Czesc Czolem Witam

Od niedawna na forum?: poczytaj zanim zapytasz!

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

Darax1991
Posty: 2
Rejestracja: środa 02 wrz 2015, 07:34

Czesc Czolem Witam

Post autor: Darax1991 »

Witajcie Forumowicze !

Ostatnio, przez ostatnie 2 miesiące interesowałem latałem pierwszy raz samolotem ! oczywiście jako pasażer ! spodobało mi się więc od jakiegos czasu zastanawiam sie nad kupnem zabawki co lata i wywija w powietrzu... Niestety mam na to ograniczoną kwote bo ok. 300-350 zł. Z racji tego ze czytalem duzo opini ludzi z zagranicy jak i polskie fora nie wiem ktora zabawke wybrac Syma X5c Czy Hubsan h107c... Chyba że macie cos innego na mysli :) prosze o nie wstawianie zbednych komentarzy ; obiektem chcialbym latac przede wszystkim na podworku a raczej z balkonu :)

Pozdrawiam
Vanisz
Posty: 14
Rejestracja: poniedziałek 31 sie 2015, 15:45

Re: Czesc Czolem Witam

Post autor: Vanisz »

Cześć !

Latałem i hubsanem i symą ( kolegi ), więc mogę ci powiedzieć jedno - jeśli mieszkasz w bloku, w mieście to raczej lataj hubsanem - Przyjemny lot, szeroko dostępne części zapasowe, jest mały więc wszędzie go weźmiesz, a w bezwietrzny dzień też fajnie polatasz ( bez osłon ). A jeśli mieszkasz na wsi to bierz syme - Łatwiejsza nauka, większa stabilność oraz większa frajda :) Gorzej z częsciami, ale rzadko się psuje ( tylko koneicznie silniki kup bo są wrażliwe ).

Pozdrawiam, Piotr
Obecny ,,hangar":
-Hubsan x4 h107chd
-Overmax XBee 3.1
Darax1991
Posty: 2
Rejestracja: środa 02 wrz 2015, 07:34

Re: Czesc Czolem Witam

Post autor: Darax1991 »

Fajnie :) tez tak myslalem zeby narazie moze kupic Cheerson CX-10 zeby w ogole ogarnac czy bedzie mi sie ta zabawa podobała... Warto na poczatek Cheerson CX-10 czy od razu cos drozszego jak napisalem post wyzej ?
Awatar użytkownika
yorg68
Posty: 887
Rejestracja: poniedziałek 18 maja 2015, 11:33
Lokalizacja: Myślenice

Re: Czesc Czolem Witam

Post autor: yorg68 »

Syma X5c
Hubsan h107c
Cheerson CX-10

Wszystko to fajne. Ale-ale: po tym sezonie odniosłem wrażenie że z moimi SAMOLOCIKAMI to polatam nad cmentarzem
miejsca razem z nimi sobie poszukać :cry:

Jerzy
timon123
Posty: 120
Rejestracja: sobota 15 lis 2014, 18:09
Lokalizacja: Kraków

Re: Czesc Czolem Witam

Post autor: timon123 »

Cx 10 raczej za mały i bardziej do zabawy w pracy,poza tym jest juz lepszy od niego model ,na ten rok 777 ,Miesci się w aparaturze a ona w kieszeni,ładowanie z aparatury. To dobre jak chcesz mieć coś co lata, zawsze przy sobie. :-)

Zdecydowanie lepiej wez hubsana bo i do nauki i w wersji z kamerą coś tam pokręcisz. Hubsan lata przy wietrze 2-3m/s bez wiekszych problemów a i przy 5 da się walczyć. Hubsan w przeciwienstwie do symy nie ma tych zembatek tylko smigło jest mocowane bezpośrednio do silnika czyli jak w normalnych copterach. Zawsze to jedna awaryjna rzecz mniej. Ale jest mały i łatwo go zgubić.

Wybieraj miedzy syma a hubsanem.Powodzenia
ODPOWIEDZ