[S] Dji A2, gimbale oraz pakiety

Moderatorzy: Matkas, moderatorzy2014, moderatorzy

ODPOWIEDZ
kamilkamien
Posty: 174
Rejestracja: środa 22 paź 2014, 19:21
Lokalizacja: Chojnice

[S] Dji A2, gimbale oraz pakiety

Post autor: kamilkamien »

Czołem!

Sprzedam w pełni sprawny kontroler dni A2 w całym komplecie. Kontroler sprawny, nigdy bez kreta. Dzielnie latał z s800 i s900 a ostatnio w x8
Cena 550zł

Gimbale Zenmuse pod aparat NEX i A7. Gimbal pod Next sprawny, pod A7 problem z przesyłem obrazu. Gimbale bez kreta, bez serwisu.
Cena? Rozważę każdą propozycję.

Gimbal produkcji Kukiego. Gimbal do dużych bezlusterkowców. Oparty na kontrolerze Alexmos32b. W zestawie przelotka na silniku yaw pozwalający kręcić się 360 stopni Gimbal wraz z konwerterem hdmi i taśmą z wtykiem kątowym micro HDMI. Gimbal sprawny, precyzyjny i wytrzymały. Zbudowany na silnikach RC TImer GM60-80T. Bez problemu radzi sobie z zestawiem pokroju A7III i to z dużym zapasem mocy.
Cena 1000zł

Pakiety 6s Tattu dwa 16000Ah 15C raczej do użytku warsztatowego lub rozdzielić i w samolot. Lekko opuchnięte po 250zł
Pakiet 6s Tattu 22000Ah opuchlizna jest lecz trzyma parametry. Dla mnie za ciężki i za mała wydajność. 550zł

Pozostałości po s900. Dwie płyty górne i dolne. Dodatkowo płyta wzmocniona z karbonu na dół. Klucze na ramiona, zawiasy, rurki, mocowania pod gimbal. Płyty dystrybucyjne zasilanie. S900 miałem jednego, wzmocniłem go płytami, następnie przełożyłem silniki do x8 a szkielet został.
Cena 600zł

Zdjęcia sprzedawanych przedmiotów prześlę dla zainteresowanych. Mogę też wykonać pomiary pakietów. proszę jednak mieć na uwadze, ze są to przedmioty które są używane a nie nowe.

Wszystko do odbioru w Bydgoszczy/Warszawie lub paczkomaty.
ODPOWIEDZ