Polskie Forum jak uruchomić phantoma

Miejsce gdzie możemy wpływać na kształt i sprawy bieżące forum

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

ppawel
Posty: 158
Rejestracja: piątek 05 kwie 2013, 13:28
Lokalizacja: Gliwice

Polskie Forum jak uruchomić phantoma

Post autor: ppawel »

Może wyłączyć tematy związane z phantomem do osobnego działu? Ja też się uczyłem i tak trafiłem na to forum ale ostanio to już prawdziwy wysyp, padł mi regiel czy silnik, postawiłem phantoma w mikrofalowce itp...

Nie chce narzekać ale wyjęcie tych tematów z każdego innego działu trochę oczyści forum?
Awatar użytkownika
waszka
Posty: 1141
Rejestracja: sobota 12 maja 2012, 23:28
Lokalizacja: z krainy wiatrow

Post autor: waszka »

... :lol: coraz wiecej ludzi zauwaza ze phantom to inwazyjny gatunek :mrgreen:
ppawel
Posty: 158
Rejestracja: piątek 05 kwie 2013, 13:28
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: ppawel »

sam mam phantoma i prawdopodobnie zamówimy w tym roku drugiego, nie chce pacyfikować ale nie sądzisz, że w dziale DJI dominują ostanio posty z działu początkujący? wydzielenie phantomowych tematów pomoże się wielu odnaleźć i realizować powoli dorastając do innych działów. Moja propozycja
Awatar użytkownika
waszka
Posty: 1141
Rejestracja: sobota 12 maja 2012, 23:28
Lokalizacja: z krainy wiatrow

Post autor: waszka »

...oczywiscie rozumie, tak tylko zazartowalem bo fakt ze nie wszystkich interesuja phantom-y a w wielu watkach sie przewija a i phantomowcom bedzie latwiej sie odnalezc.

..."jak uruchomić phantoma", a czy nie wystarczy przeczytac instrukcje ? czy nie jest zbyt dokladna/zrozumiala ? to chyba RTF i slyszalem ze nawet sam lata (gdzie chce) :lol:
Awatar użytkownika
biczownia
Posty: 271
Rejestracja: poniedziałek 07 cze 2010, 18:13
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: biczownia »

Moim zdaniem bardzo dobry pomysł z wydzieleniem gałęzi dot. Phantoma - wiele osób śledzi wątek dot. produktów DJI (w tym ja) , ale niekoniecznie chce czytać o (często rozbrajająco błahych) problemach z ulotnieniem Phantoma
... i tak skończysz na kiss24A
Awatar użytkownika
shaggee
Posty: 2718
Rejestracja: piątek 03 lut 2012, 00:32
Lokalizacja: Poznań/Kalisz

Post autor: shaggee »

Również popieram. Dział DJI zawalony jest Phantomem. Każdy nowy temat o phantomie to pytanie o kalibracje, silniki czy też tuning z wyciągnięciem wtyczki xt-60 na zewnątrz...

Ludzie kupujo a potem nasze forum robi za support. Gdzieś nawet na allegro widziałem, że ktoś podawał nasz adres aby tu pisać to pomogą.

Osobiście nic nie mam do phantoma ale robi się bałagan w dziale DJI i ktoś powinien zareagować bo wygląda to jak dział "początkujący". W dziale RC jest np. jeden wielki temat o eleresie i tam wrze dyskusja i takie coś powinno być z DJI Phantom.
M@T!
Posty: 172
Rejestracja: czwartek 03 paź 2013, 15:10
Lokalizacja: Oslo - Sandomierz

Post autor: M@T! »

A nie lepiej zrobić tak jak teraz jest dział DJI i pod tematy:

-Phantom
- F450/550 ?

Będzie bardziej poukładane ,tak mi się wydaje :roll:
ODPOWIEDZ