Nowy qadokopter z mapa lotu

Od niedawna na forum?: poczytaj zanim zapytasz!

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

verde
Posty: 12
Rejestracja: sobota 18 lis 2017, 14:06
Lokalizacja: pol

Nowy qadokopter z mapa lotu

Post autor: verde »

Witam wlasnie uciekl mi MJX B3 Bugs3 Pro. No ale nie chodzi o historie dlaczego uciekl - po prostu kraksa z ptakiem w czasie lotu i elektronika zglupiala.

Teraz chodzi mi o cos podobnego, lecz z zapisaem mapy lotu. Chodzi mi o to ze nie znalazlem swojego bugsa z powodu oddalenia okolo 230 - 250 m i wysokosci 110 m - tak wskazywala aparatura w momencie kiedy jeszcze chcial mnie sluchac a po tem najpierw sie znizyl by podniesc sie i odleciecv i ponownie znizyc, lecz tutaj juz bez mojej ingerencji mimo to ze RTH juz sie zalaczyl dawno z automatu, wiec dalsze wskazania w aparaturze mijaly sie z celem.
Chodzi mi o drona ktory zapisuje w czasie biezacym polozenie drona, lub ostatnio znana pozycje i by moc po tem to odzyskac, cos na zasadzie logow z radia / aparatury . Gdyz w bugsie mialem tylko wskazania +/- wysokosc i odleglosc w czasie biezacym , niestety jak stracilem sygnal nie bylem szukac w stanie drona dalej, gdyz obszar est mocno zageszczony starymi puszczonymi budynkami, plus drzewami, wiec znalezienie urzadzenia mija sie z celem.
Czy poleca ktos jakies sprawdzone rozwiazania, np gotowe zestawy qadokopterow ?? Oczywiscie rozumiem ze suma 4 cyfrowa raczej wchodzi w gre , lecz wydatek 2, 3 tys raczej tutaj mija mi sie z celem.
Awatar użytkownika
pawelsky
Posty: 9750
Rejestracja: środa 19 mar 2014, 02:03
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Nowy qadokopter z mapa lotu

Post autor: pawelsky »

DJI Mavic Mini
ODPOWIEDZ