Zaprszamy na Rajd Polski / Barbórka /FPV bobocopter 04.12

Tu umawiamy się na spotkania a potem opisujemy jak było ;-)

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

Artur
Posty: 67
Rejestracja: poniedziałek 06 wrz 2010, 14:43
Lokalizacja: Warszawa

Zaprszamy na Rajd Polski / Barbórka /FPV bobocopter 04.12

Post autor: Artur »

W związku ze złym zrozumieniem mojego wcześniejszego posta podjąłem decyzję o skasowaniu go.
W razie zainteresowania płatną współpracą z nami, związaną między innymi ze zbliżającym się Rajdem "Barbórka",
proszę o kontakt:
500 050 213
506 182 732
biuro@bobocopter.pl
Chętnie udzielę wszelkich informacji.
Ostatnio zmieniony wtorek 23 lis 2010, 15:44 przez Artur, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
diem
Posty: 5825
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 02:25
Lokalizacja: Radzionków

Post autor: diem »

Podoba mi sie jak bezczelnie kradniecie cudzy material video i wrzucacie go nastepnie na YT z wlasnym logo. To trzeba miec tupet... logo stronki od Simona, pierwszy filmik Old Man Mike'a... w filmiku o legii nawet sceny od Holgera z mk.de haha, masakra.

Ja sie zastanawiam kto z Wami bedzie wspolpracowal.... no ale zycze powodzenia, wielu naiwnych ludzi mamy w tym kraju.
pozdrawiam
Michał
Awatar użytkownika
lukisek
Posty: 1333
Rejestracja: niedziela 28 lut 2010, 16:24
Lokalizacja: Bydgoszcz/Limerick

Post autor: lukisek »

No dosc spora bezczelnosc .
Diem tylko tak naprawde oni maja to gdzies ze ty napiszesz im prawde w oczy. Zobacz jakie imprezy obskakuja i nikt sie tym nie przejmuje ze kradna material. Nic to nie zmieni bo sa podmiotem niezaleznym i robia cieple siusiu na tego typu portale. Nawet jakbys chcial i podazal za nimi krok w krok to i tak nie dasz rady ich zdyskredytowac. Trzebaby wlaczyc jakis generator na rajdzie (rozbebeszyc mikrofalowke czy co) zeby im sprzety pospadaly :) to moze by pomoglo i nauczylo pokory oraz ze nie korzysta sie z nie swojego materialu firmujac swoje . Sa jeszcze sady ale niska szkodliwosc itp. Ty wiesz ze sobie zrobili pokazowke z nie swoich filmikow a masa ludzi nie ma o tym pojecia. Myslisz ze ktos na tym rajdzie sie tym przejmuje ? Wystarczy ze maja sprzet , troche kasiory i kazda taka impreza przyjmie ich z otwartymi lapkami. Wystarczy ze pokaza material z 5tki - sprzedadza za pare groszy do realizacji jako material pomocniczy i biznesik dziala.
Awatar użytkownika
diem
Posty: 5825
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 02:25
Lokalizacja: Radzionków

Post autor: diem »

Gdyby mieli sprzet i ludzi to nie pisaliby tutaj.

Sam wiesz ilu ludzi lata kopterami, na dodatek fpv. Przynajmniej polowa czyta to forum. Wazne zeby userzy wiedzieli z czym maja do czynienia. Ja juz dostalem wczesniej info na epheli.

Tu nie chodzi o zadne zlosliwosci w strone "robokopterowcow" :) Fajni są, reklamują nas przy okazji.
pozdrawiam
Michał
Awatar użytkownika
lukisek
Posty: 1333
Rejestracja: niedziela 28 lut 2010, 16:24
Lokalizacja: Bydgoszcz/Limerick

Post autor: lukisek »

Widocznie maja sprzet i ludzi. Jakbym mial sprzet i ludzi to chetnie bym sie ujawnil na forum zeby ludzki sobie popatrzyly jak lata okto z 5-tka i co filmuje :) . Zaposcilem tylko w tym watku po to zeby pokazac ze firma z nie do konca czystymi raczkami dzialac sobie bedzie dalej spokojnie mimo iz kradnie czyjes produkcje itp. Jedynie co mozesz zrobic to latac lepiej , dluzej i robic lepsze ujecia :)
Nie przesadzajmy z ta reklama. Forum obroni sie samo i kazdy kto chociaz troche interesuje sie twematyka FPV trafi na nie bez wiekszego problemu. To i starsze forum dzialaja doskonale - uzytkownikow przybywa na obydwu
Awatar użytkownika
From_heaven
Posty: 1301
Rejestracja: czwartek 04 lut 2010, 13:04
Lokalizacja: Kraków

