POWITALNIA

Od niedawna na forum?: poczytaj zanim zapytasz!

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

KrisM
Posty: 81
Rejestracja: wtorek 11 lut 2020, 12:04
Lokalizacja: Gdynia

Re: POWITALNIA

Post autor: KrisM »

Witam Wszystkich
Mam na Imię Krzysiek, jestem z Trójmiasta. Parę lat temu rozpocząłem nieśmiało przygody z budowa dronow. Potem wylądowałem w stajni DJI, jednak sfrustrowany ich ograniczeniami czasu i dystansu lotu postanowiłem sam zająć się konkretniej budowa skrzydlatych dronow FPV. :) To forum to kopalnia doświadczenia i mam nadzieje eksplorować te złoża :)
eblue
Posty: 2
Rejestracja: sobota 10 wrz 2016, 09:55

Re: POWITALNIA

Post autor: eblue »

hej, Adrian, czytam forum od niedawna, kinto dostalem w soadku, heh. Aktualnie szukam pierwszego drona fpv do nzuki latania :)
Awatar użytkownika
Strazak_Sam
Posty: 33
Rejestracja: środa 04 mar 2020, 15:49
Lokalizacja: Toruń

Re: POWITALNIA

Post autor: Strazak_Sam »

Witam serdecznie Wszystkich forumowiczów.Na imię mam Damian,mam 38 lat i mieszkam w Toruniu,na co dzień pracuję jako strażak.Swoją "przygodę" z dronami rozpocząłem ok.3 lat temu od zakupu roztrzaskanego Phantoma2,później posiadałem Phantoma 3 Advanced.
Obecnie próbuję zbudować coś z wyścigówek w klasie 250 dlatego też postanowiłem dołączyć do Waszego zacnego grona,no i zalać Was masą pytań...
Awatar użytkownika
PiotrSz
Posty: 3518
Rejestracja: środa 21 sie 2013, 22:04
Lokalizacja: Olsztyn

Re: POWITALNIA

Post autor: PiotrSz »

Strazak_Sam pisze:Obecnie próbuję zbudować coś z wyścigówek w klasie 250 dlatego też postanowiłem dołączyć do Waszego zacnego grona,no i zalać Was masą pytań...
Witaj na forum, myślę że we właściwym dziale znajdziesz odpowiednie informacje i mam nadzieję że Twoja masa pytań zredukuje się do kilku ;-) ja pierwszego latawca zbudowałem głównie czytając to co inni spłodzili :-D
pawel23451@op.pl
Posty: 1
Rejestracja: środa 01 kwie 2020, 13:09
Lokalizacja: Zamość

Re: POWITALNIA

Post autor: pawel23451@op.pl »

Cześć wszystkim mam na imię Paweł jestem z okolic Zamościa, dopiero od niedawna interesuje się tematyką rc i fpv, aktualnie buduję łódkę zanetową na własne potrzeby. Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
pezed
Posty: 49
Rejestracja: poniedziałek 01 gru 2014, 17:54
Lokalizacja: Wszędzie mnie pełno ale pranie robię koło Kielc

Re: POWITALNIA

Post autor: pezed »

Po przerwie od forum witam ponownie.
Przez ten czas zderzyłem „dorosnąć” do tego wspaniałego hobby.
Z własnymi funduszami(koniec szkoły wreszcie praca) będzie o wiele łatwiej rozwijać skrzydła.
Z quadrocoptera (który swoją drogą dzielnie mi służył i znosił niemiłosierne katowania, wypięcie pakietu podczas lotu, krety a raczej sosny, spalonych esc już nie liczyłem) mam zamiar przerzucić się na Pioneera v2 1400 lub jakiegoś bliźniaczego skysurfera.
Dzięki że jesteście i że znosicie pytania młodych niedoświadczonych modelarzy którzy sami nie wiedzą co dokładnie chcą.
Awatar użytkownika
misiael28
Posty: 1
Rejestracja: niedziela 26 sty 2020, 13:49
Lokalizacja: Opole

