Quad by Toretto

Od niedawna na forum?: poczytaj zanim zapytasz!

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

swistak
Posty: 417
Rejestracja: piątek 09 mar 2012, 18:43
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: swistak »

Rurek pisze:
diem pisze:Jeszcze minie "parę chwil" jak ludzie powyjmują z kopteró wszystkie dodatki i zaczną na samym fc latać :D
I jeszcze przyjdzie i odejdzie kilkuset misssssszóof którzy tu na forum wpadną, krzykną "daj!" i tak samo szybko znikną jak zobaczą że nie dla nich roczny trening w nauce latania...już tu takich mieliśmy przez ostatni rok, całą zimę mordę darli, obrażali, sto rozumów niby pozjadali...po czym ogon pod siebie, wystawienie na giełdzie gratów które mozolnie uzbierali i tyle ich widzieli :-)
Chyba mój post w ramkę i oprawić ?
:-) da się taką prawidłowość zauważyć, poczekajmy do końca sezonu i się zacznie kolejna nowa fala ;-)

W odniesieniu do mnie pasowalo by to, ale sie nie poddalem :) latajaca platforme zrobilem ale latac nie umiem przyznaje sie bez bicia.
Jesli cos dziala, to lepiej nie ruszac :)
Awatar użytkownika
TorFPV
Posty: 3632
Rejestracja: wtorek 26 lip 2011, 20:03
Lokalizacja: Strefa G

Post autor: TorFPV »

Każda osoba ma odmienne zdanie. Co do regulatorów to chyba wezmę te z rctimera 30A . A co do silników to już nie mam pojęcia. Każdy poleca coś innego :)Może będą dobre te co Marcin K chwali i Marciniasty :)
Pozdrawiam Damian :-)

YouTube
marcin_k
Posty: 402
Rejestracja: poniedziałek 21 lis 2011, 16:31
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: marcin_k »

Latam na tych turnigy czerwonych i maja juz troche za soba i kreca dalej bardzo dobrze...
Kolega tez złożył na nich koptera i tez chwali a wczesniej miał 2822 i nie był zadowolony...

Pozdrawiam ;-)
Modele: Koptery, trainerki itp...
Aparatura: Hitec Optic 6, Hitec Aurora9...
Awatar użytkownika
TorFPV
Posty: 3632
Rejestracja: wtorek 26 lip 2011, 20:03
Lokalizacja: Strefa G

Post autor: TorFPV »

Odświeżam temat :-)
Po paru miesiącach szukania profili, zbierania śrubek,nakrętek,dystansów , w końcu mam całą drobnizne w domu :)

Quad skręcony na razie dla podglądu:
Obrazek

(oczywiście zamiast ładnych nóżek będą szamborurki na początek )

Silniki już wybrałem te:
http://www.hobbyking.com/hobbyking/stor ... oduct=5689
i regle do nich:
http://www.hobbyking.com/hobbyking/stor ... oduct=9484

Teraz się zastanawiam MultiWii kuki czy KFC32 marbalon ?
Pozdrawiam Damian :-)

YouTube
ODPOWIEDZ