Edycja postów.

Miejsce gdzie możemy wpływać na kształt i sprawy bieżące forum

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

solaris
Administrator
Posty: 8
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 02:17
Lokalizacja: PL

Edycja postów.

Post autor: solaris »

W związku z narastającym problemem edycji starych postów, postanowiliśmy wprowadzić zmiany. Edycja postu możliwa jest tylko przez 10min od jego napisania.

Dla osób prowadzących projekty, opcja będzie wyłączana na życzenie.


pozdrawiamy
Administracja forum
pit202

Post autor: pit202 »

to w jaki sposób można teraz zmienić temat w giełdzie i dopisać "sprzedane" czy coś takiego ?
Awatar użytkownika
diem
Posty: 5825
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 02:25
Lokalizacja: Radzionków

Post autor: diem »

Z giełdą cosik wymyślimy, chyba archiwum giełdy powstanie i każdy kto sprzeda napisze posta "sprzedane".
pozdrawiam
Michał
Awatar użytkownika
mikun
Posty: 2540
Rejestracja: środa 26 maja 2010, 21:40
Lokalizacja: Poznań

Post autor: mikun »

Czy do przyklejonych przez admina postów będzie możliwa edycja? Chodzi mi o późniejsze dodanie treści zdjęć czy filmików. Mam przyklejony jeden post z goglami i jak coś poćwiczę więcej chciałbym się podzielić wynikami może to zaważyć o zakupie lub nie. BTW czy znowu ktoś narozrabiał z postami że takie postanowienie o blokadzie edycji postów po 10 min?
...i tak nie skończysz na jednym ani na dwóch :-)
Awatar użytkownika
diem
Posty: 5825
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 02:25
Lokalizacja: Radzionków

Post autor: diem »

mikun pisze:Chodzi mi o późniejsze dodanie treści zdjęć czy filmików. Mam przyklejony jeden post z goglami i jak coś poćwiczę więcej chciałbym się podzielić wynikami może to zaważyć o zakupie lub nie. BTW czy znowu ktoś narozrabiał z postami że takie postanowienie o blokadzie edycji postów po 10 min?
Jasne, tak samo jak w przypadku projektów. Wystarczy napisac do Kralla albo do mnie to wyłaczymy na chwile. Ewentualnie inny mod może uzupełnić wątek.

Nikt nie narozrabiał, tylko pojawił się kolejny edit treści w połowie wątku. Przenosząc tematy do działu multikopterów również zauważyliśmy poczyszczone tematy. Nie wracając więcej do tego - problem znika.


Jak pojawi się Krzysiek to zrobimy te archiwum ogłoszeń.
pozdrawiam
Michał
Awatar użytkownika
diem
Posty: 5825
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 02:25
Lokalizacja: Radzionków

Post autor: diem »

Archiwum zrobione, caly 2010r. przeniesiony. Reszte to juz wybiorczo i na bierzaco trzeba :)
pozdrawiam
Michał
Awatar użytkownika
L_I_S
Posty: 902
Rejestracja: niedziela 28 lut 2010, 09:48
Lokalizacja: Zgorzelec, Monachium

Post autor: L_I_S »

przyznam, ze 10minut na edycje postu jest zbyt ogolne...naprzyklad napisalem posta opisujacego LCDeka i po chwili chcialem cos jeszcze dodac, ale BUM :roll: , niewolno juz...pomimo tego ze nikt jeszcze nawet na to okiem nie rzucil pewnie.... :-P

stad pytanie czy jest opcja, zeby zrobic:
-blokade edycji postow, na ktore JUZ JEST ODPOWIEDZ, czyli juz jest nastepny post pod spodem
-blokade edycji swiezo wpisanych postow po uplywie przynajmniej 30min (oczywiscie tylko i wylacznie gdy nie ma jeszcze odpowiedzi w postaci posta pod spodem...)
Pozdrawiam


"If flying were the language of man, soaring would be it's poetry"
Awatar użytkownika
cobra
Posty: 2876
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 22:07
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: cobra »

Popieram pomysł LIS'a
________________
Cobra
Awatar użytkownika
krall
Posty: 3152
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 10:00
Lokalizacja: Kartuzy
Kontakt:

Post autor: krall »

Ja też popieram LISa. Niestety nie zauważyłem w opcjach PHPbb Przema takich fajnych warunków logicznych. Może źle patrzyłem, może ktoś wypatrzy...
Zdaje sobie sprawę, że to spore utrudnienia. Niemniej lepiej mieć trochę bałaganu niż "pokrojone" wątki.
Podziękujcie za to kolegom co to cfaniakowali zmieniając treść (sens) postów...
pozdrawiam
Krzysztof
http://www.fly.kartuzy.com.pl
Awatar użytkownika
L_I_S
Posty: 902
Rejestracja: niedziela 28 lut 2010, 09:48
Lokalizacja: Zgorzelec, Monachium

Post autor: L_I_S »

no wlasnie tego sie obawialem, ze ustawienia forum moga nie przewidywac takiej fajnej opcji pozialu edycji :/
ech, no coz...jak to mowia--cos za cos...forumowe "cfaniaczki" moga byc na forum dalej, ale wszyszcy musza za nich placic "kare" :evil: ale tak jak Krall pisze, juz lepiej niech zostanie jak jest i przynajmniej nie bedzie niejasnosci...
Pozdrawiam


"If flying were the language of man, soaring would be it's poetry"
Awatar użytkownika
Rurek
Posty: 16419
Rejestracja: środa 10 mar 2010, 15:21
Lokalizacja: AIP ENR 5.5 - AAA 153 :-)

Post autor: Rurek »

zawsze można napisać do mod'a aby coś dodał w poście, chwilę to potrwa ale jest nas tutaj paru i myślę że któryś z nas pod kompem siedzi...
infekcja FPV postępuje w zastraszającym tempie...
Awatar użytkownika
kostek
Posty: 374
Rejestracja: niedziela 16 maja 2010, 20:20
Lokalizacja: Kutno

Post autor: kostek »

zawsze można napisać do mod'a
Wystarczy zwiększyć tolerancje na pisanie kolejnych postów .
Kazimierz
Awatar użytkownika
diem
Posty: 5825
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 02:25
Lokalizacja: Radzionków

Post autor: diem »

Zmieniliśmy czas edycji postów na 24h, z nadzieją że akcje czyszczenia wypowiedzi skończą się.
pozdrawiam
Michał
smootny

Post autor: smootny »

diem pisze:Zmieniliśmy czas edycji postów na 24h, z nadzieją że akcje czyszczenia wypowiedzi skończą się.
Wreszcie konkretne decyzje :]
Awatar użytkownika
krall
Posty: 3152
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 10:00
Lokalizacja: Kartuzy
Kontakt:

Post autor: krall »

smootny pisze: Wreszcie konkretne decyzje :]
I obyśmy nie musieli wracać do tematu
pozdrawiam
Krzysztof
http://www.fly.kartuzy.com.pl
ODPOWIEDZ