Dzial Fight Club. Glosowanie

Tu można uprawiać dyskutanctwo ;-)

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

Co sądzisz o powstaniu działu Fight Club?

Czas głosowania minął czwartek 04 lut 2010, 20:19

Jestem ZA
16
100%
Jestem PRZECIW
0
Brak głosów
Inne rozwiazanie
0
Brak głosów
 
Liczba głosów: 16

Awatar użytkownika
diem
Posty: 5825
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 02:25
Lokalizacja: Radzionków

Dzial Fight Club. Glosowanie

Post autor: diem »

Witam,

Jako ze chcemy uniknac na tym forum tego co dzialo sie na poprzednim, a widzialem podobny pomysl to chcialbym zrobic glosowanie.

Czym bylby dzial Fight Club? W dziale tym KAZDY uzytkownik moze decydowac o tym co dzieje sie na forum. Kazdy temat bedzie zawierał sondę i nawet osoby ktore na dany temat nie chca sie wypowiadac mogą zaglosowac. Kazdy temat bedzie glosowaniem.

Przyklad 1:
Chcemy dzial "ogolnie o modelach" - robimy sondę:
- Jestem za powstaniem dzialu,
- jestem przeciwny.
W zaleznosci od wynikow dzial powstaje lub nie.

Przyklad 2:
Odbija mi totalnie, lub komukolwiek innemu. Powstaje glosowanie - czy dana osoba powinna na tydzien miec przerwe w pisaniu postow? Glosują wszyscy. KAŻDY musi sie do tego zastosowac, wlacznie z moderatorami.

Przyklad 3:
W jakims temacie nastepuje klotnia - a zawsze moze sie tak zdarzyc, nikt nie jest swiety. Klotnia zostaje przeniesiona do fight clubu wraz z opcja "Czy chce Ci sie tego dalej sluchac?"

ITD ITP.

W ten sposob bedzie to forum uzytkownikow a nie forum z wladzą ktora decyduje wg. wlasnych upodobań. Oczywiscie wazne by byly tam istotne sprawy a nie pelno glupich sond - o to mysle zadba zawsze rozważny Krall?:)

To jak na razie moj jedyny pomysl by nie bylo tutaj wladzy decydujacej o wszystkim z gory. Glosujmy wiec czy chcecie takiego dzialu.


edit: wiem ze to na wyrost ale nie chce by ktokolwiek pomyslal ze forum powstalo tylko po to by zmienila sie wladza, powstalo po to by kazdy mial spokoj i mogl miec wplyw na to co sie z nim dzieje.
ODPOWIEDZ