Brzytwa Ockhama

Miejsce gdzie możemy wpływać na kształt i sprawy bieżące forum

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

Awatar użytkownika
zeman0
Posty: 684
Rejestracja: poniedziałek 17 gru 2012, 22:07
Lokalizacja: łódzkie

Post autor: zeman0 »

markac pisze:Może spojrzeć na to szerzej, na to ile razy komuś pomógł, jak uczestniczy w dyskusjach i rozwija forum, a także go moderuje itp.?


Zaraz mi się przypomina duskusja nad R. Polańskim...
...ale przecież wykożystał (zgwałcił) tą nieletnią, no tak ale to było tak dawno i przecież to taki znany i wybitny reżyser..

Szkoda czasu na klepanie w klawisze w tym wątku....
Jak się nie będziemy szanowali i wszyscy przestrzegali tych samych regół to coraz częściej będziemy slęczeli nad takimi wątkami zamiast nad tymi do których to forum zostało stworzone....amen ;-)
Taranis 9XD, eLeRes, GS, OSD i AP by Zbig & Pitlab, FOX 800 1,2GHz, Talon.
Awatar użytkownika
diem
Posty: 5825
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 02:25
Lokalizacja: Radzionków

Post autor: diem »

Freddie Chopin pisze:
diem pisze:Mimo wszystko w tym roku chciałbym cosik polatać więc częściej będę zaglądał :)
No tak, tylko że jedno wyklucza drugie <:
Cóż, ktoś na pewno ucierpi. Ja już się z tym pogodziłem :)
pozdrawiam
Michał
Awatar użytkownika
Ładziak
Posty: 1236
Rejestracja: czwartek 16 cze 2011, 00:09
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ładziak »

diem pisze:ps. cześć Ładziak (byś nie myślał, że Cię ignoruję, po prostu nie chce mi się dyskutować o łosiach)
Sięmasz kopelat :-)
Rozumiem, że mam list żelazny? Jak mnie poniesie i kogoś zwyzywam, to się powołam no niniejszy temat i zacznę z czystym kontem? Lubię to forum. Nie dość, że ogrom wiedzy, to i ludzie mili ;-)
Awatar użytkownika
Agatek
Posty: 79
Rejestracja: wtorek 05 cze 2012, 15:46
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Post autor: Agatek »

A weźcie nie obrażajcie łosi! Co one Wam zawiniły? :lol:
Agatek (Bytom)
Niektórzy ludzie mogliby się zabić, skacząc z poziomu swojego EGO na poziom swojego IQ
Awatar użytkownika
diem
Posty: 5825
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 02:25
Lokalizacja: Radzionków

Post autor: diem »

Ładziak pisze:
diem pisze:ps. cześć Ładziak (byś nie myślał, że Cię ignoruję, po prostu nie chce mi się dyskutować o łosiach)
Sięmasz kopelat :-)
Rozumiem, że mam list żelazny? Jak mnie poniesie i kogoś zwyzywam, to się powołam no niniejszy temat i zacznę z czystym kontem? Lubię to forum. Nie dość, że ogrom wiedzy, to i ludzie mili ;-)
Myślę, że jak kilka lat pomoderujesz to forum, spędzisz na nim 4728,5 godzin, nasłuchasz się miliona irytujących komentarzy, pewnego pięknego dnia siądą Ci nerwy i obrazisz z dwie osoby to daruję Ci punkty i tylko zdejmę moda. Mamy deal?:)
pozdrawiam
Michał
Awatar użytkownika
misiekkk
Posty: 2084
Rejestracja: środa 01 cze 2011, 21:24
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Post autor: misiekkk »

Wam wszystkim brak lotnej pogody chyba faktycznie siadł na mózgownice.

Nie macie lepszego tematu do kłótni ?

Modele budować, softy pisać/wgrywać/konfigurować, na symulatorach ćwiczyć a nie kłótnie ciągnąć ;-)

Jak goście w hotelu:
- jak jest ładna pogoda, to nie ma żadnych reklamacji,
- jak tylko trochę popada: zupa za słona, radio za głośna, farba za żółta...

Pozdrawiam
I dobrej nocy życzę.
Świat z góry wygląda lepiej ;-)
Awatar użytkownika
Ładziak
Posty: 1236
Rejestracja: czwartek 16 cze 2011, 00:09
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ładziak »

diem, moderowałem dwa inne fora, choć tak naprawdę moderowałem jedno - powszechnie znane, wielkie, ogólnotematyczne. Spędziłem tam parę razy więcej godzin, niż śmieszne 4728 i przeżyłem. Gdy miałem dosyć, zrezygnowałem, ale nie tak spektakularnie jak Artu. Po prostu poprosiłem o zdjęcie funkcji. Teraz rzadko tam zaglądam, bo zmienił się silnik forum, do którego za żadne skarby nie mogę się przekonać.
Ale byłem też modem na innym, niewielkim, sympatycznym forum koleżeńskim. Modem byłem dla zasady, a nie żeby mieć jakąś władzę wykonawczą. Oczywiście było też tam kilku głupków wioskowych i paru dwulicowców, ale generalnie w tak małym gronie byliśmy zgrani. Zdarzały się spięcia, ale rozchodziły się po kościach. I też ogromnie dużo robiłem dla tamtego forum, zupełnie jak Artu tutaj. Testy, porady, pomoc, kącik humoru i w ogóle... A potem na tamto forum przyszedł Artu i przy jednym z takich spięć stwierdził, że skoro mi coś nie odpowiada, to żebym spadał, co też uczyniłem - honor trzeba mieć. Ale w drugą stronę tak nie chce zadziałać. A może się mylę?
Awatar użytkownika
diem
Posty: 5825
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 02:25
Lokalizacja: Radzionków

