DJI Phantom 3 Advanced - najlepiej/najtaniej/najkorzystniej?

ciekawe oferty sklepów, co, gdzie kupujemy...

Moderatorzy: Matkas, moderatorzy2014, moderatorzy

Awatar użytkownika
matulekpl
Posty: 2175
Rejestracja: piątek 16 paź 2015, 16:48
Lokalizacja: Wejherowo

DJI Phantom 3 Advanced - najlepiej/najtaniej/najkorzystniej?

Post autor: matulekpl »

Panowie pytanie,
wiem, że google podpowiada, ale wywala tyle wyników, że ciężko podjąć sensowną decyzję.
Gdzie najlepiej / najtaniej / najkorzystniej na dzień dzisiejszy kupić drona DJI Phantom 3 Advanced?

Jest kilka sklepów na allegro, gdzie sprzedają za 3489PLN i to jest najniższa cena. Ale czy ktoś już tam kupował i może polecić?
Moje zabawki: Syma X5SW ORANGE + TX MOD | Syma X8C MODDED | DJI F450 NaZa-GULL - RIP. | TBS Discovery NAZA-GuLL | DJI Phantom 3 ADV - SPRZEDANY | DJI Phantom 4 PRO
WWW/BLOG: www.matulekpl.com | Kanał YouTube: Youtube | Foto: Flickr
Awatar użytkownika
MrOwA
Posty: 369
Rejestracja: czwartek 05 mar 2015, 10:02
Lokalizacja: Radom

Re: DJI Phantom 3 Advanced - najlepiej/najtaniej/najkorzystn

Post autor: MrOwA »

Czyżbyś porzucał własne projekty, czy kupujesz sprzęt do filmowania, a własne zostaną do na spotkania z chłopakami?

Wysłane z mojego XT1068 przy użyciu Tapatalka
SJCAM 4000 wifi
Syma X5C-1
ANTek-450 (DJI F450); RedAnT (x220); CreeppX (XS); Tinny6 RR
Awatar użytkownika
PiotrSz
Posty: 3518
Rejestracja: środa 21 sie 2013, 22:04
Lokalizacja: Olsztyn

Re: DJI Phantom 3 Advanced - najlepiej/najtaniej/najkorzystn

Post autor: PiotrSz »

matulekpl, tu nie ma jakichś zasad :-) Kup gdzie jest najtaniej ale upewnij się że sprzęt jest z europejskiej dystrybucji bo potem możesz mieć problemy z gwarancją i to w zasadzie wszystko.
Awatar użytkownika
pawelsky
Posty: 9763
Rejestracja: środa 19 mar 2014, 02:03
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: DJI Phantom 3 Advanced - najlepiej/najtaniej/najkorzystn

Post autor: pawelsky »

matulekpl pisze:Gdzie najlepiej / najtaniej / najkorzystniej na dzień dzisiejszy kupić drona DJI Phantom 3 Advanced?

Jest kilka sklepów na allegro, gdzie sprzedają za 3489PLN i to jest najniższa cena. Ale czy ktoś już tam kupował i może polecić?
Po co cudowac na Allegro skoro w porzadnych sklepach typu morele.net czy cyfrowe.pl masz w praktycznie tej samej cenie lub nawet taniej?
Awatar użytkownika
PiotrSz
Posty: 3518
Rejestracja: środa 21 sie 2013, 22:04
Lokalizacja: Olsztyn

Re: DJI Phantom 3 Advanced - najlepiej/najtaniej/najkorzystn

Post autor: PiotrSz »

morele nie powalają ceną ale na cyfrowe.pl P3P w niezłej promocji :-)
acc
Posty: 399
Rejestracja: środa 12 cze 2013, 18:07
Lokalizacja: Wrocław

Re: DJI Phantom 3 Advanced - najlepiej/najtaniej/najkorzystn

Post autor: acc »

