do skasowania

Moderatorzy: Adrián, breweryhills, moderatorzy2014, moderatorzy

Awatar użytkownika
mounter
Posty: 1000
Rejestracja: niedziela 20 mar 2011, 23:59
Lokalizacja: --

Post autor: mounter »

lechu54, nie wiesz z kim sie wdajesz w dyskusje, serio :->
lechu54
Posty: 133
Rejestracja: niedziela 29 gru 2013, 00:03
Lokalizacja: Poznań

Post autor: lechu54 »

kondiz, ooo i Biber wjechał... co tam mistrzu... ile pakietów od Pahntoma wylatałeś??

:D
Awatar użytkownika
L.mArK
Posty: 687
Rejestracja: wtorek 16 lip 2013, 22:29
Lokalizacja: Kraków

Post autor: L.mArK »

mounter pisze:Nie latam komercyjnie, nie zarabiam na tym, ale phantom to tylko większa biedronka i tyle, nie sprzęt do filmowania
nie latam phantomem ale możesz to jakoś uzasadnić? przecież phantom ma taką samą nazę jaka jest montowana w różnych innym własnych produkcjach. Co jest większego potrzebne do gp3? Myślę, żę porównanie phantoma do biedronki to duże nadużycie
Awatar użytkownika
meteor
Posty: 2241
Rejestracja: wtorek 02 lut 2010, 13:05
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: meteor »

Tyle że żeby użyć nazy w innym modelu trzeba troche ruszyć głową, nie wszystkim to wychodzi ;-)
pozdrawiam
Marcin
Awatar użytkownika
L.mArK
Posty: 687
Rejestracja: wtorek 16 lip 2013, 22:29
Lokalizacja: Kraków

Post autor: L.mArK »

meteor pisze:Tyle że żeby użyć nazy w innym modelu trzeba troche ruszyć głową, nie wszystkim to wychodzi
dokładnie, więc myślę, że czas skończyć z tym, że phantom jest jak biedronka itp bo na pewno jest lepiej zmontowany niż niejedna samoróbka na tym forum
Awatar użytkownika
From_heaven
Posty: 1301
Rejestracja: czwartek 04 lut 2010, 13:04
Lokalizacja: Kraków

Post autor: From_heaven »

Naza to jedna w dalszym ciągu rozwiązanie amatorskie, do tego zawodne. Pakowanie tego do dużego, komercyjnego sprzętu to jednak proszenie się o kłopoty, o czym mieliśmy się już okazję przekonać.
Awatar użytkownika
L.mArK
Posty: 687
Rejestracja: wtorek 16 lip 2013, 22:29
Lokalizacja: Kraków

Post autor: L.mArK »

From_heaven pisze:Naza to jedna w dalszym ciągu rozwiązanie amatorskie, do tego zawodne. Pakowanie tego do dużego, komercyjnego sprzętu to jednak proszenie się o kłopoty, o czym mieliśmy się już okazję przekonać.
czyli co się pakuje to komercyjnego sprzeętu?
Awatar użytkownika
mounter
Posty: 1000
Rejestracja: niedziela 20 mar 2011, 23:59
Lokalizacja: --

Post autor: mounter »

L.mArK pisze:
mounter pisze:Nie latam komercyjnie, nie zarabiam na tym, ale phantom to tylko większa biedronka i tyle, nie sprzęt do filmowania
nie latam phantomem ale możesz to jakoś uzasadnić? przecież phantom ma taką samą nazę jaka jest montowana w różnych innym własnych produkcjach. Co jest większego potrzebne do gp3? Myślę, żę porównanie phantoma do biedronki to duże nadużycie

nie ufam tej plastikowej białej obudowie masowo składanej... wszystkie koptery które miałem budowałem od podstaw

phantom to model RTF, sprzedawany z tandetnym radiem za wielkie pieniądze... :-) nie ukrywajmy, jest to najniższy target segmentu modelarskiego nie wymagający żadnego doświadczenia i obycia z modelami latającymi.
Awatar użytkownika
Freddie Chopin
Posty: 337
Rejestracja: sobota 11 sty 2014, 13:36
Lokalizacja: Zawiercie
Kontakt:

Post autor: Freddie Chopin »

kondiz pisze:
lechu54 pisze:
Freddie Chopin pisze: Czemu siebie nie liczysz?
kolejny inteligent . Czytaj ze zrozumieniem.
Najlepsze :mrgreen:
Tylko pod jakim względem? (;
Awatar użytkownika
From_heaven
Posty: 1301
Rejestracja: czwartek 04 lut 2010, 13:04
Lokalizacja: Kraków

Post autor: From_heaven »

L.mArK pisze:czyli co się pakuje to komercyjnego sprzeętu?
W przeważającej większości WKM, MK lub ostatnio A2. Jest jeszcze Wookong-H i absolutna górna półka Ace-One jeśli ktoś preferuje heliki.
greniu
Posty: 185
Rejestracja: piątek 17 sty 2014, 00:23
Lokalizacja: Polska

Post autor: greniu »

mounter pisze: phantom to model RTF, sprzedawany z tandetnym radiem za wielkie pieniądze... :-) nie ukrywajmy, jest to najniższy target segmentu modelarskiego nie wymagający żadnego doświadczenia i obycia z modelami latającymi.
A kto powiedzał że od razu phantomem trzeba latać na stockowym radiu? Ludziska co Wy wygadujecie? Co macie do Phantoma?
Jak ktos sie nie zna, to lata na stockowym. Ja latam na Futabie 14FG i nie narzekam. Wykorzystuję ją tez do innych modeli, które posiadam.

