Smootny

Miejsce gdzie możemy wpływać na kształt i sprawy bieżące forum

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

Czy Smootny powinien dostać bana na forum?

Tak
10
29%
Nie
24
71%
 
Liczba głosów: 34

smootny

Post autor: smootny »

.. wreszcie zajażyłeś o co chodzi, uff a już się bałem. :mrgreen:

EDIT:
diem pisze:
Mam chyba jakieś kompletnie zryte podejście do życia. Prowadzę/opłacam hobbystyczne forum, na którym mocno zaczęliśmy tematykę kopterową. Jakiś user, który znajduje sie tutaj tylko po to zeby zarobić:
WYMAGA ODE MNIE bym jak na spowiedzi podawał mu napędy do kopterów,
WYMAGA ODE MNIE bym skasował jego posty bo osoba 3cia powiedziała mu o jego zarabianiu,
WYMAGA ODE MNIE zmian na forum.
a jednak nie doczytałem ze zrozumieniem :mrgreen:
wymaga się tylko byś ciśnienia innym nie psuł głupimi podtekstami - jeżeli niechchesz pomagać, pokazywać :
- poprostu powiedz to jedno magiczne słówko - "NIE" i koniec na tym.
Reszta zdań była zbędna.

Jeżeli masz problem z kasą i opłacaniem - które teraz tak wypominasz, to powiedz zrobię przelew - jako mój udział.. :mrgreen: , bo odchodzic tak szybko stąd niechcę..
Awatar użytkownika
diem
Posty: 5825
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 02:25
Lokalizacja: Radzionków

Post autor: diem »

Ależ ja Tobie powiedziałem NIE z 10 razy już w tym wątku. Takim cwaniakom jak Ty mowie NIE :D

Powtórzę jeszcze raz bo chyba nie zauważyłeś - wymagać to Ty sobie możesz... :mrgreen:
pozdrawiam
Michał
Awatar użytkownika
marceli
Posty: 1586
Rejestracja: środa 03 lut 2010, 12:44
Lokalizacja: Skierniewice

Post autor: marceli »

A tak swoją drogą kupię fajną rame do quadrocoptera czy ktos z kolegów aktualnie produkuje cos godnego zainteresowania?? :D
Awatar użytkownika
diem
Posty: 5825
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 02:25
Lokalizacja: Radzionków

Post autor: diem »

marceli pisze:A tak swoją drogą kupię fajną rame do quadrocoptera czy ktos z kolegów aktualnie produkuje cos godnego zainteresowania?? :D
Jakub ma gotowe z ośrubkowaniem (tylko skladanej nie bierz), JR ma centerplaty :D
pozdrawiam
Michał
smootny

Post autor: smootny »

diem pisze: Powtórzę jeszcze raz bo chyba nie zauważyłeś - wymagać to Ty sobie możesz... :mrgreen:
... i to jest najważniejsze :mrgreen:
cholo
Posty: 3371
Rejestracja: środa 03 lut 2010, 21:38
Lokalizacja: Kraków

Post autor: cholo »

mialem nie pisac ale napisze :-/
bazujac takze na moim doswiadczeniu z kolega smootnym stwierdzam, ze rzeczywiscie musi byc bardzo smutny :-P
Awatar użytkownika
L_I_S
Posty: 902
Rejestracja: niedziela 28 lut 2010, 09:48
Lokalizacja: Zgorzelec, Monachium

Post autor: L_I_S »

A co robi reszta? Reszta zaczyna przygode od budowy hexa/oktokoptera. Porobią w końcu maszyny po 30kg ciągu, Ugrzęzną w d., nic z tego nie będzie i jeszcze komuś krzywdę zrobią.
zgadzam sie z Toba, Diem. Moda jako zapanowala na coptery jest zrozumiala...latwiejsze to w pilotazu i bezpieczniejsze od helika (oczywiscie gdy mowimy o nauce i lataniu quadem lub tri) oraz oferuje wiecej niz platowce....niestety ciagnie to za soba ludzi, ktorzy tak jak mowisz juz widza $$ i najlepiej to od razu chcieliby miec pobudowane takie kupy aluminium i laminatu, zeby najlepiej dwa lustra od razu w gore targaly i tam pol godziny wisialy trzaskajac foty...na szybko, na gotowo....a sama nauka latania to juz po co? przeciez wcisna position hold i ma stac w miejscu, albo waypointy a pozostanie tylko trzaskanie fotek....a jak spadnie to pewnie autopilot winny, bo przeciez nie pilot... :/ moim zdaniem dopiero te osoby ktore przeszly droge pstrykania fotek jeszcze na platowcach(a jest ich sporo) wiedza ze nauka skladania,odklocania i latania to PRIMO. Robiac fotki juz wtedy pilotaz musi isc intuicyjnie i automatycznie, aby skupic sie na samych fotkach....
Problem zacznie sie, jak te wszystkie kupy alu i laminatu zaczna spadac, bo cos nawali, bo zasieg straci, bo przegnie z czasem i nie zauwazy ze lipol juz zdycha....

