trzeba walić do HK i od ręki załatwiają temat.
ODPOWIEDZ