Phantom 3 - podgląd obrazu (tablety, itp)

Moderatorzy: Adrián, breweryhills, moderatorzy2014, moderatorzy

Awatar użytkownika
StoQ
Posty: 1021
Rejestracja: sobota 14 maja 2011, 12:57
Lokalizacja: Szczecin

Re: Phantom 3 - podgląd obrazu (tablety, itp)

Post autor: StoQ »

Na ipadzie mini 1 generacji juz dji pilot nie dziala? Widzialem ze mozna wgrac innymi sposobami ale czy sie tnie?

Wysłane z mojego ASUS_T00G przy użyciu Tapatalka
yecur
Posty: 41
Rejestracja: niedziela 26 lip 2015, 15:51

Re: Phantom 3 - podgląd obrazu (tablety, itp)

Post autor: yecur »

http://zapodaj.net/309c773a099e8.jpg.html moglby mi ktos zyczliwy objasnic znaczenia literek na dole screena H D V.s H.S i ludzik?z gory wielkie dzieki
Awatar użytkownika
kornelitoo
Posty: 206
Rejestracja: wtorek 19 lis 2013, 23:01
Lokalizacja: Wola Uhruska/Wwa

Re: Phantom 3 - podgląd obrazu (tablety, itp)

Post autor: kornelitoo »

Wysokość, odległość od "bazy", prędkość pozioma, prędkość pionowa.
yecur
Posty: 41
Rejestracja: niedziela 26 lip 2015, 15:51

Re: Phantom 3 - podgląd obrazu (tablety, itp)

Post autor: yecur »

a ludzik?
zawirm
Posty: 47
Rejestracja: niedziela 24 maja 2015, 06:24

Re: Phantom 3 - podgląd obrazu (tablety, itp)

Post autor: zawirm »

Czy ktoś jeszcze ma problemy z zawieszającym się DJI pilotem podczas nagrywania? niebardzo wiem co z tym zrobić a problem jest i na tablecie i na tel :-/
Witson78
Posty: 2
Rejestracja: sobota 01 sie 2015, 17:44

Re: Phantom 3 - podgląd obrazu (tablety, itp)

Post autor: Witson78 »

Hej wszystkim użytkownikom p3:) niestety u mnie występuje lag opisywany rownież na forum dji, przy dużym nagrzaniu(słoneczna pogoda, jasność iPada na maxa) w moim przypadku iPad mini 3, lag jest koszmarny i praktycznie można powiedzieć ze nie ma podglądu :/ nie wiem czy to jest wina firmwaru czy aplikacji a moze samego iPada który jak ktoś wcześniej wspomniał zmniejsza wydajność w momencie dużego nagrzania, ale trochę słabo to wyglada :/ przy lotach w mniejszym nasłonecznieniu nie mailem najmniejszych problemów z lagiem! Ma ktoś podobnie z IPad mini 3? ( kupiłem go specjalnie pod tego drona) a moze okazać sie, że to strzał w kolano !!!
Awatar użytkownika
glodny20
Posty: 59
Rejestracja: czwartek 11 gru 2014, 06:09
Lokalizacja: Kielce

Re: Phantom 3 - podgląd obrazu (tablety, itp)

Post autor: glodny20 »

Użytkownicy Nvidia Shield (w tym właśnie ja) muszą zapoznać się z tą informacją http://www.tabletowo.pl/2015/07/31/jest ... taj-wazne/ . Niestety dotyczy to również mojego tabletu. Najgorsze jest to, że bardzo sobie chwalę użytkowanie. Tak jak pisałem wcześniej nie mam żadnych lagów, zacięć obrazu ani innych problemów w współpracy z Phantom 3. Zauważyłem, że podczas pracy z DJI Pilot z włączonym nagrywaniem obrazu tablet lekko się grzał w okolicach baterii, ale uznałem, że to normalny objaw przy obciążeniu procesora. Okazuje się, że mógł dostać samozapłonu i uszkodzić np. RC. Tablet zgłosiłem już do wymiany. W odpowiedzi dostałem informacje, że nowy przyjdzie za 2 do 4 tyg.
camrad
Posty: 7
Rejestracja: poniedziałek 03 sie 2015, 10:31

Re: Phantom 3 - podgląd obrazu (tablety, itp)

Post autor: camrad »

witam wszystkich na tym forum, jestem pierwszy raz.
Mam problem z podglądem na P3 Pro, podgląd iphone 5s, wylatałem kilka godzin i wszystko było ok jednak ostatnio mam logi jak jasny gwint. Resetowałem smartfona, wyłączałem aplikacje działające w tle, opróżniałem cache, jednak dziś po szeregu testach myślę że problem tkwi w temperaturze. Podczas lotu iphone się bardzo grzeje, nawet gdy jest w trybie samolotowym. Na samym początku przelotu wszystko idzie ok, nic nie kaszli, jednak po 2 minutach krzaki i lagi. Przecież to nie idzie latać po ciemku :-) Nie mam już pomysłów, może ktoś bardziej doświadczony pomoże.
Awatar użytkownika
From_heaven
Posty: 1301
Rejestracja: czwartek 04 lut 2010, 13:04
Lokalizacja: Kraków