Re: POWITALNIA

Post autor: misiael28 »

Witam wszystkich! Jestem z Opola i dopiero zaczynam swoją przygodę z quadcopterami FPV od gotowca Nazgul 5 4s.
Z chęcią bym polatał w towarzystwie bardziej doświadczonych pilotów w okolicy Opola jak już się skończą wszelkie ograniczenia.
Pozdro
Michał
pachulg
Posty: 7
Rejestracja: sobota 04 kwie 2020, 15:27
Lokalizacja: Sląsk

Re: POWITALNIA

Post autor: pachulg »

Witam wszystkich mam na imię Grzegorz i jestem z Knurowa,Mam nadzieję nauczyć się od członków forum wielu ciekawych rzeczy a przede wszystkim zbudować swoją pierwszą łódkę a potem ją modernizować.Pozdrawiam wszystkich.
benex
Posty: 2
Rejestracja: sobota 11 kwie 2020, 09:30

Re: POWITALNIA

Post autor: benex »

Cześć wszystkim! RC interesuje mnie od jakiegoś czasu, ale nigdy nie zabrałem się za to poważnie. Trochę latałem na motoszybowcu, ostatnio latam dronem. Cieszę się, że dołączyłem do grona forumowiczów RC FPV, mam nadzieję pogłębić swoją wiedzę :) Pozdrawiam, Marcin.
jerzy_waw
Posty: 2
Rejestracja: niedziela 17 maja 2020, 18:39
Lokalizacja: W-wa

Re: POWITALNIA

Post autor: jerzy_waw »

Zgodnie z tradycją cześć i czołem forumowicze.
MaciasFG
Posty: 1
Rejestracja: sobota 30 maja 2020, 13:17
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Re: POWITALNIA

Post autor: MaciasFG »

Witam Wszystkich :) zostałem posiadaczem dji Mavic air i chętnie dowiem się wszystkiego co związane z tym dronem, oprogramowaniem do niego czy programach do szybkiej obróbki filmów z muzyką- będę bardzo wdzięczny :)
georgE
Posty: 3
Rejestracja: niedziela 31 maja 2020, 13:15

Re: POWITALNIA

Post autor: georgE »

Witam!
Posiadam Pioneera 1400 - jest to mój pierwszy model więc z góry proszę o wyrozumiałość ;) i dziękuję wszystkim, którzy się tutaj dzielą swoją wiedzą.
Tomek1111
Posty: 19
Rejestracja: wtorek 12 maja 2020, 05:40
Lokalizacja: Tomaszów

Re: POWITALNIA

Post autor: Tomek1111 »

Witam Wszystkich:)
Awatar użytkownika
Mixpiory
Posty: 1
Rejestracja: piątek 08 maja 2020, 14:38
Lokalizacja: France
Kontakt:

Thank you very much for the invitation

Post autor: Mixpiory »

Thank you very much for the invitation :). Best wishes.
PS: How are you? I am from France :)
Reinemar_von_wro
Posty: 5
Rejestracja: czwartek 30 sty 2020, 18:11
Lokalizacja: Wroclaw

Re: POWITALNIA

Post autor: Reinemar_von_wro »

Czesc Wszystkim. Na imie mam Lukasz, 38l i jestem z Wroclawia. Modelarstwem interesuje sie od dziecka. W liceum uczeszczalem na modelarnie w rodzinnym miescie, potem niestety zabraklo czasu. Czasu dalej brak ale nauczylem sie troche lepiej nim gospodarowac wiec z przyjemnoscia staram sie wrocic do dawnego hobby. Aktualnie w centrum mojego zainteresowania sa drony fpv, ze wskazaniem na freestyle i long range. Zbudowalem sobie 5inch z opcja rozbudowy do 7inch LR i niesmialo proboje nim latac (Inav), oprocz tego mam malucha cinecam na ktorym proboje opanowac podstawy acro (BF).
ODPOWIEDZ