Zasięg phantom 3 pro

Moderatorzy: Adrián, breweryhills, moderatorzy2014, moderatorzy

gregson
Posty: 181
Rejestracja: środa 02 wrz 2015, 22:27
Lokalizacja: Torun

Re: Zasięg phantom 3 pro

Post autor: gregson »

Kyokushin pisze: Natomiast ogólnie z DJI ludzie mają problemy jakościowe - pękające obudowy i video lossy - brak kontaktu tasiemki w gimbalu (sam to miałem).
Jak to napisales czesniej? Probuje udawac Apple ale jest na poziomie Symy?
To w koncu Chinczyk jest...wiec tez dziwic sie na bardzo nie ma co. Ale jednak za te pieniadze chcialo by sie miec cos jakosci no moze nie Apple, ale przynajmniej Samsunga.
Ale niestety konkurencja nie istnieje wiec mamy to co mamy. No ja jeszcze nie :-/
Awatar użytkownika
Kyokushin
Posty: 464
Rejestracja: czwartek 04 cze 2015, 01:08
Kontakt:

Re: Zasięg phantom 3 pro

Post autor: Kyokushin »

Z konkurencyjnych produktów jest Junak 4K Tajfun. Cena podobna, lepiej wyposażony, radio ma wyświetlacz, ale niestety zasięg to bieda. Techniczne DJI jest rok do przodu ze względu na lightbridge 2 i lepszy zasięg (junak wersja CE ma 300m wedlug danych, masakra)... natomiast Ci co mają Junaki, chwalą je za jakość i bardzo dobry support. DJi support ma żenująco słaby.
http://www.yuneec.com/products/aerialuav/q500_4k
gregson
Posty: 181
Rejestracja: środa 02 wrz 2015, 22:27
Lokalizacja: Torun

Re: Zasięg phantom 3 pro

Post autor: gregson »

To już pozostane przy DJI...300m zasięgu...no trochę mało...
Awatar użytkownika
Pieth
Posty: 1841
Rejestracja: niedziela 23 lut 2014, 11:53
Lokalizacja: Poznań

Re: Zasięg phantom 3 pro

Post autor: Pieth »

Jak już psioczymy na te plastiki kruszące się w palcach, to mnie jeszcze zastanawia dlaczego wszystkie PH są w klasie modelu F330, a bez problemu
można w nich zastosować większą ramę np klasy 450, śmigła 10" i jakość lotu poprawia się zauważalnie zwłaszcza na Atti i manualu.
Również w trybie GPS nawet przy słabym wietrze różnica jest zauważalna.
Druga sprawa, wydając na świat P3 nic nie zmieniono w wyglądzie, a ta obudowa już trochę trąci myszką, mogli się wysilić i chociaż zmienić design.
Natomiast wnętrzności to w tej klasie zabawek I liga i myślę że DJI długo będzie jeszcze wyznaczać trendy, chociaż konkurencja depcze po piętach.
Wszystko co lata, jeździ, pływa no i ... kobieta.
Awatar użytkownika
Kyokushin
Posty: 464
Rejestracja: czwartek 04 cze 2015, 01:08
Kontakt:

Re: Zasięg phantom 3 pro

Post autor: Kyokushin »

Pewnie koszta,a le przyznam że mi ten design phantoma się podoba, mimo że na początku tego nie lubiłem. Co by nie mówić, ale stał się symbolem 'drona'.
Ja się zastanawiam, czemu oni i1 nie zrobili na hexie, albo X8, bo to już sprzęt aspirujący do bycia profi, wymienne szkła, niezłe 'body'. I to wszystko nurkuje jak Junkers przy awarii jednego silnika.
Jagoda
Posty: 1346
Rejestracja: poniedziałek 20 lip 2015, 16:02

Re: Zasięg phantom 3 pro

Post autor: Jagoda »

Kyokushin pisze: I to wszystko nurkuje jak Junkers przy awarii jednego silnika.
Tak nie a`propos zasięgu.S..
Jaka jest żywotność silników i1 czy P3 (gdzieś przemknęło mi 60 godz.)?
Pozdrawiam. :), :)
Sabcio
Posty: 55
Rejestracja: środa 24 cze 2015, 06:58
Lokalizacja: Brzeg Dolny
Kontakt:

Re: Zasięg phantom 3 pro

Post autor: Sabcio »

Jagoda pisze: Jaka jest żywotność silników i1 czy P3 (gdzieś przemknęło mi 60 godz.)?
Czyli co? Ułożyskowanie siada?
Awatar użytkownika
Ładziak
Posty: 1236
Rejestracja: czwartek 16 cze 2011, 00:09
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zasięg phantom 3 pro

Post autor: Ładziak »

