Prośba do użytkowników eLeReSa - jakie macie radia?

Moderatorzy: marbalon, moderatorzy2014, moderatorzy

Awatar użytkownika
miś
Posty: 9242
Rejestracja: niedziela 07 lut 2010, 15:24
Lokalizacja: Bytom

Post autor: miś »

pit202 pisze:a ja bym chciał aby telemetria eleresa byla na wyswietlaczu tg9x ;-)
To zmodyfikuj soft TG9x tak aby łykał i parsował ramki telemetrii z eleresa, podłącz uart i będziesz miał :-)
Pzdr. -----MIŚ-----
pit202

Post autor: pit202 »

można też dopasować eleresa do ramki fr-sky i wyswietlac na zrobionym oprogramowaniu ER9X
Awatar użytkownika
miś
Posty: 9242
Rejestracja: niedziela 07 lut 2010, 15:24
Lokalizacja: Bytom

Post autor: miś »

pit202 pisze:można też dopasować eleresa do ramki fr-sky i wyswietlac na zrobionym oprogramowaniu ER9X
Można. Tylko ja nie mam tej apki, a na dodatek nie chce mi się. Z koncertem życzeń proszę się udać do pomysłodawców eleresa.
Pzdr. -----MIŚ-----
mzyla
Posty: 961
Rejestracja: wtorek 09 lis 2010, 10:42
Lokalizacja: Manchester

Post autor: mzyla »

Ja bym chciał zgłosić, że na bardzo starym JR PCM 10Z działa, ale ma problem ze zbyt duzymi wartościami.
Tzn, to radio daje radę zrobić 200%.
I jak zmiksuje dwa kanały to mam 100 + 50. Jak trzy to mam 100 + 50 + 50 i wychodzi w sumie 200. I się tak powyżej 185 tx zawiesza i pomaga odłączenie zasilania na kilka sek. samo kliknięcie mikroswitchem nie daje rady.

To jest jedyne znane mi radio które pozwala tak mocno wychylić kanał, i się niestety sypie.

No i ofkors na ppm, bo na pcm nie działa ;-)
Awatar użytkownika
miś
Posty: 9242
Rejestracja: niedziela 07 lut 2010, 15:24
Lokalizacja: Bytom

Post autor: miś »

No przykro mi bardzo, ale takich ekstremalnych sytuacji nikt nie przewidział. Ogranicz endpointy przy miksowaniu i będzie OK. Inaczej się nie da.
Pzdr. -----MIŚ-----
mzyla
Posty: 961
Rejestracja: wtorek 09 lis 2010, 10:42
Lokalizacja: Manchester

Post autor: mzyla »

miś pisze:No przykro mi bardzo, ale takich ekstremalnych sytuacji nikt nie przewidział. Ogranicz endpointy przy miksowaniu i będzie OK. Inaczej się nie da.
No nie narzekam, tylko opisuje objaw.
Analogowe moduły na 35 czy 72 przenoszą i nie wywypują, turnigy też choć obcina końcówkę a ten przymraża.
bagger
Posty: 549
Rejestracja: czwartek 24 lis 2011, 09:08
Lokalizacja: Leszno

Post autor: bagger »

eleres działa z Futabą FC - 16. Bez zewnętrznych dzielników, pullapów itp. przetestowane w ok 10 h w powietrzu.
Pozdrawiam, Jarek
Awatar użytkownika
marceli
Posty: 1586
Rejestracja: środa 03 lut 2010, 12:44
Lokalizacja: Skierniewice

Post autor: marceli »

Z futaba 10Cp dziala poprzez port trenera
Awatar użytkownika
rex
Posty: 379
Rejestracja: piątek 09 kwie 2010, 21:42
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: rex »

Graupner MC-19

-sygnał ppm z gniazda na wyjście ucznia bezpośrednio do płytki eLeReSa, zasilanie 3S.
ODPOWIEDZ