Post autor: From_heaven »

Pozatym wywalenie takiego tekstu z tyloma błędami to już żenada sama w sobie :)
Awatar użytkownika
Marcin
Posty: 1061
Rejestracja: poniedziałek 15 lut 2010, 09:24
Lokalizacja: Ruda Śląska

Post autor: Marcin »

Zglosic chocby na YT wykorzystanie praw autorskich to filmy usuną. Zawsze to jakieś uprzykrzenie życia.
Awatar użytkownika
waldorf
Posty: 783
Rejestracja: czwartek 07 paź 2010, 13:00
Lokalizacja: Zbąszyń/Poznań
Kontakt:

Post autor: waldorf »

obejrzałem kilka "materiałów" tej firmy i powiem krótko - pełen brak wiedzy, profesjonalizmu i co w branży najważniejsze !brak talentu! plus te złodziejskie praktyki szybko wskażą miejsce tej firmy na rynku.
Ostatnio zmieniony środa 24 lis 2010, 09:48 przez waldorf, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrawiam Waldek
http://heli.waldorf.pl
Awatar użytkownika
Verid
Posty: 13004
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 11:29
Lokalizacja: Mikoszewo

Post autor: Verid »

No ładnie nakroili filmików z Kefirowej Hexy. Ładnie świadczy o tym ich badziewiu skoro sami nie są w stanie czegoś takiego nakręcić.....
Awatar użytkownika
marcin.gala
Posty: 2837
Rejestracja: poniedziałek 15 mar 2010, 23:09
Lokalizacja: ...

Post autor: marcin.gala »

Na miejscu "Kefira" bym się spytał o prawa autorskie...można bym im narobić problemu...
Zwykła kradzież.
FPV nie kupisz.FPV robisz.
Licencja BNUC'S.

Nie ustawisz koptera lepiej niż swój własny poziom latania.
Awatar użytkownika
Verid
Posty: 13004
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 11:29
Lokalizacja: Mikoszewo

Post autor: Verid »

Z tego co wiem to przynajmniej niektóre filmy zostały za zgodą Kefira wzięte. Inna sprawa że sposób montażu filmu sugeruje że nagranie zostało wykonane Robokopterem a nie Hexą co jest plugawym nadużyciem bo sugeruje że ten ich quadzik lata tak stabilnie jak hex.
Awatar użytkownika
diem
Posty: 5825
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 02:25
Lokalizacja: Radzionków

Post autor: diem »

O, pierwszy post zostal zmieniony. Coz za profesjonalne podejscie.


Wiecie co jest najlepsze... gdyby nie sposob dzialania tych ludzi, z mila checia wybralbym sie na ta impreze.
pozdrawiam
Michał
Awatar użytkownika
ECO400
Posty: 5743
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 13:53
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: ECO400 »

Chyba bobocopter ma w swojej ofercie nie tylko quadro ale hexe i okto. Co jednak nie zmienia faktu o odpisaniu się pod niektóre filmy :roll:
Artur
Posty: 67
Rejestracja: poniedziałek 06 wrz 2010, 14:43
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Artur »

Witamy ...

My nikomu nie przeszkadzamy, tylko chcieliśmy zaprosić /zapłacić za wasze usługi w towarzystwie samochodów rajdowych .
Wiec nie rozumiemy waszego zachowania .
I z góry dziękuje za skasowanie lub podmienienie słów obraźliwych , w naszym imieniu z powyższych wypowiedziach
A co do sekundowych wstawek z YouTube to nie pisaliśmy nigdzie, że te ujęcia są wykonywane przez RoboKoptery.

Mimo to bardzo zapraszamy bardzo do wspólnej zabawy podczas Rajdu Barbórki

Pozdrawaim Artur
P.S. bardzo przepraszam, ale nie będę już więcej tego tematu komentował brak czasu, Generalnie 08.12.2010r. zapraszamy na oficjalną prezentacje wszystkich platform RoboKopterów które obecnie budujemy dla WAT ze Studenckim Kołem Naukowym SAE.
Awatar użytkownika
Grzegorz
Posty: 235
Rejestracja: sobota 21 sie 2010, 09:25
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Post autor: Grzegorz »

No to chyba coś przegapiłem...

Z przebiegu dyskusji rozumiem ze post z zaproszeniem/ofertą został skasowany/zmieniony

Z drugiej strony na końcu jest zaproszenie na impreze tylko nie napisane gdzie.
no i ze to wszystkie informacje bo nie ma czasu.

Byłby ktoś łaskawy mi wyjaśnić o co chodzi?
Pozdrawiam,
Grzegorz
ODPOWIEDZ