Dziś lub wczoraj pojawił się P3A za 3399 w Ole Ole (na allegro) - stówka w kieszeni a i sprzedawca renomowany. Są tylko 2 sztuki, więc jak masz gotówkę to się spiesz ;)
Pozdrawiam,
Adam
Awatar użytkownika
shaggee
Posty: 2718
Rejestracja: piątek 03 lut 2012, 00:32
Lokalizacja: Poznań/Kalisz

Re: DJI Phantom 3 Advanced - najlepiej/najtaniej/najkorzystn

Post autor: shaggee »

Problem w tym, że jak do takiego sklepu zadzwonisz z problemem to wątpię żeby pomogli :)
Osobiście wolałbym dołożyć to 50zł i kupić w sklepie gdzie specjalizują się w takich sprawach. Tam walczą o dobrą opinię.
Ludzie kupują w mediamarktach a potem wydzwaniają po sklepach z pytaniami. Oczywiście w takiej sytuacji są spławiani.
Awatar użytkownika
pawelsky
Posty: 9763
Rejestracja: środa 19 mar 2014, 02:03
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: DJI Phantom 3 Advanced - najlepiej/najtaniej/najkorzystn

Post autor: pawelsky »

PiotrSz pisze:morele nie powalają ceną
Taniej niz matulekpl znalazl na Allegro, taniej niz wspomniane ole ole, darmowa wysylka, wiec raczej nie ma powodu do grymaszenia...
shaggee pisze:Problem w tym, że jak do takiego sklepu zadzwonisz z problemem to wątpię żeby pomogli :)
matulekpl z problemami to raczej nie musi dzwonic do sklepu, jest juz na tyle duzym chlopcem ze z google sobie poradzi. W razie problemow gwarancyjnych sprzet i tak jedzie do serwisu DJI wiec sklep nie ma tu wiekszego znaczenia.

Akurat te dwa ktore wymienilem wczesneij sa sprawdzone i problemow nie robia...
Awatar użytkownika
matulekpl
Posty: 2175
Rejestracja: piątek 16 paź 2015, 16:48
Lokalizacja: Wejherowo

Re: DJI Phantom 3 Advanced - najlepiej/najtaniej/najkorzystn

Post autor: matulekpl »

hmmm te morele do mnie powoli przemawiają:)
MrOwA pisze:Czyżbyś porzucał własne projekty, czy kupujesz sprzęt do filmowania, a własne zostaną do na spotkania z chłopakami?
własne zostają:)
Moje zabawki: Syma X5SW ORANGE + TX MOD | Syma X8C MODDED | DJI F450 NaZa-GULL - RIP. | TBS Discovery NAZA-GuLL | DJI Phantom 3 ADV - SPRZEDANY | DJI Phantom 4 PRO
WWW/BLOG: www.matulekpl.com | Kanał YouTube: Youtube | Foto: Flickr
MichasKrk
Posty: 164
Rejestracja: piątek 12 cze 2015, 19:05
Lokalizacja: Kraków

Re: DJI Phantom 3 Advanced - najlepiej/najtaniej/najkorzystn

Post autor: MichasKrk »

matulekpl, posprawdzaj ceny na allegro , bo tam większość firm wystawia swoje produkty. Potem zaglądnij ewentualnie na strony tychże sprzedawców, jeśli takie posiadają. Pamiętaj aby ewentualnie pogadać na privie, bo czasami 50-100 utargujesz. Nie wiem jak z adavnced, ale ostatnio Karen miała najlepszą cenę na wersję pro i generalnie nikt jej nie przebił. Pojawił się P4 więc jednak ceny p3 powoli spadają i co jakiś czas pojawiają się one w promocyjnych cenach. A jak już kupisz p3 to na hk możesz sobie zamówić plecak skorupe w preorderze z chin chyba za 36 dolców + przesyłka, a u nas na allegro wołają 400zl
Awatar użytkownika
pawelsky
Posty: 9763
Rejestracja: środa 19 mar 2014, 02:03
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: DJI Phantom 3 Advanced - najlepiej/najtaniej/najkorzystn

