Okolice Katowic

Tu umawiamy się na spotkania a potem opisujemy jak było ;-)

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

o0mysz0o
Posty: 23
Rejestracja: sobota 17 lis 2018, 10:22
Lokalizacja: Ruda Śląska

Okolice Katowic

Post autor: o0mysz0o »

Witam.
Jestem nowy w tym hobby i chciałem się zapytać czy są jakieś osoby chętne do spotkania i pogadania (i oczywiście polatania :D) dronem w okolicach Katowic.
Przedstawię się może na początek.
Mam na imię Łukasz i mam 27 lat. Mieszkam w Rudzie Śląskiej. Pracuję dla podwykonawcy od Orange, T-Mobile oraz Play (i paru innych firm) jako Technik utrzymania siec, tz. wspinam się po dachach, wieżach i kominach :)
Latania mam we krwi :D (mój ojciec lata na paralotni :) ) i od 3-4 miesięcy zacząłem się interesować FPV, a mianowicie dronami wyścigowymi.
Aktualnie posiadam aparaturę FlySky fs-i6s dzięki której szkolę się na symulatorach takich jak np. LiftOff, oraz niedawno kupiłem Fatsharki dominator V1 za okazyjną cenę lecz bez odbiornika (jeśli ktoś ma odbiornik to byłbym wdzięczy jeśli mógłbym je sprawdzić w jaki sposób działają) oraz dwa dni temu zakupiłem whoopa Mobula7 na ebay (u chińczyka) więc na początku przyszłego roku powinien być już w moim posiadaniu :) . Posiadam również drona Visuo xs812.
Pozdrawiam forumowiczów oraz Życzę miłego wieczoru :)
Awatar użytkownika
pma_
Posty: 4651
Rejestracja: sobota 08 maja 2010, 09:43
Lokalizacja: Gliwice/Katowice

Re: Okolice Katowic

Post autor: pma_ »

W rudzie masz lotnisko modelarskie, klub nazywa się gwarek
samolot max 4579/1293 analog, DJI do końca zasięgu :)
coper max 1729(na 5.8)
o0mysz0o
Posty: 23
Rejestracja: sobota 17 lis 2018, 10:22
Lokalizacja: Ruda Śląska

Re: Okolice Katowic

Post autor: o0mysz0o »

pma_ pisze:W rudzie masz lotnisko modelarskie, klub nazywa się gwarek
Napisałem do klubu i dowiedziałem się o spotkaniach co weekend :)

Jest ktoś w posiadaniu, w obrębie 40-50km, odbiornika do fatsharka bądź monitora do którego można by było podczepić gogle? Zależy mi tylko na tym żeby go podpiąć na chwilę i sprawdzić czy gogle działają tak jak powinny :)
Awatar użytkownika
Dżejwor
Posty: 11
Rejestracja: piątek 25 sie 2017, 14:48
Lokalizacja: Mikołów

Re: Okolice Katowic

Post autor: Dżejwor »

Witam,
jak coś to jestem z Mikołowa i chętnie wyskoczę gdzieś polatać ;) Gogle pewnie już dawno przetestowałeś ;)

Pozdrawiam
KJ
ODPOWIEDZ