Baryła gościnnie w muzeum lotnictwa

Tu można uprawiać dyskutanctwo ;-)

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

Awatar użytkownika
From_heaven
Posty: 1301
Rejestracja: czwartek 04 lut 2010, 13:04
Lokalizacja: Kraków

Baryła gościnnie w muzeum lotnictwa

Post autor: From_heaven »

Latanie i praktyka to nie wszystko. Ważna też teoria i dzielenie się swoim doświadczeniem. Baryła został dzisiaj zaproszony na gościnne wykłady do krakowskiego Muzeum Lotnictwa. Słuchaczami byli studenci Wojskowej Akademii Technicznej, a wykład był o niebezpieczeństwach czyhających w powietrzu.
Po wykładzie Baryła przetestował też kilka urządzeń i samolotów.
Załączniki
baryla3.jpg
baryla2.jpg
baryla1.jpg
Awatar użytkownika
krall
Posty: 3152
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 10:00
Lokalizacja: Kartuzy
Kontakt:

Post autor: krall »

Jak przekonałeś całe poważne gremium słuchaczy, że "stary" facet chodzący z maskotką po muzeum i robiący jej zdjęcia to "wszystko w normie"? :lol:
pozdrawiam
Krzysztof
http://www.fly.kartuzy.com.pl
Awatar użytkownika
From_heaven
Posty: 1301
Rejestracja: czwartek 04 lut 2010, 13:04
Lokalizacja: Kraków

Post autor: From_heaven »

Nie musiałem, zrobił to Baryła swoim bardzo interesującym wykładem, oraz odpowiadając potem na szereg pytań żądnych wiedzy studentów.
Awatar użytkownika
kefir
Posty: 4871
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 08:39
Lokalizacja: skąd

Post autor: kefir »

From_heaven pisze:Nie musiałem, zrobił to Baryła swoim bardzo interesującym wykładem, oraz odpowiadając potem na szereg pytań żądnych wiedzy studentów.
Hmm no cóż temu panu podziękujemy :lol:
Awatar użytkownika
Wojtass_nt
Posty: 983
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 10:40
Lokalizacja: Nowy Targ

Post autor: Wojtass_nt »

kefir pisze:
From_heaven pisze:Nie musiałem, zrobił to Baryła swoim bardzo interesującym wykładem, oraz odpowiadając potem na szereg pytań żądnych wiedzy studentów.
Hmm no cóż temu panu podziękujemy :lol:
Można prosić wersję audio? :mrgreen:
Też bym się poedukował :roll:
Awatar użytkownika
From_heaven
Posty: 1301
Rejestracja: czwartek 04 lut 2010, 13:04
Lokalizacja: Kraków

Post autor: From_heaven »

Niestety nikt nie nagrywał wykładu, ale może uda się wziąć od jakiegoś studenta notatki :-P

Poza wykładem Baryły był też pokaz FPV. I tu ciekawa sprawa. W hangarze stała duża plazma, gdzie publika mogła obserwować lot. Do plazmy był podłączony odbiornik 1.3 ghz, który stał przy samych drzwiach do hangaru. Ja się ustawiłem jakieś 20 m przed hangarem, na środku placu, gdzie miałem drugi odbiornik i mój mały telewizorek. Ledwo wystartowałem i zaczęło siać tak niemiłosiernie, jakbym leciał w zamieci. Ledwo mogłem opanować helika i też ledwo wylądowałem. A jak się okazało obraz na plaźmie jak żyleta. Nie wiem co mogło generować takie zakłócenia, których nie było 20 m dalej i to przy samym hangarze.
Awatar użytkownika
Piotrowy
Posty: 3129
Rejestracja: wtorek 02 lut 2010, 14:16
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Piotrowy »

From_heaven pisze:Nie wiem co mogło generować takie zakłócenia, których nie było 20 m dalej i to przy samym hangarze.
Baryła generował, bo zostawiłeś go samego, a ty poszedłeś się bawić :-/
Ostatnio zmieniony niedziela 23 maja 2010, 19:25 przez Piotrowy, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Balirc
Posty: 477
Rejestracja: piątek 05 lut 2010, 23:18
Lokalizacja: Mielec

Post autor: Balirc »

Mam nadzieje że poznam Baryłe na zlocie.
Awatar użytkownika
Piotrowy
Posty: 3129
Rejestracja: wtorek 02 lut 2010, 14:16
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Piotrowy »

Baryła bardzo ciekawie opowiada o lotnictwie :-) , a nasz Tadzio lubi podróże i nawet swój paszport ma :-P

Obrazek
ODPOWIEDZ