Czy da się zignorować cały dział?

Miejsce gdzie możemy wpływać na kształt i sprawy bieżące forum

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

Szymon
Posty: 992
Rejestracja: poniedziałek 06 wrz 2010, 09:18
Lokalizacja: Pruszków
Kontakt:

Czy da się zignorować cały dział?

Post autor: Szymon »

Cześć,

czy da się zignorować cały dział? Wiem że ignorowanie tematów jest i działa, bo korzystam, ale ostatnio pojawia się sporo tematów smutnych użytkowników sprzętu, który pozostaje całkowicie poza kręgiem moich zainteresowań.
Awatar użytkownika
Yazutsu
Posty: 668
Rejestracja: sobota 31 gru 2011, 01:18
Lokalizacja: Wawa

Post autor: Yazutsu »

dobre pytanie...
Andrzej
kondiz
Posty: 1731
Rejestracja: poniedziałek 13 cze 2011, 09:14
Lokalizacja: Jelenia Góra / Wrocław

Post autor: kondiz »

Podczepiam się pod pytanko. :)
Konrad
Awatar użytkownika
BQB
Posty: 341
Rejestracja: czwartek 13 wrz 2012, 19:06
Lokalizacja: Elbląg(okolice)

Post autor: BQB »

Ja chyba o to pytałem kiedyś i nie ma takiej możliwości puki co, a naprawdę by się przydała.
Awatar użytkownika
Karol
Posty: 741
Rejestracja: poniedziałek 27 lut 2012, 10:03
Lokalizacja: Warszawa - SK

Post autor: Karol »

Mi niedziała, na co się skarż,e ignorowanaie postów pewnego zielonego.
THE SKY IS NOT THE LIMIT ANYMORE...
Awatar użytkownika
jacekV
Posty: 2246
Rejestracja: czwartek 30 maja 2013, 18:06
Lokalizacja: Jasienica

Post autor: jacekV »

Może wystarczy nie czytać ? nie oglądać ?
stosuję z powodzeniem wobec szmatlawych gazet, programòw pt. ma RYJA, debili człapiących z gatunku drobiu domowego itp.

Polecam żyje się lepiej
pozdrawiam, Jacek
__________________
Sprzęt był sprawny. Użytkownik nie.
W Hangarze; Hujsban FPV, KRAB 250, Qamikaze X4, OctoCongoCopter X8, Kadłubek, Raptor,
Awatar użytkownika
BQB
Posty: 341
Rejestracja: czwartek 13 wrz 2012, 19:06
Lokalizacja: Elbląg(okolice)

Post autor: BQB »

Ale z forum jest trochę inaczej - zostaje ślad, że się tego czy owego nie przeczytało. Wtedy świeci taki dział i poddział, a jak ktoś kliknie na nieprzeczytane wiadomości to i tak zobaczy to czego nie chce. Inne wyjście to wejść w każdy nieczytany dział i poddział i kliknąć "oznacz jako przeczytane". Opcja ignorowania działu bardzo by ułatwiła czytanie tego co się chce :-P
Awatar użytkownika
Ładziak
Posty: 1236
Rejestracja: czwartek 16 cze 2011, 00:09
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ładziak »

jacekV pisze:stosuję z powodzeniem wobec szmatlawych gazet, programòw pt. ma RYJA, debili człapiących z gatunku drobiu domowego itp.
To Ty nowoczesny jesteś! Od razu widać, że młody i wykształcony. A jak odhaczasz te szmatławce... tfu, znaczy posty w nieinteresujących Cię działach jako przeczytane? Bo ja aż taki nowoczesny nie jestem, żeby wiedzieć jak to zrobić przynajmniej bez ich obejrzenia. W innym przypadku nie da się efektywnie korzystać z funkcji wyświetlania postów nieprzeczytanych.
jacekV pisze:Polecam żyje się lepiej
Znamy hasło, znamy. Szkoda, że tylko niektórym.
Awatar użytkownika
meteor
Posty: 2241
Rejestracja: wtorek 02 lut 2010, 13:05
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: meteor »

