Eachine EV300D podwójny obraz

Elektronika w modelu i na ziemi

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

Awatar użytkownika
baxter321
Posty: 100
Rejestracja: piątek 15 sie 2014, 22:55
Lokalizacja: Jędrzejów

Eachine EV300D podwójny obraz

Post autor: baxter321 »

Witam. Zakupiłem nowiutkie gogle Eachine EV300D na BG i niestety po włączeniu widzę podwójny ten sam obraz. Każde oko widzi osobno ten sam obraz. Wcześniej miałem styropianowy kubeł z centralnym wyświetlaczem i nie miałem takiego problemu, widziałem jeden obraz przed sobą. Chciałem w końcu kupić coś porządnego żeby fajnie latać FPV a tu poprostu nie mogę przez te gogle patrzeć. Co mam robić. Miał ktoś taki problem. ?
Awatar użytkownika
pma_
Posty: 4651
Rejestracja: sobota 08 maja 2010, 09:43
Lokalizacja: Gliwice/Katowice

Re: Eachine EV300D podwójny obraz

Post autor: pma_ »

IPD, rozstaw źrenc ustaw
samolot max 4579/1293 analog, DJI do końca zasięgu :)
coper max 1729(na 5.8)
Awatar użytkownika
baxter321
Posty: 100
Rejestracja: piątek 15 sie 2014, 22:55
Lokalizacja: Jędrzejów

Re: Eachine EV300D podwójny obraz

Post autor: baxter321 »

Ustawiane (przesuwane), kręciłem też "focal" i nic to nie daje. Albo z goglami jest coś nie tak albo z moimi oczami. Po założeniu gogli widzę dwa obrazy, jeden z lewej strony a drugi bardziej pośrodku. Ustawienia w menu też nic nie dają. Gdybym zamknął jedno oko to byłoby OK. Wady wzroku nie mam duzej: -1 i -0,5 no i oczywiście astygmatyzm ale na najtańszych kubłach latało mi się dobrze. Obraz był jeden przedemną choć trochę mały. Chciałem sobie poprawić i taka niespodzianka. Dodam że patrząc przez lornetki też widzę jeden obraz. Chyba poprostu oddam te gogle. Nie ukrywam że bardzo się zawiodłem. W życiu nie spodziewałbym się czegoś takiego.
Awatar użytkownika
baxter321
Posty: 100
Rejestracja: piątek 15 sie 2014, 22:55
Lokalizacja: Jędrzejów

Re: Eachine EV300D podwójny obraz

Post autor: baxter321 »

dla potomnych, gogle sprzedane i zakupiłem Eachine Cobra X V2 i od razu powiem że nie mam żadnego problemu z patrzeniem. Według mnie te gogle są o niebo lepsze od przereklamowanych EV300d. Są cichsze, nie grzeją się tak jak EV300d, obraz jest bardzo wyraźny. Według mnie są bardziej poręczne od EV.. Tak więc jeżeli masz wadę wzroku to nie pakuj się w dwa monitorki. Lepiej mieć jeden duży przed oczami i np założyć okulary.
Pozdrawiam.
df2
Posty: 672
Rejestracja: poniedziałek 05 maja 2014, 21:11
Lokalizacja: Biała Podlasla

Re: Eachine EV300D podwójny obraz

Post autor: df2 »

Eachine ma coś z tym zakresem ipd. Ev100 przerabiałem już 3 szt, bo się mi i ludziom oczy nie mieściły i były takie dwa obrazy. Ev300 też miały być do przeróbki ale człowiek zdecydował się na dji fpv a ev sprzedał od razu na 3ci dzień od testu.
ODPOWIEDZ