Re: Phantom 3 - podgląd obrazu (tablety, itp)

Post autor: From_heaven »

Jest tylko jedna rada, lataj z cienia.
camrad
Posty: 7
Rejestracja: poniedziałek 03 sie 2015, 10:31

Re: Phantom 3 - podgląd obrazu (tablety, itp)

Post autor: camrad »

Nie zawsze się da :-( Powyłączałem jeszcze wszystkie zbędne, obciążające aplikacje i zobaczę wieczorem.
A, próbowałem jeszcze zmienić (zmniejszyć) transfer nadawania by grafika się wyrabiała (niestety by było aktywne custom trzeba w iphon'ie zmienić ustawienia kraju na USA) ale guzik to dało.
hubi20000
Posty: 195
Rejestracja: czwartek 19 lut 2015, 19:00

Re: Phantom 3 - podgląd obrazu (tablety, itp)

Post autor: hubi20000 »

wyłącz jeszcze uruchomione procesy coś na zasadzie jak w kompie (autostart)
romanoitalino
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek 03 sie 2015, 15:26

Re: Phantom 3 - podgląd obrazu (tablety, itp)

Post autor: romanoitalino »

Witam. Testowale na Samsung galaxy s4 i wszystko w porzadku, ale wyswietlacz faktycznie mógłby być trochę wiekszy:)
moje konto na yt to :romek0487-nagralem zrzut ekranu, takze mozna zobaczyc. Pozdrawiam pilotow:)
camrad
Posty: 7
Rejestracja: poniedziałek 03 sie 2015, 10:31

Re: Phantom 3 - podgląd obrazu (tablety, itp)

Post autor: camrad »

Witam ponownie.
Jestem po lotach testowych wieczorem gdy temperatura spadła co, tak jak przewidywałem, zero lagów, zrywanie etc. Tak więc gdy latacie P3 z iPhone 5s to nie w upał, z wyłączonymi plikacjami w tle i na ustawieniu samolotowym. I jeszcze jedno, najlepiej bez żadnych preerwatyw na smartfonie.
Jagoda
Posty: 1346
Rejestracja: poniedziałek 20 lip 2015, 16:02

Re: Phantom 3 - podgląd obrazu (tablety, itp)

Post autor: Jagoda »

camrad pisze:Witam ponownie.
Jestem po lotach testowych wieczorem gdy temperatura spadła co, tak jak przewidywałem, zero lagów, zrywanie etc. Tak więc gdy latacie P3 z iPhone 5s to nie w upał, z wyłączonymi plikacjami w tle i na ustawieniu samolotowym. I jeszcze jedno, najlepiej bez żadnych preerwatyw na smartfonie.
Witam.
No proszę.
Podczas wczorajszego latania z Galaxy Tab 4 7"(pożyczony) zauważyłem złą pracę aplikacji - przestała podawać prawidłową odległość i wysokość.Godz. 13 temp. 30.Jak zauważyłem co się dzieje dałem RTH. Reakcja prawidłowa, "poszedł" do góry a wysokość w apce została na 27.
W rezultacie po lądowaniu "przy nodze" parametry H 27, D 268.Tryby lotu F i P.Wieczorem przed zachodem już wszystko OK.Lagi i tak są ale ja już przyzwyczajony:(
Po tej przygodzie i wcześniejszej z moim tel.S5 zacząłem myśleć o iPhone lub iPad.A tu też problemy.
Pozdrawiam.
Pozdrawiam. :), :)
mav571
Posty: 51
Rejestracja: wtorek 30 cze 2015, 22:16
Lokalizacja: Wrocław

Re: Phantom 3 - podgląd obrazu (tablety, itp)

Post autor: mav571 »

camrad pisze:Witam ponownie.
Jestem po lotach testowych wieczorem gdy temperatura spadła co, tak jak przewidywałem, zero lagów, zrywanie etc. Tak więc gdy latacie P3 z iPhone 5s to nie w upał, z wyłączonymi plikacjami w tle i na ustawieniu samolotowym. I jeszcze jedno, najlepiej bez żadnych preerwatyw na smartfonie.
To dziwne bo ja używam iPhona 5s i nie mam lagów. Latałem w upały i stałem w słońcu. Dwa pakiety jeden po drugim i nie miałem problemów z przegrzewaniem telefonu.
ODPOWIEDZ