A jeszcze sie zaloze, ze te osoby co robia to po trupach na szybko tylko dla $$ prawie wogole nie bede lataly FPV, bo bedzie im a) szkoda sprzetu b) nie beda potrafily
Pozdrawiam


"If flying were the language of man, soaring would be it's poetry"
Awatar użytkownika
ANDYXYZ
Posty: 201
Rejestracja: środa 03 lut 2010, 01:43
Lokalizacja: PIASECZNO

Post autor: ANDYXYZ »

chyba byliście na forum combatowym "aces polska" tylko że my sobie jeszcze bardziej jedziemy :-P alllle na zawodach razem pijemy i jest git :mrgreen:
Awatar użytkownika
diem
Posty: 5825
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 02:25
Lokalizacja: Radzionków

Post autor: diem »

Lisie na poprzednim forum admin dawał porady how NOT to. Niechlujstwo w budowie, ryzykowne loty mimo braku umiejętności pilotażu, rozlatujące się platformy i promowanie kto dalej zaleci "byle czym" - non stop się o to wykłócałem. Gdyby admin miał pojęcie o kopterach to 10kg ciągu byłoby rozważane na dzień dobry. Tutaj tak nie ma, nie było i mam nadzieje nie będzie. Nie będę doradzał początkującym ogromnych kopterów, relacjonował budowy z nich i "wkręcał" że tak jest cool.


Widziałem już wielkie oburzenie smootnego, gdy doradzałem mu żeby nie zaczynać od hexy. Normalnie jakbym mu chciał interes popsuć :D
pozdrawiam
Michał
Awatar użytkownika
marceli
Posty: 1586
Rejestracja: środa 03 lut 2010, 12:44
Lokalizacja: Skierniewice

Post autor: marceli »

To co dwa lata temu bylo innowacyjne teraz staje się standardem.

Ja pamietam czasy, gdy silnik bezszczotkowy w modelu wzbudzal zainteresowanie, bo prawie nikt nie mial regulatorów brushless a przeciez mozna by sie cofac znacznie dalej w czasie, gdy jeszcze modelarstwem nie interesowalem sie.

Tak to jest, ze kto rok czy dwa lata temu mial multikoptera to posiadal nowosc i potencjalnie mógł zarobic a za kilka lat do kazdego videofilmowania "wiejskiego wesela" bedzie mozna dokupic ujęcia z latającej platformy za dodatkowe 100pln.

Moim zdaniem profesjonalizm i dobre oferty obronią się same reszta będzie niewypałem.

EDIT: a poza Jakubem bo centerplate od Andrzeja zamówiłem?? Mifau kiedyś miał ramę ale coś ostatnio nie mam kontaktu z Michałem może jest na feriach?
Awatar użytkownika
diem
Posty: 5825
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 02:25
Lokalizacja: Radzionków

Post autor: diem »

pozdrawiam
Michał
Awatar użytkownika
HaNsKlOsS
Posty: 492
Rejestracja: środa 14 kwie 2010, 20:11
Lokalizacja: Oberschlesien

Post autor: HaNsKlOsS »

heh

dzieci...

za rok kupicie chinskiego quada z reglerami i2c i gimbalem do gopro za 100$ w TESCO
kłótnie są zbędne
tym forum, banami itp rynku nie zawrócicie. a jak ktoś bedzie znał kolege syna prezesa/prezydenta/burmistrza to chwyci kontrakt na jak piszecie 20tys i bez całej wiedzy tego forum też ogarnie temat..
|PROTOS CARBON AC3X|T-Rex 450 BEASTX FBL|Ritewing Zephyr..|TLRS 433|MK DJI
ODPOWIEDZ