Kyokushin pisze:Ja się zastanawiam, czemu oni i1 nie zrobili na hexie, albo X8
Nie umio ;-)
Awatar użytkownika
cebulator
Posty: 1432
Rejestracja: poniedziałek 10 wrz 2012, 08:16
Lokalizacja: Mielec

Re: Zasięg phantom 3 pro

Post autor: cebulator »

Etam, przecież zrobili S900 i S1000.
A P3 i I3 to jak by nie patrzył zabawki dla bogatych amatorów filmowania.
Verid pisze:Brzózka była tu jako hasło bo np. ta cholera potrafi bez problemu upolować PH
Obrazek
Bo latanie jakby nie patrzył trzeba sobie zaplanować. Nawet przypadek w razie WU. I przelecenie za takie słupy wg mnie jest conajmniej nierozsądne.
Pozdrawiam Sławek

... jeśli nie wiesz co robić, nabieraj wysokości. Jeszcze nikt nie zderzył się z niebem...
Awatar użytkownika
Verid
Posty: 13004
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 11:29
Lokalizacja: Mikoszewo

Re: Zasięg phantom 3 pro

Post autor: Verid »

cebulator pisze:wg mnie jest conajmniej nierozsądne.
Pragnę zauważyć że to wątek o PH3 więc odwoływanie się w nim do rozsądku jest co najmniej nieroz......errr, co to ja mówiłem?
Ten wredny...
Jagoda
Posty: 1346
Rejestracja: poniedziałek 20 lip 2015, 16:02

Re: Zasięg phantom 3 pro

Post autor: Jagoda »

Sabcio pisze: Czyli co? Ułożyskowanie siada?
Każde łożysko kiedyś padnie - kwestia czasu (pracy)
cebulator pisze: A P3 i I3 to jak by nie patrzył zabawki dla bogatych amatorów filmowania.
Jasny gwint.O tym nie pomyślałem.
Zaraz się loguję i sprawdzam stan konta.
Pozdrawiam. :), :)
gregson
Posty: 181
Rejestracja: środa 02 wrz 2015, 22:27
Lokalizacja: Torun

Re: Zasięg phantom 3 pro

Post autor: gregson »

Jagoda pisze:
cebulator pisze: A P3 i I3 to jak by nie patrzył zabawki dla bogatych amatorów filmowania.
Jasny gwint.O tym nie pomyślałem.
Zaraz się loguję i sprawdzam stan konta.
Taka to już polska mentalność, że kupuje sie zabawke do polatania dla przyjemnosci za 5-6k a wszystkim naokolo sie mowi, że pensja ledwo starcza od pierwszego do pierwszego...
W pracy pracuje z ludźmi z całego świata ale nikt tak nie narzeka jak Polacy...
Taka jest prawda niestety.

A na koniec napisze, ze przekonany jestem, ze 95% wlascicieli P3P ma pensje powyzej sredniej krajowej, wiec naprawde nie robmy z siebie takich biedakow.
Awatar użytkownika
Pieth
Posty: 1841
Rejestracja: niedziela 23 lut 2014, 11:53
Lokalizacja: Poznań

Re: Zasięg phantom 3 pro

Post autor: Pieth »

cyt:"A na koniec napisze, ze przekonany jestem, ze 95% wlascicieli P3P ma pensje powyzej sredniej krajowej, wiec naprawde nie robmy z siebie takich biedaków."
gregson, nie jest ważne ile zarabiasz, tylko ile z tego możesz prze.....ić ;-)
Wszystko co lata, jeździ, pływa no i ... kobieta.
oko
Posty: 919
Rejestracja: wtorek 22 paź 2013, 10:48
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zasięg phantom 3 pro

Post autor: oko »

Kyokushin pisze:Pewnie koszta,a le przyznam że mi ten design phantoma się podoba, mimo że na początku tego nie lubiłem. Co by nie mówić, ale stał się symbolem 'drona'
Mi się okropnie wręcz nie podoba, trąci snobizmem, podobnie jak sprzęt apple. Widziałem już pierwszy samochód z fanboyową naklejką phantomową, a jabola apple to pełno się widzi. Nie bardzo rozumiem, co ludzie chcą przez to powiedzieć?
Awatar użytkownika
Verid
Posty: 13004
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 11:29
Lokalizacja: Mikoszewo

Re: Zasięg phantom 3 pro

Post autor: Verid »

Design Phantoma, jaki by nie był pod względem estetycznym, ma niezaprzeczalną zaletę - nie ma strachu że coś urwiesz wkładając/wyjmując z plecaka. Jak komuś kolor trąci sprzętem z ogryzkiem to jest tyle możliwości nalepek, hydrografik czy nawet potraktowania zwykłym pisakiem że nie ma potrzeby się męczyć.
Ten wredny...
ODPOWIEDZ