Zanim...
Zanim...

Polskie Forum FPV

Forum modelarzy i pilotów FPV
Dzisiaj jest wtorek 19 mar 2019, 18:41

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2223 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 145, 146, 147, 148, 149
Autor Wiadomość

witam otóż nabyłem tego dronika w wersji 4k i właśnie odbyłem swój pierwszy lot i powiem tak nie latalem dronami praktycznie wogole poza jakims tam w wersji mini mniejszym od dłoni a warunki nie są sprzyjające wieje zimno itp powiem tak lata się super jako że jestem zielony to funkcja powrotu do miejsca startu rewelacja !
Ale mam do was pytanie odnośnie nagrań otóż zrobiłem swoje własne z dziewiczego lotu zaznaczę że przełączyłem na PAL i ostrość jest brzytwa tylko nagranie strasznie klatkuje gdy obraz się przesuwa widziałem na yt filmiki i nic takiego nie ma miejsca a u mnie kaszana co może być przyczyną
karta sandisk ultra 64gb

Awatar użytkownika

Na początek zmień plejerka w którym oglądasz (albo komputer) i daj znać czy pomogło :-)

Trochę pomogło ale najbardziej pomogło obniżenie rozdzielczości o próg w dół.
Tak czytam powoli ten wątek i widze ze zdarza się iż Dron bez powodu potrafi spaść oczywiście na pierwszy rzut oka bez powodu
Czy ktoś próbował czegoś takiego jak spadochron?
https://s.click.aliexpress.com/e/cjFvx3pP

Czy ten dronik jest tu o w stanie unieść?

EDIT - scalenie

marcinw pisze:
Verid pisze:
Dalej się upieram że coś wlazło pomiędzy rotor a stator i nawet mam pewne podejrzenia co. Albo CAŁA zawleczka albo (jeżeli nie będzie w stanie zsunąć rotora bo coś jednak w rowku wałka zostało) ułamane uszki Segera. Przykleiły się do magnesów i szorują o stator.
Tak powinna wyglądać zadnia strona silnika (fotka skubnięta z BG)

[thumb]jpg[/thumb]

...a nie wygląda.

BINGO!
Obrazek

zawleczka była w środku silnika. Udało mi się wszystko poskładać do kupy, jest jakiś specjalny sposób żeby bezpiecznie założyć tę zawleczkę? Po prostu wcisnąłem ją na swoje miejsce (weszła w "rowek"), totalnie nie znam się na modelarstwie RC, ale majsterkować lubię, chętnie się dowiem czy wszystko jest okej
zdjęcie po złożeniu
Obrazek

Tak czytam i czytam czy to czasem nie może być czasem jeden z powodow nagłych upadków drona czy nie jest tak że jak taka zawleczka wypadnie i silnik będzie pracował nieprawidłowo lub w ogóle przestanie lub napotka opór to elektronika wyłączy od razu wszystkie?

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2223 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 145, 146, 147, 148, 149

Strefa czasowa UTC+1godz.