Platforma Bali'ego rc!

Samoloty, szybowce, skrzydełka, delty...

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

Awatar użytkownika
Rurek
Posty: 16419
Rejestracja: środa 10 mar 2010, 15:21
Lokalizacja: AIP ENR 5.5 - AAA 153 :-)

Post autor: Rurek »

jeżeli w menu VCR nie masz pozycji AV --> DV OUT to pozamiatane :-( i jeszcze będę musiał Michau'owi odstawić małe bro ;-)
Więc może spróbuj znaleźć ;-) - koniecznie kamera włączona w tryb odtwarzania a nie kamery !!! i powinna po wywołaniu menu być pozycja VCR setup i jak w nią wejdziesz to szukaj tego co powyżej. MUSI BYĆ albo i nie....
infekcja FPV postępuje w zastraszającym tempie...
Awatar użytkownika
Balirc
Posty: 477
Rejestracja: piątek 05 lut 2010, 23:18
Lokalizacja: Mielec

Post autor: Balirc »

Dawno nic nie pisałem.
Więc czas odświeżyć temat.
W konfiguracji sprzętu nic nie zmieniałem , latam tym co wcześniej (EG)
Niestety nie mam nagrywajki i razem z tatą nie mieścimy się w pudle :albo on kręci albo ja latam FPV.
W tę niedziele też sobie troszkę polatałem.
Nakręciłem kilka filmów z kamerą na pokładzie ,a na koniec jak już wszyscy pojechali poćwiczyłem lądowanie "do celu" (celem była moja czerwona i taty żółta koszulka :D )
Udało mi się wykonać kilka celnych lądować , ale niestety lądowanie w trawie po pas to nie to samo co na równiutko i niziutko wystrzyżonej.

Filmiki z pokładu samolotu (bez FPV) :



Pozdrawiam Balirc

P.S. Mam nadzieję że na zlocie w Strońsku nie będziemy tylko my i Meteor :)
P.S 2 Jeżeli na zlocie nie pojawi się cała czołówka FPV łącznie z Kefirem to już więcej nie przyjade :lol: :mrgreen: :-P :-) :-D ;-) :->
Awatar użytkownika
ECO400
Posty: 5743
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 13:53
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: ECO400 »

Balirc pisze:P.S. Mam nadzieję że na zlocie w Strońsku nie będziemy tylko my i Meteor :)
ha... nie ma tak dobrze. Ja też bede :mrgreen:
Awatar użytkownika
diem
Posty: 5825
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 02:25
Lokalizacja: Radzionków

Post autor: diem »

No pieknie :) O frekwencje nie masz sie co martwic. Ja trzymam kciuki ze Balircu pokazesz klase i wygrasz tą konkurencje!

Kefir boi sie ze przegra z Toba i dlatego na zlocie nie chce sie pokazac :D
pozdrawiam
Michał
Awatar użytkownika
ECO400
Posty: 5743
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 13:53
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: ECO400 »

Panowie zsiądźmy z Marcina (kefir). Wiemy w jakiej ostatnio był sytuacji i niech sobie teraz odrabia straty. Nie chce przyjechać - jego strata. Dajmy mu żyć ;-)
Awatar użytkownika
Balirc
Posty: 477
Rejestracja: piątek 05 lut 2010, 23:18
Lokalizacja: Mielec

Post autor: Balirc »

Czas na odświeżenie tematu!

Dzisiaj rano przyjechała do mnie nowa nagrywareczka , która Tata upolował na Allegro - nareszcie będę mógł nagrywać loty !!!!!! 8-)

Tutaj mały teścik:


Jak na razie działa rewelacyjnie. Kamerka nie posiadała za wiele akcesoriów , ale część z nich Tata jako że obraca się w wokół foto i video szybko załatwił (akumulator , kabel AV ,pilot ). Pilot niestety jest tylko na wypożyczeniu , a jak się okazało żeby nagrywać loty jest on niezbędny dlatego w najbliższej przyszłości będę potrzebował taki zakupić i mam pytanie czy ktoś taki posiada do sprzedania , lub wie gdzie można kupić.
Awatar użytkownika
Rurek
Posty: 16419
Rejestracja: środa 10 mar 2010, 15:21
Lokalizacja: AIP ENR 5.5 - AAA 153 :-)

Post autor: Rurek »

Rozumiem że kamerka miniDV z analogIN ? No to się pochwal jaki to model - łatwiej będzie znaleźć pilota do niej, nie trzeba będzie iść do wróżki czy jasnowidza :mrgreen:
A najprościej to będzie kupić "uczącego się" pilota, wysłać go przed diodę na lekcję i gotowe
;-)

Edicao : Upps teraz obejrzałem film :oops: ale podtrzymuję z pilotem szkolnym ;-) np taki na wypasie i wszystkie inne wyrzucasz w domu do kosza :-)
albo taki po taniości ....
Ostatnio zmieniony poniedziałek 08 lis 2010, 22:20 przez Rurek, łącznie zmieniany 2 razy.
infekcja FPV postępuje w zastraszającym tempie...
Awatar użytkownika
Balirc
Posty: 477
Rejestracja: piątek 05 lut 2010, 23:18
Lokalizacja: Mielec

Post autor: Balirc »

Canon mv5i
Awatar użytkownika
diem
Posty: 5825
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 02:25
Lokalizacja: Radzionków

Post autor: diem »

Noo, w koncu zobaczymy naszczego młodego Mistrza w akcji!
pozdrawiam
Michał
Awatar użytkownika
mikun
Posty: 2540
Rejestracja: środa 26 maja 2010, 21:40
Lokalizacja: Poznań

Post autor: mikun »

Ja mam MV530i i też bez pilota nie nagram DV IN - inżynierów canona do łodzi podwodnej tak na 5 lat żeby przemyśleli co zepsuli w użytkowaniu :-)
...i tak nie skończysz na jednym ani na dwóch :-)
ODPOWIEDZ