Phantom 4 problem z aktualizacją

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

Awatar użytkownika
Uriel
Posty: 64
Rejestracja: niedziela 21 cze 2015, 21:38
Lokalizacja: Narvik

Phantom 4 problem z aktualizacją

Post autor: Uriel »

Witam jak w temacie , kupiłem płytkę HDMI Output 54, po zamontowaniu przy starej aktualizacji 1,8 było ok , tylko komunikat miałem żeby zaktualizować , więc to zrobiłem po aktualizacji wszystko działa , połączenie z dronem jest mogę starować kamerą mogę ruszać , ale w apce pisze że nie ma połączenia i nie ma wizji , podłączyłem starą płytke i dalej to samo, może ktoś mi powie jak cofnąć aktualizację .
Obrazek


Obrazek
Speed Racer QAV250, Turnigy TGY9x Fr SKY XJT, Hubsan , 650 w budowie , Phantom2, Phantom 4
Awatar użytkownika
pawelsky
Posty: 9750
Rejestracja: środa 19 mar 2014, 02:03
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Phantom 4 problem z aktualizacją

Post autor: pawelsky »

Upewnij sie ze prawidlowo i dokladnie wpiales tasme do nowego modulu ( mozesz na wszelki wypadek przemyc styki spirytusem jesli dotykales ich palcami).
Awatar użytkownika
Uriel
Posty: 64
Rejestracja: niedziela 21 cze 2015, 21:38
Lokalizacja: Narvik

Re: Phantom 4 problem z aktualizacją

Post autor: Uriel »

Witam zrobiłem kilka razy restart drona i aparatury i działa :)
Speed Racer QAV250, Turnigy TGY9x Fr SKY XJT, Hubsan , 650 w budowie , Phantom2, Phantom 4
Mateusz38
Posty: 2
Rejestracja: sobota 02 lis 2019, 06:18
Lokalizacja: Bełchatów

Re: Phantom 4 problem z aktualizacją

Post autor: Mateusz38 »

Witam wczoraj chciałem zaktualizować swojego P4 nie udało sie pojawił się taki komunikat

Obrazek

A następne na tablecie wyskoczyło mi takie coś

Obrazek

Wie ktoś o co może mu chodzić? po restarcie komunikaty znikneły tylko czujniki się swiecą na czerwono ale jak wyjde na dwór to się normuje wszystko jak można przeprowadzić tą aktualizację aby się powiodła? Można z tym bezpiecznie latać ?
Awatar użytkownika
krall
Posty: 3152
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 10:00
Lokalizacja: Kartuzy
Kontakt:

Re: Phantom 4 problem z aktualizacją

Post autor: krall »

Może spróbuj zrobić kalibrację czujników?
pozdrawiam
Krzysztof
http://www.fly.kartuzy.com.pl
Mateusz38
Posty: 2
Rejestracja: sobota 02 lis 2019, 06:18
Lokalizacja: Bełchatów

Re: Phantom 4 problem z aktualizacją

Post autor: Mateusz38 »

Taki mam plan tylko nie wiem co z tą aktualizacja czemu wywalił błąd. Jak mogę sprawdzić aktualna wersję oprogramowania? W aplikacji pojawiła się informacja o nowej aktualizacji ale tylko kontrolera więc zrobiłem i nie ma więcej informacji o aktualizacjach.
ODPOWIEDZ