Parrot Bebop Drone

Wszelkie gotowe modele za wyjątkiem DJI i Yuneec

Moderatorzy: Adrián, breweryhills, moderatorzy2014, moderatorzy

krzysiek11987
Posty: 27
Rejestracja: sobota 21 sty 2017, 09:54
Lokalizacja: Trzebinia

Re: Parrot Bebop Drone

Post autor: krzysiek11987 »

Pochwalę się. Kupiłem baterie 2500mAH jak tylko będzie pogoda to zdam relacje z testu.[img]//uploads.tapatalk-cdn.com/201704 ... eb9dd5.jpg[/img]

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka
Parrot Bebop + Skycontroller
jolo747
Posty: 71
Rejestracja: sobota 31 gru 2016, 16:40
Lokalizacja: olkusz

Re: Parrot Bebop Drone

Post autor: jolo747 »

mam flaki z baterii bebop 2 2700mAh jak by sie ktoś chciał pobawic i podłaczyc ogniwa bebop2 do elektroniki baterii z bebop 1 , zakupu Gratuluję , może kiedyś polatamy razem ? , może w kamieniołomie ?
Bebop2+SkyBlackEdit+XperiaZ5C/GoProHero5B
/Bebop1/Sky2/Goglefpv/HubsanH107d+/Syma8W/GalaxyS7/GalaxyTab4
krzysiek11987
Posty: 27
Rejestracja: sobota 21 sty 2017, 09:54
Lokalizacja: Trzebinia

Re: Parrot Bebop Drone

Post autor: krzysiek11987 »

Można polatac jasne. Tylko pogoda cały czas wietrzna albo deszczowa. Fajnie by było zorganizować kiedys w okolicy jakis tak zwany zlot miłośników.

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka
Parrot Bebop + Skycontroller
krzysiek11987
Posty: 27
Rejestracja: sobota 21 sty 2017, 09:54
Lokalizacja: Trzebinia

Re: Parrot Bebop Drone

Post autor: krzysiek11987 »

Koledzy mam pytanie. Chciałem nakręcić kilka ujęć w Krakowie na Małym Rynku a jak to jest z tym prawem czy nadal do 0,6 kg nie ma problemu?

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka
Parrot Bebop + Skycontroller
Agrodzinski
Posty: 15
Rejestracja: wtorek 07 lut 2017, 10:34
Lokalizacja: Stargard, Zachodniopomorskie

Re: Parrot Bebop Drone

Post autor: Agrodzinski »

krzysiek11987 pisze:Koledzy mam pytanie. Chciałem nakręcić kilka ujęć w Krakowie na Małym Rynku a jak to jest z tym prawem czy nadal do 0,6 kg nie ma problemu?
Według nowego prawa zgodnego z wytycznymi UE operator każdego statku bezzałogowego musi być wyposażony w kamizelkę z napisem Operator Drona, podobno nie wolno wykonywać lotów w gęstej zabudowie (miasta) - minimalna odległość to 100 m od zabudowań oraz 30 metrów od skupisk ludzkich...
Wyczytane podczas przeglądania FB... Prawo zmienia się w tym zakresie i zmieniać będzie. To co napisałem powyżej dotyczy osób nie posiadających licencji

Pozdr.
Awatar użytkownika
Adrián
Posty: 9286
Rejestracja: środa 03 wrz 2014, 11:11
Lokalizacja: 50°08′13″N ; 18°57′59″E

Re: Parrot Bebop Drone

Post autor: Adrián »

Zamiast domysłów i wypisywania głupot, lepiej poczytaj http://rc-fpv.pl/viewtopic.php?f=53&t=39540
Agrodzinski
Posty: 15
Rejestracja: wtorek 07 lut 2017, 10:34
Lokalizacja: Stargard, Zachodniopomorskie

Re: Parrot Bebop Drone

Post autor: Agrodzinski »

Adrián pisze:Zamiast domysłów i wypisywania głupot, lepiej poczytaj http://rc-fpv.pl/viewtopic.php?f=53&t=39540
Zanim coś napiszesz troszkę podszkol się - nie snuję domysłów i czytam

Więcej pod poniższym linkiem: http://drondy-blog.azurewebsites.net/pl ... ce-dronow/
Partykmar
Posty: 2
Rejestracja: poniedziałek 10 paź 2016, 19:45
Lokalizacja: Konstancin

Pomoc techniczna

Post autor: Partykmar »

