SYMA Falcon zabawka nie idzie sterować

Heli, koptery, lotnie, balony, itp

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

walldeck
Posty: 35
Rejestracja: wtorek 30 sie 2011, 08:55
Lokalizacja: Oborniki

SYMA Falcon zabawka nie idzie sterować

Post autor: walldeck »

Witam!
Kupiłem taką zabawkę w linku poniżej:
LINK
Niestety helik przestał reagować na sterowanie przód i tył. Boki lewo prawo działają.
Czy to jakiś banał który można wymienić? Cześć wydziałem nie są zbyt drogie, czy to może coś w aparaturze siadło?
Zaliczyłem parę razy kreta więc może to było przyczyną.
Pozdrawiam i dzięki
Artu

Post autor: Artu »

Chyba nie to forum :-P Forum z takimi zabawkami to na przykład http://www.epheli.pl
walldeck
Posty: 35
Rejestracja: wtorek 30 sie 2011, 08:55
Lokalizacja: Oborniki

Post autor: walldeck »

aha no to sorry wydaje mi sie że widziałem kilka postów związanych z tymi zabawkami na tym forum ale głowy nie dam. Przeglądam 3 fora jednocześnie wiec nie mogę sobie przypomnieć:)
Awatar użytkownika
Piotrowy
Posty: 3129
Rejestracja: wtorek 02 lut 2010, 14:16
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Piotrowy »

Kupić nowy i w górę dookoła żyrandola :idea:
Awatar użytkownika
diem
Posty: 5825
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 02:25
Lokalizacja: Radzionków

Post autor: diem »

Model 3d, 3 kanałowy na 3 silniki. Walldeck gorąco polecamy zaprzestania kupowania takiego czegoś...
pozdrawiam
Michał
Awatar użytkownika
mikun
Posty: 2540
Rejestracja: środa 26 maja 2010, 21:40
Lokalizacja: Poznań

Post autor: mikun »

Najlepszy jest w "Danych technicznych" na aukcji dwuwirnikowy tylny rotor :-D
...i tak nie skończysz na jednym ani na dwóch :-)
Awatar użytkownika
marceli
Posty: 1586
Rejestracja: środa 03 lut 2010, 12:44
Lokalizacja: Skierniewice

Post autor: marceli »

Jak chcesz to sprzedam Ci lame v4 w dobrej cenie (używaną). Jest przynajmniej 4 kanałowa ma prawdziwe żyro i można nią polatać po mieszkaniu. Aha i są części zamienne ;)

A na poważnie to niestety trzeba w heliki ciut więcej zapakować. kasy.
walldeck
Posty: 35
Rejestracja: wtorek 30 sie 2011, 08:55
Lokalizacja: Oborniki

Post autor: walldeck »

Hehe podobają mi sie te wypowiedzi:D A tak na poważnie to co polecacie z Heli na outdoor ? Granica cenowa do 500 zł. Przeglądam te forum i ciągle mam dylemat quadro a heli. Zdaje sobie sprawę ze quadro drożej wyjdzie z tym że można to kompletować i rozkładać w czasie.
wtrw2
Posty: 39
Rejestracja: niedziela 08 maja 2011, 22:19
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: wtrw2 »

Witam. Najlepiej jakbyś się określił czego oczekujesz. Stabilnego wiszenia, lotów FPV,
fotografowania z powietrza czy czerpania przyjemności z samego lotu. Moim zdaniem Lamka albo coś o podobnych właściwościach na początek, przy pogodzie bezwietrznej polatasz tym na dworze. Budżet 500 do normalnego helika to dużo za mało. Niestety latanie heli to studnia bez dna.
Awatar użytkownika
jelcyn
Posty: 3417
Rejestracja: niedziela 23 sty 2011, 16:56
Lokalizacja: B-stok

Post autor: jelcyn »

walldeck, nie to forum. Zajrzyj do helikowców ale przygotuj się na ostrą krytykę. Jak ci przestał działać ten bubel za 60zl tzn że już pora odstawić go na półkę. Szkoda czasu na naprawy. Z takim marnym sterowaniem itak zaraz walniesz w ścianę.

Do 500zl to tylko lama, V3 naprzykład ale koniecznie oryginał a nie jakaś podróba z tylnym wirnikiem. Lata się tym po domu lub w bezwietrzną pogodę nazewnątrz. Jak chcesz coś mniej podatnego na wiart to szukaj CopterX'a lub podobnego klona ale nie w polsce bo przepłacisz grubo.
Awatar użytkownika
Marciniasty
Posty: 918
Rejestracja: piątek 18 mar 2011, 14:23
Lokalizacja: Głogów

Post autor: Marciniasty »

Jak chcesz to zerknij do giełdy http://rc-fpv.pl/viewtopic.php?t=4046 , wstawiłem tam ofertę na HK 450 i zmiescisz się w budżecie oczywiście bez aparatury . Przy dzisiejszym kursie dolara to wyjdzie nawet taniej niż sciągnięcie z chin no i odpada składanie ramy .
ODPOWIEDZ