Pytanie w sprawie Hubsana Zino pro

Heli, koptery, lotnie, balony, itp

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

ODYS69
Posty: 5
Rejestracja: niedziela 05 sty 2020, 21:58
Lokalizacja: Lodz

Pytanie w sprawie Hubsana Zino pro

Post autor: ODYS69 »

Witam szanownych forumowiczów!
Zaczynam swoją przygodę z dronami,a to za sprawą połączenia zamiłowania do żeglarstwa,fotografii i filmowania.
Zdecydowałem się na zakup wspomnianego w tytule Hubsana Zino pro lecz przed dokonaniem zakupu chcę się upewnić
co do jednej sprawy.Dron steruje się za pomocą kontrolera i telefonu komórkowego w wielu opisach czytałem że do takich
połączeń potrzebny jest telefon mający WiFi 5G ale trafiłem na filmik gdzie gość mówi że nie dotyczy to Zina bo łączy się
z kontrolerem przez przewód.Proszę więc o rozwianie moich wątpliwości gdyż mój telefon obsługuje tylko WiFi 2,4G.
Promocja jest jeszcze troszkę ponad 24 godziny dlatego zależy mi na w miarę szybkiej odpowiedzi.
Z góry dziękuję i pozdrawiam.
Janek
Awatar użytkownika
FlyPro
Posty: 398
Rejestracja: piątek 16 mar 2012, 10:22
Lokalizacja: Sokolniki-Wieluń/Łódzkie

Re: Pytanie w sprawie Hubsana Zino pro

Post autor: FlyPro »

Zapewniam Cię że z twoim smartfonem będzie działał jak należy także bez obaw.
Może się jeszcze powstrzymasz i poczekasz na Zino 2?
https://www.youtube.com/watch?v=jxxl1r29-4E&t=549s
eLRS Smart, OSD+AP 1.3 i GS by Zbig & Pitlab, JETI duplex DS14, Fatshark HDO2 + RapidFIRE, Mini Talon.
( dawniej RCkopter )
Pozdrawiam Kamil
hornet2
Posty: 1205
Rejestracja: środa 02 wrz 2015, 17:59

Re: Pytanie w sprawie Hubsana Zino pro

Post autor: hornet2 »

RCkopter pisze:Zapewniam Cię że z twoim smartfonem będzie działał jak należy także bez obaw.
Może się jeszcze powstrzymasz i poczekasz na Zino 2?
https://www.youtube.com/watch?v=jxxl1r29-4E&t=549s
Czekać to nie ma co . Jak się pośpieszy to jeszcze zdąży na promocyjną przedsprzedaż na Gb za 400 $ , potem będzie 500 $ . Promocja trwa jeszcze tylko do 15.01 .
Pozdro; Hornet2

samolot Spitfire (spalinowy)
copter Typhoon Q500 4K
copter FQ 777 -124
motoszybowiec Easy Glider
helik V931 (AS 350 )
ODYS69
Posty: 5
Rejestracja: niedziela 05 sty 2020, 21:58
Lokalizacja: Lodz

Re: Pytanie w sprawie Hubsana Zino pro

Post autor: ODYS69 »

Wielkie dzięki za szybką odpowiedź a co do Zina 2 też o nim myślałem ale na razie jest w przedsprzedaży tylko z Chin
więc może zostać oclony no i jeszcze czas dostawy? nie mówiąc już o problemach z oprogramowaniem jak przy większości
nowych modeli,a ja jak na razie jestem laikiem w tej dziedzinie więc wolałbym jak najmniej niespodzianek.Moje doświadczenie to
kilka lotów na Phantomie 3
Awatar użytkownika
pawelsky
Posty: 9758
Rejestracja: środa 19 mar 2014, 02:03
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Pytanie w sprawie Hubsana Zino pro

Post autor: pawelsky »

RCkopter pisze:Zapewniam Cię że z twoim smartfonem będzie działał jak należy także bez obaw.
Tego czy bedzie dzialal czy nie to na 100% powiedziec nie mozna bo nawet nie wiemy jaki smartfon kolega posiada. Jedyne co mozna powiedziec bez obaw to ze Zino Pro nie wymaga WiFi 5.8 bo jest podlaczany przy pomocy kabelka.
ODYS69
Posty: 5
Rejestracja: niedziela 05 sty 2020, 21:58
Lokalizacja: Lodz

Re: Pytanie w sprawie Hubsana Zino pro

Post autor: ODYS69 »

pawelsky pisze: Tego czy bedzie dzialal czy nie to na 100% powiedziec nie mozna bo nawet nie wiemy jaki smartfon kolega posiada. Jedyne co mozna powiedziec bez obaw to ze Zino Pro nie wymaga WiFi 5.8 bo jest podlaczany przy pomocy kabelka.
Samsung J3 lub J6 będzie działał?
hornet2
Posty: 1205
Rejestracja: środa 02 wrz 2015, 17:59

Re: Pytanie w sprawie Hubsana Zino pro

Post autor: hornet2 »

Mam Zino H117S to co nieco mogę powiedzieć . To prawda , smartfon z apką łączy się po kablu . Należy tylko pobrać na smartfona ze strony Hubsana aplikację X Hubsan . W sumie to wersja Pro od zwykłej wersji różni się tylko zasięgiem . No i Pro korzysta z ulepszonego systemu transmisji wizji zwanego Leas 1.0 .
Pozdro; Hornet2

samolot Spitfire (spalinowy)
copter Typhoon Q500 4K
copter FQ 777 -124
motoszybowiec Easy Glider
helik V931 (AS 350 )
ODYS69
Posty: 5
Rejestracja: niedziela 05 sty 2020, 21:58
Lokalizacja: Lodz

Re: Pytanie w sprawie Hubsana Zino pro

Post autor: ODYS69 »

Witam!
Dzisiaj były pierwsze loty nowo nabytym Zino Pro bo na niego właśnie się zdecydowałem.Obraz w rozdzielczości Ful HD OK! 4K nawet nie sprawdzałem bo i tak bym go nie wykorzystywał
no i mam dobre wiadomości dla posiadaczy starszych modeli tel. komórkowych mój Samsung J3 z 2016 współpracuje z kontrolerem bez problemu.Dzisiaj było troszkę zimno więc loty testowe były
robione dość szybko i chaotycznie więc ciężko mi coś więcej powiedzieć no a do tego brak doświadczenia z dronami nie pozwala mi na więcej w ferowaniu jakiś opinii.
Pozdrawiam Janek z Łodzi.
ODPOWIEDZ