Post autor: diem »

Ładziak pisze:[zrezygnowałem, ale nie tak spektakularnie jak Artu.
Przypomnę Ci tylko, że moderowałem to samo forum gdy odchodziłeś. Nie tak spektakularnie ale jednak :)

Suma sumarum - temat zdecydowanie nie wymaga dalszego drążenia, koledze Artu trzeba dać odpocząć.
pozdrawiam
Michał
Awatar użytkownika
Ładziak
Posty: 1236
Rejestracja: czwartek 16 cze 2011, 00:09
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ładziak »

diem pisze: koledze Artu trzeba dać odpocząć.
Od dłuższego czasu próbuję to uczynić. Ja na prawdę mam dobre serduszko.
Awatar użytkownika
jelcyn
Posty: 3417
Rejestracja: niedziela 23 sty 2011, 16:56
Lokalizacja: B-stok

Post autor: jelcyn »

Kowal pisze:Jednak z "łosiami" nie ma żadnej dyskusji, i po trosze się cieszę, że już z takimi nie będę musiał mieć do czynienia i czytać ichnich wypierdów... Tak Ładziaku, o tobie mowa.

Prośba o usunięcie konta wysłana do administracji forum.
Kowal pisze:Jak widać nie wszystkim się podoba, że tutaj jestem, więc nie będę się wpychał na siłę.
Niechaj "łosie" mają satysfakcję, że żądzą :lol:
Dali tak wiele dla forum, że mają w końcu do tego prawo.

Czekam na usuniecie konta.
Jak po tym nadal będzie uczestniczył w forum to faktycznie brak mu honoru, co już raz pokazał zakładając nowe konto. Punkty dodał sobie z komentarzem że wychodzi i nie wraca, tymczasem przyszedł szybciej niż wyszedł. Przecież to zachowanie godne rozchwianej nastolatki.
Freddie Chopin pisze:Czyli tylko jeśli będę bardzo pomocny dla innych, to mogę przykładowo do Ciebie pisać coś takiego - cytując bohatera wątku oczywiście - "Może trochę oszczędniej z językiem wyszczekany kundlu" ( http://rc-fpv.pl/viewtopic.php?p=253635 ... ht=#253635 )?
Ładziak pisze:Od łosi zwyzywała mnie konkretna osoba, nie jedno z jej kont na forum. Czy to znaczy, że ja też mogę tak bezkarnie wyzywać? Dura lex, sed lex.
zeman0 pisze:
markac pisze:Może spojrzeć na to szerzej, na to ile razy komuś pomógł, jak uczestniczy w dyskusjach i rozwija forum, a także go moderuje itp.?


Zaraz mi się przypomina duskusja nad R. Polańskim...
...ale przecież wykożystał (zgwałcił) tą nieletnią, no tak ale to było tak dawno i przecież to taki znany i wybitny reżyser..

Szkoda czasu na klepanie w klawisze w tym wątku....
Jak się nie będziemy szanowali i wszyscy przestrzegali tych samych regół to coraz częściej będziemy slęczeli nad takimi wątkami zamiast nad tymi do których to forum zostało stworzone....amen ;-)
Dokładnie. Artu nawet nie edytował swojej chamskiej odzywki. Widać podtrzymuje to co napisał jednocześnie potwierdzając wypowiedziami na mój temat płynącymi z drugiego konta (jak to wszystko jest możliwe nie wiem, przecież to jawne łamanie regulaminu).

Co do pozytywnej twórczości Artu, radził sobie w zbieraniu składek i to wszystko. Kiedyś też radził sobie w sprzątaniu wszystkich najlepszych kąsków z giełdy. Po za tym nic nie wnosi. Wkleja linki, nie ważne czy są coś warte czy też nie, bo sam nie sprawdza(zrobiłby to źle lub wcale bo pojęcia nie ma o prawach fizyki i czymkolwiek związanym ze sprawami dot. mechaniki, elektryki i ogólnie technicznymi). Poleca rzeczy, które się nie nadają Kopiuje i wkleja, widać ma za dużo czasu. Leniwym osobom wykłada na tacy informacje które powinni sami odszukać jednocześnie czegoś się ucząc. Psuje naturalną selekcję. Pomaga wzbić się w powietrze ludziom nieprzygotowanym i nie koniecznie odpowiednim do tej roli. To co robił przez ostatnie 2 tygodnie to już prawdziwa porażka, szczególnie że robił to jako osoba reprezentująca ogromne forum.

Artu dobrze by Ci zrobiła praca. Taka jaką każdy normalny człowiek musi mieć czy tego chce czy nie. 8h dziennie wyjęte z życiorysu i od razu lepiej się robi, nie ma czasu na głupoty, jest mobilizacja aby działać, a nie przelewać z pustego w próżne.
Awatar użytkownika
diem
Posty: 5825
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 02:25
Lokalizacja: Radzionków

Post autor: diem »

Kolego Jelcyn - ja z drugiej strony wolałbym stronić od podsumowania Twojej radosnej twórczości.


Temat zamykam.
pozdrawiam
Michał
Zablokowany