Stało się...

Zbiór porad dla każdego

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

Awatar użytkownika
diem
Posty: 5825
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 02:25
Lokalizacja: Radzionków

Post autor: diem »

Przy okazji chcialbym zauwazyc ze cena DL mocno spadła. Jak zamawialem to byla wyzsza od thomasa bodajze...
pozdrawiam
Michał
Awatar użytkownika
Rurek
Posty: 16419
Rejestracja: środa 10 mar 2010, 15:21
Lokalizacja: AIP ENR 5.5 - AAA 153 :-)

Post autor: Rurek »

marcin.gala pisze:..małe i uniwersalne... :roll:
kamera miniDV z analog vivo... nie ma nic uniwersalniejszego ;-)
infekcja FPV postępuje w zastraszającym tempie...
Awatar użytkownika
cobra
Posty: 2876
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 22:07
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: cobra »

I chciałbym kupic jeszcze coś do nagrywania w bazie
Może Pinnacle Video Transfer?
________________
Cobra
Awatar użytkownika
marcin.gala
Posty: 2837
Rejestracja: poniedziałek 15 mar 2010, 23:09
Lokalizacja: ...

Post autor: marcin.gala »

No właśnie zwróciłem uwage na pinacle video transfer.czy to ma własne zasilanie "baterie AA czy AAA czy jakieś 12v muszę podprowadzać i do tego chyba trzeba usb-flash'a...ale ciekawe urządzenie i w miarę z ta ceną,własnie czekam na bidowanie ebay jest używka...napisali że jak nowa...zobaczymy...

Mam pytanie czy do rozdzielenia video np:.. monitor TFT + laptop z easycap albo to pinacle potrzebuje specjalny rozdzielacz coś jak w rangevideo czy starczy poprostu odpowiedni kabel...albo końcówka...nie chcę tracić np:.na jakości odbioru...czy tu czy tam...
FPV nie kupisz.FPV robisz.
Licencja BNUC'S.

Nie ustawisz koptera lepiej niż swój własny poziom latania.
Awatar użytkownika
krall
Posty: 3152
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 10:00
Lokalizacja: Kartuzy
Kontakt:

Post autor: krall »

Ja - odkąd ostatecznie do walizki zapakowałem: Pinnacla, rozdzielacz video, monitor 7", goggle (na dłuższym kablu) już nic nie zmieniam - u mnie taki system sprawdza się b.dobrze.
pozdrawiam
Krzysztof
http://www.fly.kartuzy.com.pl
Awatar użytkownika
Rurek
Posty: 16419
Rejestracja: środa 10 mar 2010, 15:21
Lokalizacja: AIP ENR 5.5 - AAA 153 :-)

Post autor: Rurek »

marcin.gala pisze:
Mam pytanie czy do rozdzielenia video np:.. monitor TFT + laptop z easycap albo to pinacle potrzebuje specjalny rozdzielacz coś jak w rangevideo czy starczy poprostu odpowiedni kabel...albo końcówka...nie chcę tracić np:.na jakości odbioru...czy tu czy tam...
Marcin, ja zakupiłem coś takiego i koniecznie spraw sobie to, żadnych rozgałęziaczy "kabelkowych" bo utracisz jakość a w skrajnym wypadku google albo nagrywajka nie będą chciały łyknąć zbyt słabego sygnału.
infekcja FPV postępuje w zastraszającym tempie...
Awatar użytkownika
marcin.gala
Posty: 2837
Rejestracja: poniedziałek 15 mar 2010, 23:09
Lokalizacja: ...

Post autor: marcin.gala »

No właśnie baze chciałbym usprawnić do stylu "krall-a" czyli pinnacle,monitor 7",odbiornik video,rozdzielacz tylko ja narazie bez googli jeszcze nie kupuję narazie za dużo wydałem... :-> ,włożyć to do kupy w jakąś fajną walizeczkę i przy otwieraniu zrobić kurtynę coś ala "mor..a w kubeł" żeby światło nie psuło wizji,wtedy mam juniora w pudle i dwie walizki "TX+reszta" a w bagażniku oczywiście rozkładany jakiś leżak i stoliki są takie zwijane na 4-nogi to wszystko w duży plecak i jazda do auta czy na rower hmm...kombinuje żeby mi to nie zajmowało pół godziny rozłożenie i przygotowanie tylko ekspresowo i sprawnie.Kiedy latałem spaliną to trzeba mieć tyle pierdół tu chcę "ekspres"
Rurek - ten wzmacniacz video ciekawy ale cena ta sama co rozdzielacz w rangevideo jak nie więcej bo tam 15dolarów zresztą będę kupował niedługo rangewideo trochę pierdół więc albo albo zastanowię się nad tym...

Może jakiś pewny fajny monitor TFT....macie coś na oku..od 7cali mniejszego nie chcę...coś trzeba widzieć w końcu Krall latasz w googlach to co innego...

znalazłem coś podobnego
http://cgi.ebay.co.uk/Car-1-8-Video-Sig ... 51933cb739
FPV nie kupisz.FPV robisz.
Licencja BNUC'S.

Nie ustawisz koptera lepiej niż swój własny poziom latania.
Awatar użytkownika
--mi--
Posty: 311
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 16:50
Lokalizacja: Wwwawa

Post autor: --mi-- »

marcin.gala pisze:Pomęczę jak zwykle jakiego toru video używasz "--mi--".
I chciałbym kupic jeszcze coś do nagrywania w bazie tylko nie "easycab" jakies małe jeden przycisk i nagrywa podłączone do splitera video czy jak i już nie będę przecież targał laptopa za każdym razem na pole..małe i uniwersalne... :roll:
Używam zazwyczaj 2.4. DL nawet blisko anteny powinien działać dobrze. Próbowałem na 1.2 ale za bardzo zakłóca pracę serw i autopilota. Jako nagrywanie w bazie mam Vmate. Moja wersja nagrywa i wypuszcza nagrywany obraz.
ODPOWIEDZ