Witam mam takie pytanie mam bibopa1 i mam problem z silnikiem bo wyświetla mi błąd motor error11 co to może być i jak ten błąd wyeliminować .a druga sprawa to bibop nie chce sie połączyć ze skaykontrolerem co to może być proszę o pomoc z guru dziekuje
Awatar użytkownika
Verid
Posty: 13004
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 11:29
Lokalizacja: Mikoszewo

Re: Parrot Bebop Drone

Post autor: Verid »

Agrodzinski pisze:Zanim coś napiszesz troszkę podszkol się - nie snuję domysłów i czytam/
Szkoda że nie ze zrozumieniem. Inaczej nie skakałbyś jak przygłup do Adriana i nie wypisywał bzdur jak powyżej.
Ten wredny...
karolnomad
Posty: 33
Rejestracja: środa 22 mar 2017, 11:13
Lokalizacja: Podlasie

Re: Parrot Bebop Drone

Post autor: karolnomad »

Czy to że obraz drży przy max prędkości do przodu to norma w bebop 1?
krzysiek11987
Posty: 27
Rejestracja: sobota 21 sty 2017, 09:54
Lokalizacja: Trzebinia

Re: Parrot Bebop Drone

Post autor: krzysiek11987 »

karolnomad pisze:Czy to że obraz drży przy max prędkości do przodu to norma w bebop 1?
Coś tam zawsze drży. Pokaż jakiś filmik to się oceni ;)
Parrot Bebop + Skycontroller
Awatar użytkownika
Tobisz87
Posty: 22
Rejestracja: piątek 03 lut 2017, 22:02
Lokalizacja: Myszków

Re: Parrot Bebop Drone

Post autor: Tobisz87 »

Pawełek pisze:Zamawialem właśnie taki komplet http://www.ebay.com/itm/252226722430
Czy możesz zrobić zdjęcie czasu lotu na tych aku??
karolnomad
Posty: 33
Rejestracja: środa 22 mar 2017, 11:13
Lokalizacja: Podlasie

Re: Parrot Bebop Drone

Post autor: karolnomad »

krzysiek11987 pisze:
karolnomad pisze:Czy to że obraz drży przy max prędkości do przodu to norma w bebop 1?
Coś tam zawsze drży. Pokaż jakiś filmik to się oceni ;)
Jutro postaram się coś wrzucić.
Tobisz87 pisze:
Czy możesz zrobić zdjęcie czasu lotu na tych aku??
Poprzedni właściciel mego bebopa miał takie aku, mówił że wytrzymywały minimum 13 minut lotu z nagrywaniem przy lekkim wietrze, a jak ktoś lubi tylko tyle żeby się wzbić do góry i pooglądać widoki to starczały na troszkę więcej niż 15min.
jolo747
Posty: 71
Rejestracja: sobota 31 gru 2016, 16:40
Lokalizacja: olkusz

Re: Parrot Bebop Drone

Post autor: jolo747 »

krzysiek11987 pisze:Koledzy mam pytanie. Chciałem nakręcić kilka ujęć w Krakowie na Małym Rynku a jak to jest z tym prawem czy nadal do 0,6 kg nie ma problemu?
problemu nie ma , ale zawsze ktoś może poczuć się zagrożony i zadzwonić na pały , a oni nie wiedzą czym latasz i czy potrzebujesz papiery , wyjaśnianie sprawy zajmie którąś godzinę , druga sprawa to twoje umiejętności , jesteś pewien że nie zrobisz nikomu krzywdy , bo jak poharatasz komuś twarz to się nie wypłacisz do końca życia ,
sam osobiście chyba bym się nie odważył, latałem ostatnio na plaży we Władku i powiem Ci trzeba cholernie uważać i wybierać porę dnia z mała ilością ludzi, poza tym nie wiem czy to miejsce o którym piszesz nie jest wyłaczone całkowicie z możliwości lotów bez zgody wierzy na Balicach z uwagi na podejście do tego lotniska , sprawdź strefy lotów na mapach
Bebop2+SkyBlackEdit+XperiaZ5C/GoProHero5B
/Bebop1/Sky2/Goglefpv/HubsanH107d+/Syma8W/GalaxyS7/GalaxyTab4
karolnomad
Posty: 33
Rejestracja: środa 22 mar 2017, 11:13
Lokalizacja: Podlasie

Re: Parrot Bebop Drone

Post autor: karolnomad »

Da się jakoś domowym sposobem bez ładowarki naładować baterie?

Kupiłem od chinczyka baterie 2500mah, na pierwszym ładowaniu 8minut lotu, na drugim 10, na trzecim 12,5 to normalne?
ODPOWIEDZ