Graficzne OSD - pierwsze testy

czyli cała reszta elektroniki - jak OSD, Autopiloty, itp

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

cholo
Posty: 3371
Rejestracja: środa 03 lut 2010, 21:38
Lokalizacja: Kraków

Post autor: cholo »

Wojekkk pisze:Niezbyt to wszystko rozumiem ale probowalem pisac kilka maili do gosci z strony projektu i nie dostalem zadnej odpowiedzi... Ani me ani be... Niesamowite to jest....
a w jakim jezyku pisales, bo oni juz tylko po niemiecku szprechaja 8-)
Awatar użytkownika
diem
Posty: 5825
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 02:25
Lokalizacja: Radzionków

Post autor: diem »

Załóż konto na gmailu i napisz po angielsku :mrgreen: Jak przyjdzie odpowiedź to będzie fun 8-)
pozdrawiam
Michał
Awatar użytkownika
bulipunk
Posty: 67
Rejestracja: piątek 22 lip 2011, 09:49
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: bulipunk »

Ej... mi odpisali na pierwszego @. Nie wiem... może dlatego żem ze Szczecina :mrgreen: . Mam sie w łikend spotkać i oblukać jak i co. W korespondencji czuć że zarobieni są po pachy... Mało czasu mają na wszystko. Tak mi się wydaje. Dam znaka jak i co jak się co dowiem.

Buli
emzet
Posty: 862
Rejestracja: niedziela 21 mar 2010, 17:06
Lokalizacja: Nowogard

Post autor: emzet »

Mały OT. bulipunk, są w Szczecinie osoby które latają FPV? Bo nie znam nikogo :(
Norton
Posty: 69
Rejestracja: niedziela 03 lip 2011, 12:10
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Norton »

Są :) jestem jedną taką osobą, chociaż moje doświadczenie w tej materii jest znikome - latałem trochę Easy Gliderem z kamerką Sony Bloggie, bez żadnego OSD. Sam autor tego wątku - i współautor projektu, o którym tu mowa, także latał FPV, jednak jest osobą, która pracuje, ma własną rodzinę i głowę pełną pomysłów, które niezwykle efektywnie realizuje.
Urządzenia działają bardzo dobrze, widziałem na własne oczy :-)
Szczerze mówiąc, podziwiam jego umiejętność zagospodarowania czasu, a ma go rzeczywiście niewiele. W dodatku ma dużą skuteczność zarażania tym hobby, czego jestem (bynajmniej nie jedynym) przykładem :lol:
Jestem pewien, że gdy autorzy tego OSD uporają się z problemami montażu układów, które niedawno wynikły, będą mieli więcej czasu także na aktywność na tym forum :-)
Z tego, co wiem, w Szczecinie jest nas, entuzjastów FPV, co najmniej czterech :mrgreen:

mój kanał YouTube
claw
Posty: 265
Rejestracja: czwartek 02 cze 2011, 20:39
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post autor: claw »

Do mnie się w końcu odezwali. Niby odłożyli jeden, ale na tym koniec i zero kontaktu. Koleżance z Monachium oczywiście odpisali że uruchomili produkcję seryjną, po zapytaniu o dane do przelewu kontakt się urwał .
EPP FPV, Trex600 gimball, MK Hexa, MK quad, KFC 250quad, Naza2 Hexa, Fantom Czy Pro
DX8, Eleres
Awatar użytkownika
kuki83
Posty: 2091
Rejestracja: wtorek 19 paź 2010, 19:08
Lokalizacja: Ropczyce/Podkarpacie

Post autor: kuki83 »

e tam trzeba czekać na OSD od pitlab'a albo ktoś musi zrobić jeszcze coś lepszego bo zaczyna już przymulać to OSD na filmach przynajmniej

http://www.youtube.com/watch?v=lSSdKIyr ... ature=plcp
wrzucili nowa funkcje waypoint ale osd niesamowicie zwolniło w porównaniu z pierwszymi filmami przedtem było płynnie
Awatar użytkownika
mikun
Posty: 2540
Rejestracja: środa 26 maja 2010, 21:40
Lokalizacja: Poznań