Powtarzam jeszcze raz - jest to zabawka z "możliwościami",o których niejeden nawet zaawansowany modelarz może sobie pomarzyć!

Widzialem niejedne filmy na necie (sma tez piosiadam), których za chiny nie wykonalibyście swoim modelem ze styropianu albo na konstrukcji takich manewrów i ujęć!

Przykład: http://www.youtube.com/watch?v=BsMgoZFWp3w

Jesli ktos cos takiego zrobi swoją hexą, quadro, sradro czy octo, czy nawet styropianem - zwrócę honor, ściągne czapkę i się ukłonię!

Każdy modelarz którego spotykam na lotach sra się o swoj model jak o dziecko. Pytam, zrobisz taki manewr - opdpowiedź zawsze ale to ZAWSZE jest jedna - no cos ty, tyle kasy bałbym się. Wiec powodzenia:) Wtedy widze ich minę, jak skacze im gul.

Ludzie macie jakieś kompleksy. Wyluzujcie!
greniu
Posty: 185
Rejestracja: piątek 17 sty 2014, 00:23
Lokalizacja: Polska

Post autor: greniu »

A wiecie co jest najzabawniejsze w tym wszystkim? Wszyscy modelarze co tak mlaskali, psioczyli i mówili, że ich model jest najlepszy - za jakiś czas kupowali phantoma i mowili, że w życiu takiej zabawy nie mieli w lataniu co tą zabawką i pozwalali sobie dzieki temu na więcej.
lechu54
Posty: 133
Rejestracja: niedziela 29 gru 2013, 00:03
Lokalizacja: Poznań

Post autor: lechu54 »

greniu, chillout... czas to wszytko zweryfikuje :)

jest sobota wieczór,piwko, dobry film, a psudo modelarz niech sobie tu ładnie "szczekają" :)

ja np. własnie "sklejam" mój "PRO" filmik bo cały dzień dzisiaj latałem moim Phantomem 2

jutro w planach kolejne loty MOIM PHANTOMEM jak by ktoś nie "dosłyszał" jutro też cały dzień będę latał PHANTOMEM


Pewnie kiedyś hobbiści CB, także tak bardzo "ujadali" kiedy wchodziły telefony komórkowe. Dzisiaj każde praktycznie dziecko ma telefon kom.

A dzisiaj słyszymy skomlenie pseudo modelarzy odnośnie Phantomów. "Jutro" każde dziecko będzie miało "Phantoma" lub za chwilę każdemu z tych psudo modelarzy taki Phantom pizze pod dom będzie dostarczał i to w CTR :mrgreen: :-D
Ostatnio zmieniony sobota 08 mar 2014, 18:56 przez lechu54, łącznie zmieniany 1 raz.
greniu
Posty: 185
Rejestracja: piątek 17 sty 2014, 00:23
Lokalizacja: Polska

Post autor: greniu »

mounter pisze: nie ufam tej plastikowej białej obudowie masowo składanej... wszystkie koptery które miałem budowałem od podstaw
.
A czemu ufasz? karbonowi, kompozytom? Może styropianowi?
Zanim się ze wszystkim rozłożysz, phantomiarz obskoczy Ciebie z każdej strony i pozamiata wszystko. Pokaż mi swój jakiś dobry film z miarę dobrą stabilizacja i dobrymi manewrami w terenie, to pogadamy.

Na tym polega postęp. Ci co nie chcą przepłacać składają, Ci co mają to w bani kupuja RTF'y.
lechu54
Posty: 133
Rejestracja: niedziela 29 gru 2013, 00:03
Lokalizacja: Poznań

Post autor: lechu54 »

greniu pisze:
mounter pisze: nie ufam tej plastikowej białej obudowie masowo składanej... wszystkie koptery które miałem budowałem od podstaw
.
A czemu ufasz? karbonowi, kompozytom? Może styropianowi?
Zanim się ze wszystkim rozłożysz, phantomiarz obskoczy Ciebie z każdej strony i pozamiata wszystko. Pokaż mi swój jakiś dobry film z miarę dobrą stabilizacja i dobrymi manewrami w terenie, to pogadamy.

Na tym polega postęp. Ci co nie chcą przepłacać składają, Ci co mają to w bani kupuja RTF'y.

true :mrgreen:

poskladałem się, cała prawda, ale ona własnie BOLI
Zablokowany