ZOHD Nano Talon Evo

Samoloty, szybowce, skrzydełka, delty...

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

Boloand
Posty: 14
Rejestracja: poniedziałek 03 kwie 2017, 22:31
Lokalizacja: Nwogród Bobrzański

ZOHD Nano Talon Evo

Post autor: Boloand »

Witam, mam problem z ZOHD kopilot nie potrafię go dobrze ustawić, po pierwszych lotach doszedłem do wniosku,że może tak ma być :evil: , mianowicie samolocik lata wg. mnie jako tako w stabilizacji, ale aby zrobić manewr to drążki trzeba wychylić na maxa, ale nie mogę zrobić beczki lub pętli w innych systemach nie miałem takiego problemu, w RTH samolot nie wraca do punktu startu tylko leci prosto skręcać można ale nie działa elewator, w środkowej pozycji na przełączniku (manual mode czerwona dioda się tylko swieci) latać się da ale model nie leci prosto lecz przechyla się raz na prawą raz na lewą stronę. Próbowałem też uruchomić autostart ale bez powodzenia, w pozycji RTH na ziemi daję gaz na maxa i śmigło się obraca a powinno się uruchomić dopiero po rzuceniu modelu. Parę postów niżej forumowicz pisał że trzeba ustawić expo na 30 !!! ale na którym kanale gaz czy przełącznik 3 pozycyjny czy gdzie indziej? Nadajnik mam Taranis X9D+
Obejrzałem parę filmików na YT na temat Kopilota i zrobiłem to co tam autorzy pokazali, ale widocznie coś przeoczyłem, proszę o jakieś wskazówki co jeszcze mogę sknocić :oops:
Z góry dziękuję za pomoc.
pozdrawiam Andrzej
ODPOWIEDZ