Post autor: mikun »

Cena 119 eurasów na mikrokopter aligator :-) http://mikrokopter.altigator.com/smart- ... 40426.html jest ktoś chętny ? Może dlatego koledzy tacy zajęci :-) i nie odpisują na forum czy PW........
...i tak nie skończysz na jednym ani na dwóch :-)
Awatar użytkownika
slawko_k
Posty: 1596
Rejestracja: niedziela 28 lut 2010, 14:24
Lokalizacja: podkarpackie

Post autor: slawko_k »

Pewnie dlatego w tym wątku się nie odzywają.
Nikt im tu raczej 550zł za OSD nie da.
Awatar użytkownika
kaczmarsky
Posty: 505
Rejestracja: poniedziałek 08 lis 2010, 10:28
Lokalizacja: Tomaszów Maz.

Post autor: kaczmarsky »

No, dziwić się i nie dziwić takiej postawie. Ale od początku czułem że to projekt czysto komercyjny. Chłopcy trochę się napracowali i zawarli w produkcie sporo myśli technicznej więc chcą zarobić. Ale z drugiej strony trochę tak nie elegancko i nie patriotycznie, że przyjęli postawę tyłem do złotówki a frontem do euro i dolars.
A skoro sami założyli ten wątek na tym forum to mogli by chociaż przez grzeczność zamieszczać jakieś informacje o swoim produkcie. Narobili smaku i zostawili gawiedź na głodzie.
Awatar użytkownika
mikun
Posty: 2540
Rejestracja: środa 26 maja 2010, 21:40
Lokalizacja: Poznań

Post autor: mikun »

...masz raję Kaczmarsky na to wszystko jest jedna konkluzja - Nie dla psa kiełbasa :-)
...i tak nie skończysz na jednym ani na dwóch :-)
Awatar użytkownika
slawko_k
Posty: 1596
Rejestracja: niedziela 28 lut 2010, 14:24
Lokalizacja: podkarpackie

Post autor: slawko_k »

Mikun a kupiłbyś ta "kiełbasę" za taką kasę?
Szymon
Posty: 992
Rejestracja: poniedziałek 06 wrz 2010, 09:18
Lokalizacja: Pruszków
Kontakt:

Post autor: Szymon »

Jak ktoś kupuje nadajnik za 10k to OSD za 400 czy 500 robi jakąś różnice?
Awatar użytkownika
mikun
Posty: 2540
Rejestracja: środa 26 maja 2010, 21:40
Lokalizacja: Poznań

Post autor: mikun »

slawko_k kupiłbym ale wtedy kiedy tutaj pisali i się chwalili... teraz widząc po ich zachowaniu do nas boję się to kupić bo skoro jest problem z kontaktem żeby to osd nabyć, to co będzie z ewentualnym supportem? Napisz na PW lub maila do kolegów od osd zobaczymy czy odpiszą :-) Claw próbował się skontaktować i bez skutku dopiero jak napisał na niemieckim forum MK że mają gdzieś osoby z Polski to łaskawie coś odbąknęli... Właśnie sytuacja podobna do kiełbasy ale za komuny była ale jej nie było. Antosik podziwiam Ciebie za to OSD ale zrobiłeś bardzo brzydko !!!!!!!!!
...i tak nie skończysz na jednym ani na dwóch :-)
Awatar użytkownika
slawko_k
Posty: 1596
Rejestracja: niedziela 28 lut 2010, 14:24
Lokalizacja: podkarpackie

Post autor: slawko_k »

Napisz na PW
OD 2 miechów nie było go na forum wiec szkoda tu pisać.
Ale nawet jak zaglądał na forum to nic w tym wątku nie pisał.
ODPOWIEDZ