DJI Phantom -hack, usprawnienia,masa, dłuższy czas lotu, FPV

Moderatorzy: Adrián, breweryhills, moderatorzy2014, moderatorzy

Mako
Posty: 240
Rejestracja: poniedziałek 27 sty 2014, 10:27
Lokalizacja: Krakow

Post autor: Mako »

Radio pracuje w kompletnie innym standardzie wiec o ile ten modul bedzie wspolpracowal z maszyna v1 (na zdrowy rozum powinien ale nigdy nic nie wiadomo) to jeszcze jest zmiana radia albo zakup Futaby kompatybilnej z systemem Fasst (np. T8FG Super). Chyba lepiej zwiekszac zasieg tak jak wiekszosc chyba kombinowala patrzac po roznych opisach na sieci czyli kupic Futabe T8J i od niej zalozyc radio do maszyny.
Awatar użytkownika
gargamel
Posty: 96
Rejestracja: niedziela 02 mar 2014, 15:26
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: gargamel »

dzięki za szybka odpowiedź - manewr z futaba jak widzę do tanich należy, w przypadku podmianki na radio od wersji 1.1.1 i dokupienia odbiornika to powinno zamknac sie w kosztach okolo 350 pln - zakladajac oczywiscie ze zadziala :)
Rekic
Posty: 357
Rejestracja: środa 03 lip 2013, 12:09
Lokalizacja: Polska

Post autor: Rekic »

Jeszcze pamiętaj że nowe odbiorniki podłącza się 2-ma wtyczkami, a poprzednie były tylko jedną. Nie analizowałem dokładnie jak to działa ale tylko mówię bo może warto się przyjrzeć :)
Awatar użytkownika
gargamel
Posty: 96
Rejestracja: niedziela 02 mar 2014, 15:26
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: gargamel »

znalazlem w sieci takie zdjecia srodka phantoma - naza v1 podlaczona do nadajnika dual antenna
Obrazek
na tym wyglada ze moze to dzialac identycznie jak w wersji 1.2 - tylko 1 wtyczka 3pin

tak to wyglada w nazie v2 wersja phantoma 1.1.1
Obrazek

Obrazek
zdjecie z mojej wersji 1.2

przyjdzie odbiornik z wersji 1.1.1 to sprawdze u siebie - nie wiem tylko czy nadajnik stary SR6 uda sie zbindowac - jesli nie trzeba sprobowac z nowym DJ6
ODPOWIEDZ