Panowie stróże prawa

Miejsce gdzie możemy wpływać na kształt i sprawy bieżące forum

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

emzet
Posty: 862
Rejestracja: niedziela 21 mar 2010, 17:06
Lokalizacja: Nowogard

Panowie stróże prawa

Post autor: emzet »

Z tym ostrzeżeniem to z lekka przegięcie, jestem teraz wrogiem publicznym forum numer jeden. No i za co? Za kilka gratów wystawionych na giełdzie. Żeby był porządek i klarowność opisałem wszystko w osobnych tematach, a nie jak niektórzy burdel w jednym. Nie pasuje? Naruszyłem potwornie regulamin, niechcący, zapomniałem o tym punkcie. Wystarczyło upomnieć, a nie zaraz pluć jadem i jakieś smarkowate ostrzeżenia dawać.
Awatar użytkownika
meteor
Posty: 2241
Rejestracja: wtorek 02 lut 2010, 13:05
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: meteor »

Zrobiłeś to nie po raz pierwszy, wystawiłeś kilka ogłoszeń to raz, poza tym nie zastosowałeś się też do punktu który mówi o tym że można wystawić jedno ogłoszenie na tydzień. Zasady są proste i klarowne, trzeba sie tylko do nich stosować.
pozdrawiam
Marcin
emzet
Posty: 862
Rejestracja: niedziela 21 mar 2010, 17:06
Lokalizacja: Nowogard

Post autor: emzet »

Nie wiem czy zrobiłem to nie po raz pierwszy, jeżeli tak było to trzeba było mi zwrócić uwagę, bo najnormalniej w świecie zapomniałem o tym punkcie regulaminu. A nie od razu jakieś ostrzeżenia. Bądźmy poważni, od takich szczeniackich zachowań rodem ze straży miejskiej trzeba było się powstrzymać i po prostu napisać mi PW czy tym podobne. Nie jestem tutaj od wczoraj żeby traktować mnie jak gówniarza który wpada na czyjeś podwórko i sieje zamęt.
Artu

Post autor: Artu »

emzet pisze:Nie jestem tutaj od wczoraj żeby traktować mnie jak gówniarza który wpada na czyjeś podwórko i sieje zamęt.
A postępujesz i zachowujesz się tak, jak Byś się wczoraj zarejestrował... :roll:
Awatar użytkownika
meteor
Posty: 2241
Rejestracja: wtorek 02 lut 2010, 13:05
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: meteor »

Już Cie raz zwracałem uwagę, dlaczego i tym razem miałem to robić skoro nie przyniosło to efektu ? Na tym forum nie ma równych i równiejszych.
pozdrawiam
Marcin
emzet
Posty: 862
Rejestracja: niedziela 21 mar 2010, 17:06
Lokalizacja: Nowogard

Post autor: emzet »

Kiedy mi zwracałeś uwagę? Aż taką dziurę w mózgu mam? Mniejsza z tym, ja pasuję. Skoro tak działam na szkodę forum to nie będę już więcej uczestniczył w jego życiu. Temat proszę zamknąć. Domyślam się, że mojego konta nie będziecie chcieli skasować, ale mimo to o to proszę.
Artu

Post autor: Artu »

Kolejne "dziecko" się obraziło, i zabiera swoje zabawki z piaskownicy...
Żenada, bo inaczej nie można tego nazwać.
Awatar użytkownika
misiekkk
Posty: 2084
Rejestracja: środa 01 cze 2011, 21:24
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Post autor: misiekkk »

A nie lepiej spokojnie porozmawiać a nie skakać sobie do gardeł ?
Czasami warto rozważyć czy warto...
To jest forum hobbystyczne - wiecie luz, zabawa, spotkanie ciekawych ludzi...

Wyluzujcie wszyscy...
Świat z góry wygląda lepiej ;-)
emzet
Posty: 862
Rejestracja: niedziela 21 mar 2010, 17:06
Lokalizacja: Nowogard

Post autor: emzet »

Wiesz co jest żenadą? Wasze głupie zagrywki. Jeżeli taka jest moja decyzja to ją uszanuj bez zbędnych komentarzy.
Awatar użytkownika
extream
Posty: 671
Rejestracja: czwartek 05 sty 2012, 16:01
Lokalizacja: Stockholm/Kraków

Post autor: extream »