Post autor: pawelsky »

matulekpl pisze:ciężko podjąć sensowną decyzję
Zeby bylo trudniej musisz sie jeszcze zdecydowac czy chcesz wersje 2312, czy nowsza 2312A :)
Awatar użytkownika
matulekpl
Posty: 2175
Rejestracja: piątek 16 paź 2015, 16:48
Lokalizacja: Wejherowo

Re: DJI Phantom 3 Advanced - najlepiej/najtaniej/najkorzystn

Post autor: matulekpl »

pawelsky pisze:
matulekpl pisze:ciężko podjąć sensowną decyzję
Zeby bylo trudniej musisz sie jeszcze zdecydowac czy chcesz wersje 2312, czy nowsza 2312A :)
No toś teraz mi ćwieka wbił:) czyli ze jak to odróżnić?
Moje zabawki: Syma X5SW ORANGE + TX MOD | Syma X8C MODDED | DJI F450 NaZa-GULL - RIP. | TBS Discovery NAZA-GuLL | DJI Phantom 3 ADV - SPRZEDANY | DJI Phantom 4 PRO
WWW/BLOG: www.matulekpl.com | Kanał YouTube: Youtube | Foto: Flickr
Awatar użytkownika
Adrián
Posty: 9286
Rejestracja: środa 03 wrz 2014, 11:11
Lokalizacja: 50°08′13″N ; 18°57′59″E

Re: DJI Phantom 3 Advanced - najlepiej/najtaniej/najkorzystn

Post autor: Adrián »

Obrazek
Awatar użytkownika
player_sct
Posty: 139
Rejestracja: wtorek 10 cze 2014, 17:25
Lokalizacja: 3miasto kaszubskie, Reda

Re: DJI Phantom 3 Advanced - najlepiej/najtaniej/najkorzystn

Post autor: player_sct »

SIlniki absolutnie nie mają żadnego znaczenia. W lataniu nie ma między nimi żadnych różnić.

A co do zakupu - to pogadaj z Pawłem Siweckim na FB - DJI Phantom - polscy użytkownicy - człowiek instytucja. Zrobi ci cene, no i nie ma żadnego problemu w przypadku jakichs problemów technicznych. Mega dużo ludzi korzysta z jego pomocy i wszyscy są zadowoleni.
pLayer / Suspect
======================
biedrona V959 / Colibri Pro owner
Phantom 3 Advanced
MichasKrk
Posty: 164
Rejestracja: piątek 12 cze 2015, 19:05
Lokalizacja: Kraków

Re: DJI Phantom 3 Advanced - najlepiej/najtaniej/najkorzystn

Post autor: MichasKrk »

player_sct pisze:SIlniki absolutnie nie mają żadnego znaczenia. W lataniu nie ma między nimi żadnych różnić.

A co do zakupu - to pogadaj z Pawłem Siweckim na FB - DJI Phantom - polscy użytkownicy - człowiek instytucja. Zrobi ci cene, no i nie ma żadnego problemu w przypadku jakichs problemów technicznych. Mega dużo ludzi korzysta z jego pomocy i wszyscy są zadowoleni.
Gość jest bardzo ciężki w jakichkolwiek negocjacjach i trzeba mieć do niego odpowiednie podejście i dystans przy zakupach, ale jak się będzie miało dobre nastawienie i asa w rękawie, w sensie tam i tam, jest taka i taka cena.... to koleś idzie na ustępstwa, ale tak jak mówię, ciężki jest :). Wiem z własnego doświadczenia, bo robię u niego zakupy od dobrych kilku lat, a ostatnim był zakup P3P , ale cenę zrobił najlepszą z możliwych. Wolałem u niego zakupić niż w Karen, gdzie dawali niby 24 miesięcy gwarancji, bo wiem, że koleś siedzi w temacie i w razie czego powinien pomóc. Prowadzi pogwarancyjną naprawę phantonów. Jak byłem u niego w zeszłym tygodniu po swojego, to trzy sztuki rozkręconych P3P walały się po sklepie, a on tam sobie cosik skręcał :-)
ODPOWIEDZ