Ładziak pisze:A jak odhaczasz te szmatławce... tfu, znaczy posty w nieinteresujących Cię działach jako przeczytane? Bo ja aż taki nowoczesny nie jestem, żeby wiedzieć jak to zrobić przynajmniej bez ich obejrzenia.
W prawym górnym rogu każdego działu masz " Oznacz wszystkie tematy jako przeczytane". :lol:
pozdrawiam
Marcin
Awatar użytkownika
Ładziak
Posty: 1236
Rejestracja: czwartek 16 cze 2011, 00:09
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ładziak »

Korzystam z globalnego odhaczania po przeczytaniu interesujących mnie postów. Żeby do nich dotrzeć, korzystam z funkcji "Zobacz nieprzeczytane posty". Niestety, wyświetlają się wszystkie nieprzeczytane posty. Jak dotrzeć tylko do postów z działów, które mnie interesują? Albo inaczej, zgodnie z tematem: jak nie wyświetlać tych, które mnie interesują? Jak zignorować dany dział?
Indywidualne przeglądanie każdego interesującego mnie działu nie wchodzi w grę. Jest nieefektywne i łatwo coś przeoczyć. Podobnie czasochłonne byłoby wchodzenie w każdy dział, jaki zamierzam ignorować, żeby go odhaczyć.
Awatar użytkownika
Tata Balirc
Posty: 602
Rejestracja: wtorek 01 cze 2010, 22:05
Lokalizacja: Mielec

Post autor: Tata Balirc »

Niestety nie da się za pomocą jednego przycisku ale da się inaczej.

Ta metoda ma dwie wady o których wiem ale może się okazać że ma jeszcze inne:

1.Jeśli ktoś napisze w temacie w którym ostatni post był pisany przed trzema miesiącami to pojawi się jako nie ignorowany a tym samym jako nie przeczytany.

2.Każdy nowy temat w danym dziale będzie jako nie ignorowany i zarazem jako nie przeczytany.

Więc jak komuś takie coś odpowiada to opiszę tutaj jak tego dokonać.

Jak wiadomo w każdym dziale jest kilka stron z tematami żeby nie trzeba było przechodzić do każdej strony z osobna
potrzeba zmienić ustawienia w preferencjach (główna strona na dole po prawej) klikamy "Preferencje" i zmieniamy "Tematów na stronę" na liczbę 3000.

I teraz np. chcemy zignorować dział "Dla Początkujących" wchodzimy w ten dział i pojawiają się nam na jednej stronie wszystkie tematy w tym dziale,zjeżdżamy na sam dół klikamy "Zaznacz wszystkie" a następnie "Ignoruj zaznaczone tematy".
Na koniec w "Preferencjach" wracamy do przednich ustawień czyli "Tematów na stronę" na 25.
kondiz
Posty: 1731
Rejestracja: poniedziałek 13 cze 2011, 09:14
Lokalizacja: Jelenia Góra / Wrocław

Post autor: kondiz »

Dzięki! :-)
Konrad
Awatar użytkownika
BQB
Posty: 341
Rejestracja: czwartek 13 wrz 2012, 19:06
Lokalizacja: Elbląg(okolice)

Post autor: BQB »

Chciałem ignorować dział Video i po kliknięciu na "ignoruj zaznaczone" dostaję:

403 Forbidden
Access to this resource on the server is denied!

Powered By LiteSpeed Web Server
LiteSpeed Technologies is not responsible for administration and contents of this web site!
kondiz
Posty: 1731
Rejestracja: poniedziałek 13 cze 2011, 09:14
Lokalizacja: Jelenia Góra / Wrocław

Post autor: kondiz »

Widocznie ten dział jest za fajny na ignorowanie :-P
Konrad
Awatar użytkownika
Tata Balirc
Posty: 602
Rejestracja: wtorek 01 cze 2010, 22:05
Lokalizacja: Mielec

Post autor: Tata Balirc »

BQB pisze:Chciałem ignorować dział Video i po kliknięciu na "ignoruj zaznaczone" dostaję:

403 Forbidden
Access to this resource on the server is denied!

Powered By LiteSpeed Web Server
LiteSpeed Technologies is not responsible for administration and contents of this web site!
I tutaj ujawniła się kolejna wada tej metody.
Można ignorować tylko 999 postów na całym forum.
ODPOWIEDZ