Nie wiedziałem że ostrzeżenie tak zmienia podejście do życia i forum. Masakra.. Na pewno osoba która Ci je dała ma rodzinę w straży miejskiej.... Jakieś przykre doświadczenia że tak się służb czepiasz ? Śmiech na sali normalnie... Sam się przyznajesz do tego że złamałeś regulamin i winisz tego który dał Ci ostrzeżenie za to że nie tracił czasu aby kolejnego prosić o przestrzeganie regulaminu... Miał podstawy do wystawienia ostrzeżenia więc po co dyskusja ? Tak samo z policją będziesz rozmawiał bo nie mogli Cię poprosić abyś wolniej jechał ?
Awatar użytkownika
Verid
Posty: 13004
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 11:29
Lokalizacja: Mikoszewo

Post autor: Verid »

O mój Boziu, kreseczkę dostał....bidulek....ale płakać nie będziesz?
Ten wredny...
Awatar użytkownika
mifau
Posty: 1740
Rejestracja: wtorek 02 lut 2010, 14:10
Lokalizacja: Sopot

Post autor: mifau »

Swoja droga....
Nie jestem swiadomy bezposrednich powodow, dla ktorych regulamin zostal zmieniony, ale obserwujac aktualna sytuacje musze przyznac, ze nie rozumiem przeslanek, ktore do tej zmiany doprowadzily.
To wyglada mniej wiecej tak, ze na skutek emocji zostaly wprowadzone nieprzemyslane zmiany na szybko.
Szczytem jest fakt, ze nawet maila swojego nie mozna podac, bo kloci sie to z regulaminem.

Z drogiej strony tych zakazow mamy natomiast sytuacje, w ktorej musza byc one oficjalnie obchodzone, bo ograniczaja chocby takie sytuacje jak zamowienia grupowe (vide eleres).

Wg mnie trzeba wypracowac lepsze rozwiazanie...
Awatar użytkownika
marceli
Posty: 1586
Rejestracja: środa 03 lut 2010, 12:44
Lokalizacja: Skierniewice

Post autor: marceli »

Taa, najlepsze jest gdy forumowy projekt transparentnie miesza się z projektem biznesowym i w końcu nie wiadomo, czy o nim pisze kolega czy sprzedawca :P a posty są w celu wymiany wiedzy, czy reklamą firmy.

Emzet wrzuć na luz i śmiej się z tego. Na forum jak w życiu, zawsze są równi i równiejsi.
Awatar użytkownika
krall
Posty: 3152
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 10:00
Lokalizacja: Kartuzy
Kontakt:

Post autor: krall »

Rozumiem, że nie wszystko musi być zrozumiałe ale w tej kwestii obawiam się, że nie da się wypracować sytaucji, która zadowoli każdego w 100%
Aktualna forma regulaminu została wypracowana w wyniku dłuższej obserwacji działania forum i zapobiegania patologiom.

Przypominam to forum hobbystyczne i dział handlowy jest DODATKIEM.
Nie da się go wyeliminować bo nasze hobby jest mocno osadzone w realiach materialnych - to co nas porusza wymaga nakładów, itp, itd

Przed wprowadzeniem zmian dział handlowy przypominał chwilami allegro - to jeszcze pół biedy - ale czasem te byznesy wywoływały dużo niezdrowych emocji u wszystkich...

Dlatego wprowadzone zmiany do regulaminu miały ograniczyć takie sytuacje - niemniej jak ktoś chce coś sprzedać okazjonalnie to nie sądzę żeby miał jakikolwiek kłopot z wysmarowaniem ogłoszenia.

Oczywiście są tematy jak wspomniany wcześniej eleres które są na granicy "dobra publicznego" i biznesu czy zamówienia grupowe . I co zabraniać czy przymykać oko? Dylemat trochę moralny...
Myślę, że nie chodzi o to żeby rozbierać tematy z chirurgiczną precyzją - liczy się tak naprawdę efekt końcowy - przynajmniej szacowany.

Prosze więc bardzo uszanujcie regulamin taki jaki jest. Stare nie wróci, moderatorzy nie chcą większej ilości pracy i niepotrzebnych nerwów
"Śrubę" można ew. tylko przykręcić jeśli wokół tematu będzie za dużo niezdrowych emocji... Chcecie tego?
Temat jest zamknięty bo zaraz byłby tu koncert życzeń a jak ktoś czuje się pokrzywdzony czy nieszczęśliwy z tego powodu i chciałby ponarzekać to sugeruję poza forum. Moderatorzy są uczuleni na takie malkontenctwo...
pozdrawiam
Krzysztof
http://www.fly.kartuzy.com.pl
Zablokowany