Poszukuję autora tej płyty..

FC opracowane przez Mikrokopter'a

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

Awatar użytkownika
Markusso
Posty: 16
Rejestracja: sobota 26 lis 2016, 22:10

Poszukuję autora tej płyty..

Post autor: Markusso »

Witam. Poszukuję autora tej płyty do Mikrokoptera. Prawdopodobnie pochodzi z Gdańska lub okolic. Niedawno ja kupiłem i nie mam schematu jak ją podłączyć, a podobno ma ciekawe opcje. Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony sobota 07 mar 2020, 18:34 przez Markusso, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
pawelsky
Posty: 9750
Rejestracja: środa 19 mar 2014, 02:03
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Poszukuję autora tej płyty..

Post autor: pawelsky »

A ze tak przewrotnie spytam: warto jeszcze inwestowac w leciwego juz Mikrokoptera? Jakie ciekawe opcje ktorych nie maja wspolczesne kontrolery posiada?
Awatar użytkownika
Markusso
Posty: 16
Rejestracja: sobota 26 lis 2016, 22:10

Re: Poszukuję autora tej płyty..

Post autor: Markusso »

Takie jak stary vw Garbus czy Trabant :) Prostota, niezawodność, no i podczepiamy do niego co nam pasuje, a nie co da fabryka ;)
Awatar użytkownika
pawelsky
Posty: 9750
Rejestracja: środa 19 mar 2014, 02:03
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Poszukuję autora tej płyty..

Post autor: pawelsky »

Markusso pisze:Takie jak stary vw Garbus czy Trabant :) Prostota, niezawodność
No tak, bo ulice to teraz pelne starych garbusow i trabantow. Prawde mowiac liczylem na jakis konkret a nie komunaly typu prostota i niezawodnosc...
Markusso pisze:no i podczepiamy do niego co nam pasuje, a nie co da fabryka ;)
A kto ci broni podpiac co Ci pasuje pod wspolczesne kontrolery?
Awatar użytkownika
volender
Posty: 896
Rejestracja: sobota 27 kwie 2013, 16:56
Lokalizacja: Kraków

Re: Poszukuję autora tej płyty..

Post autor: volender »

Wiem, że fajnie użyć to, co się ma, trochę w myśl zasady, że "kiedyś to się rzeczy naprawiało, a nie wyrzucało", ale nowoczesny, popularny kontroler na inav albo betaflight to około 100 zł, może mniej.

A wszystko udokumentowane, i wgl. Chyba szkoda byłoby mi czasu na dłubanie w starociach. Czas też ma swoją wartość.

No chyba, że znasz tego mikrokoptera od podszewki, i przygotujesz go do lotu w 10 minut. Ale chyba nie, skoro pytasz ;-)

ps. też mam multiwii pro, który kiedyś trochę kosztował, ale teraz wala się na dnie szuflady, i jest na dobrej drodze do kontenera na śmieci. A kiedyś nawet odbiornik eleresa do niego dolutowywałem, działał jak miodzio :P
ODPOWIEDZ