Adopts Russia gimbal controller

dyksusja o gimbalach, żadnej komercji

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

Artu

Adopts Russia gimbal controller

Post autor: Artu »

W temacie bimbali, jestem ciemny jak tabaka w rogu :-P
Proszę więc o informacje, czy kontroler podany w temacie jest cokolwiek warty, czy jest "rozwojowy", czyli czy warto zakupić Super Light Three-axis Brushless Gimbal Kit w/2208 Motor & Gimbal Controller for Gopro 2/3 Aerial Photography DJI Phantom Compatible z tym sterownikiem :roll:
Czy może samą konstrukcję dwuosiową z silnikami, i osobno sterownik Tarot 2 axis Gyroscope ZYX22 Gyro for Tarot T-2D Brushless Gimbal :roll:
Bimbal będzie zamontowany do Phantom-a :-P
Awatar użytkownika
Rurek
Posty: 16419
Rejestracja: środa 10 mar 2010, 15:21
Lokalizacja: AIP ENR 5.5 - AAA 153 :-)

Post autor: Rurek »

Artu pierwsza pozycja całkiem.... bezsensowna :-), poczytaj nasz przyklejony temat :-) http://rc-fpv.pl/viewtopic.php?t=14236
Ten sterownik w najnowszej wersji jest do kupienia za 22$ (z IMU!!!) + przesyłka a gimbal trzyosiowy pod gopro...hmmm trza poszukać.
A nie masz tego gimbala z RCtimera co tak się na niego napalaliśmy na wiosnę ? I dorobić trzeci motor do niego?
infekcja FPV postępuje w zastraszającym tempie...
Artu

Post autor: Artu »

Rurek pisze:A nie masz tego gimbala z RCtimera co tak się na niego napalaliśmy na wiosnę ? I dorobić trzeci motor do niego?
Nie mam, bo było opóźnienie 3 tygodniowe, i wolałem zwrot kasy niż czekać, i się nie doczekać. Poszła reklamacja na PayPal, i bez słowa wyjaśnienia zwrócili kasę na konto.
ODPOWIEDZ