Mavic Air 2

Moderatorzy: Adrián, breweryhills, moderatorzy2014, moderatorzy

Awatar użytkownika
pawelsky
Posty: 9763
Rejestracja: środa 19 mar 2014, 02:03
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Mavic Air 2

Post autor: pawelsky »

Dostep do internetu nie jest niezbedny. Wystarczy sie raz zalogowac/aktywowac (np. w domu majac dostep do WiFi) i potem juz internet nie jest konieczny (choc bywaly z tym czasem problemy, wiec hotspot na wszelki wypadek warto ze soba miec)
Awatar użytkownika
Marcin
Posty: 1061
Rejestracja: poniedziałek 15 lut 2010, 09:24
Lokalizacja: Ruda Śląska

Re: Mavic Air 2

Post autor: Marcin »

Pamietam dokladnie sytuacje, wyszedlem z domu na pobliski trawnik jakies 200m od domu, zabralem tylko mavica i telefon robiacy za ekran. Nie mialem dostepu do sieci. Uruchomilem wszystko i dostalem inf o restrykcjach lotu.
Czyli jakbym aplikacje dji w telefonie odpalil w domu z netem to po jej zalogowaniu do sieci juz powinna dzialac offline, dobrze Cie rozumiem?
Awatar użytkownika
volender
Posty: 896
Rejestracja: sobota 27 kwie 2013, 16:56
Lokalizacja: Kraków

Re: Mavic Air 2

Post autor: volender »

od lat używam ipada mini 2 z mair1, raz się wieki temu zalogowałem do apki, i nigdy nie miałem problemów z tym, żeby apka wymagała dostępu....
hmm, chociaż mair2 korzysta z dji fly (nie jak air1 z dji go), może ona ma inne wymogi?
Awatar użytkownika
pawelsky
Posty: 9763
Rejestracja: środa 19 mar 2014, 02:03
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Mavic Air 2

Post autor: pawelsky »

Marcin pisze:Czyli jakbym aplikacje dji w telefonie odpalil w domu z netem to po jej zalogowaniu do sieci juz powinna dzialac offline, dobrze Cie rozumiem?
Tak, aczkolwiek zdarzaja sie sytuacje kiedy nadal moga byc ograniczenia (np. gdy masz niezaktualizowany firmware w baterii). Zdarzaly sie rowniez bledy w samej aplikacji (wymagajace wylogowania i ponownego zalogowania), wiec hotspota warto ze soba awaryjnie miec.
jax24
Posty: 21
Rejestracja: wtorek 24 lip 2018, 14:28
Lokalizacja: Polska

Re: Mavic Air 2

Post autor: jax24 »

Witam,kiedy próbuje zaznaczyc siebie wyskakuje mi komunikat ,,spotlight niedostępny w trybie nagrywania z dużą liczbą ramek'' o co może chodzić ?
Awatar użytkownika
pawelsky
Posty: 9763
Rejestracja: środa 19 mar 2014, 02:03
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Mavic Air 2

Post autor: pawelsky »

jax24 pisze:o co może chodzić ?
A co konkretnie jest dla Ciebie niejasne w zdaniu "spotlight niedostępny w trybie nagrywania z dużą liczbą ramek"?
jax24
Posty: 21
Rejestracja: wtorek 24 lip 2018, 14:28
Lokalizacja: Polska

Re: Mavic Air 2

Post autor: jax24 »

pawelsky pisze:
jax24 pisze:o co może chodzić ?
A co konkretnie jest dla Ciebie niejasne w zdaniu "spotlight niedostępny w trybie nagrywania z dużą liczbą ramek"?
Ramek czyli klatek ?
Awatar użytkownika
pawelsky
Posty: 9763
Rejestracja: środa 19 mar 2014, 02:03
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Mavic Air 2

Post autor: pawelsky »

jax24 pisze:Ramek czyli klatek ?
tak, konkretnie klatek na sekunde
jax24
Posty: 21
Rejestracja: wtorek 24 lip 2018, 14:28
Lokalizacja: Polska

Re: Mavic Air 2

Post autor: jax24 »

Używa ktoś moze do latania tym dronem ipad mini 2 ?
Awatar użytkownika
Marcin
Posty: 1061
Rejestracja: poniedziałek 15 lut 2010, 09:24
Lokalizacja: Ruda Śląska

Re: Mavic Air 2

Post autor: Marcin »

Ja troche.
Awatar użytkownika
Verid
Posty: 13004
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 11:29
Lokalizacja: Mikoszewo

Re: Mavic Air 2

Post autor: Verid »

Ja cały czas, a co?
Ten wredny...
jax24
Posty: 21
Rejestracja: wtorek 24 lip 2018, 14:28
Lokalizacja: Polska

Re: Mavic Air 2

Post autor: jax24 »

Miałem wczesniej sparka i było wszystko ok teraz 2 loty wykonałem airem 2 na tym ipadzie i wydaje mi sie ze czasami dosc mocno laguje nawet do 3-4 sekund nie wiem czy cos sie dzieje z dronem czy moze własnie ipad nie wyrabia poprostu,czy nie jest za słaby juz do tego drona.
Awatar użytkownika
Verid
Posty: 13004
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 11:29
Lokalizacja: Mikoszewo

Re: Mavic Air 2

Post autor: Verid »

Ja laga dostaję tylko jak wybiorę dziadowskie miejsce do latania gdzie coś sieje. Pytanie czy używasz iPad'a do czegoś jeszcze poza "dronieniem" bo z tego co słyszałem łatwo go zapchać i wtedy cuda się dzieją. U mnie pad służy tylko i wyłącznie do podglądu i absolutnie niczego innego. Żadnego oglądania neta, sprawdzania wiadomości itp.
Ten wredny...
jax24
Posty: 21
Rejestracja: wtorek 24 lip 2018, 14:28
Lokalizacja: Polska

Re: Mavic Air 2

Post autor: jax24 »

Ipad służy tylko do dronowania czasami jakieś youtube ale baardzo rzadko. Miejsce moze i dziadowskie na srodku wsi gdzie mieszkam troche wifi jest pewnie ale sparkiem tez w tym miejscu latałem i takich przypadłosci nie było.Może trzeba powyłączać nagrywanie i takie tam ? Spark dawał podgląd 720p a air2 1080 nie wiem może nie wyrabia ten ipad musze potestować tylko pogoda jak na razie nie pozwala.
Awatar użytkownika
pawelsky
Posty: 9763
Rejestracja: środa 19 mar 2014, 02:03
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Mavic Air 2

Post autor: pawelsky »

jax24 pisze:Spark dawał podgląd 720p a air2 1080 nie wiem może nie wyrabia ten ipad musze potestować tylko pogoda jak na razie nie pozwala.
Air 2 daje Ci taki podglad jaki wybierzesz. Albo 720 albo 1080.
ODPOWIEDZ