Polskie Forum FPV
https://rc-fpv.pl/

Przeróbka Turnigy 9x
https://rc-fpv.pl/viewtopic.php?f=4&t=3461
Strona 1 z 1

Autor:  joemonster [ niedziela 19 cze 2011, 21:44 ]
Tytuł:  Przeróbka Turnigy 9x

Ktoś z szanownym kolegów z naszego forum dokonuje odpłatnych przeróbek tejże aparatury, czyli flashuje eprom i instaluje może gniazdo karty SD ? Obecne 7 kanałów w moim obecnym CockpicieSX zaczyna być ograniczeniem w nowym projekcie, szczególnie, że po życiu lotek mam tak naprawdę tylko 1 kanał do dowolnego użycie.

A to co panowie stworzyli tutaj jest imponujące - móc konfigurować to, to bajka:

Obrazek

Autor:  Szymon [ niedziela 19 cze 2011, 22:02 ]
Tytuł: 

Ja mam zarówno gniazdo SD, zainstalowany programator, wgramy software RadioClone, zainstalowane podświetlenie, i wprowadzoną modyfikację umożliwiającą używanie modułu 35MHz Jr ;) odrobina wprawy w używaniu lutownicy i można działać, ja swoje poprawki zwykłą kolbą robiłem, chociaż ja wszytko lutuję kolbą, HOT AIR którego czasami stosuję sucks ;) Przyznaję, software ma naprawdę dzikie możliwości, trzeba jednak załapać iddę, ale jest do tego instrukcja na niezłym poziomie.

No i bez SD ani rusz, bo tylko jeden model wtedy w pamięci jest.

Autor:  joemonster [ niedziela 19 cze 2011, 22:43 ]
Tytuł: 

Rzecz w tym, że u mnie cienko z czasem na takie modyfikacje, umiejętności lutowania też na poziomie przedszkola, więc szukam osoby, której mogę wysłać moją apkę i zapłacić po prostu za przerobienie. Jesteś chętny, potrafisz i możesz zrobić w sensownym czasie ~2-3 tygodni?

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC+1godz.
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/