[s] 4s 5000mah, rctimer 30a, IR sony, rama X8 XL, rama quad

Tu trafiają nieaktualne już ogłoszenia drobne

Moderatorzy: Matkas, moderatorzy2014, moderatorzy

ODPOWIEDZ
krzysiek3d
Posty: 663
Rejestracja: wtorek 04 paź 2011, 17:32
Lokalizacja: Kraków

[s] 4s 5000mah, rctimer 30a, IR sony, rama X8 XL, rama quad

Post autor: krzysiek3d »

Witam.

Czas uzbierać coś na wakacje :-P :-P więc małe czyszczenie szufladek ;).

1. NOWE (przyszły parę dni temu z DE, jednak dla mnie za duże) akumulatory 4s 5000mah 20C ;

Obrazek

Oczywiście w pudełeczkach. Złącza XT60.

Cena praktycznie po koszcie zakupu z DE (gdzie zresztą są niedostępne) tj. 185pln/szt. Na sprzedanie posiadam 4szt. takich aku.

2. Nadajnik racewood 1,2Ghz 500mw czerwony. Znawcy wiedzą że to najlepszy nadajik do FPV.

Nie latany, leży od paru mc jako zapas, jedynie dolutowałem złączkę pod wielkość standardowych wtyczek serwomechanizmów (masa, 12V, sygnał) i antena od innego 1,2ghz bo oryginalną zapodziałem ;) (najlepiej i tak dać konieczynkę).

Foto ;
Obrazek
Obrazek

Cena ; 199pln z wysyłką gratis ?

3. Rama quadrocoptera ;

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Używana w stanie bdb.

Fajna ergonomiczna rama z wszelkimi tłumieniami drgań itp. Fajne mocowanie nadajnika fpv na dodatkowej półeczce pod akumulatorem itp. Wraz z ramą boom block quadframe oryginalne pod profil 10x10. Sprzedaję samą ramę, zmontowaną, gotową do montażu swojego wyposażenia i latania. Z ramą 2x nogi, wyższe jak na foto (wejdzie gimbal BLDC) z błyszczącego laminatu i drugie niższe o parę 2cm z laminatu matowego (ogólnie całość mat.)

Cena za ramę ; 199pln + wysyłka bez negocjacji ;), koszt nowej to +/- 260pln.

4. IR shutter sony nex, przeznaczone do wyzwalania migawki w trybie zdjęć ;

Obrazek

Nowy w folii.

Cena ; 39pln/szt.

5. Rama oktocoptera X8 XL.

Spora rama, do dużego X8 (pod 2814 i 12-13"). Rama używana, produkcji CNC COPTER ;

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Parę danych ;
-super sztywne CP z matowego laminat 2,0mm,
-wysokie nogi z laminatu 2,0mm błyszczącego,
-mocowania silników 2,0mm pod 2814 z laminatu matowego
-rurki t-rex 600 21,5mm cienkościenne, żadna castorama,
-obejmy poliamidowe.

Bardzo sztywna, bardzo lekka, fajnie przemyślana.

Cena ; 499pln Nowa to koszt około 700pln.

6. Regle RCtimer 30a fast pwm. Regle posiadają wszystkie rzędy mosfetów i wgrany przez mnie soft TGY.hex. Wykonały około 10lotów w hexie clasic (silniki 2216 i 10").

Obrazek

Sprzedaję tylko 6szt. (chyba ze się jakoś zainteresowani podzielą :D) w cenie 40pln/szt.

=======================================================

EDIT. DODANE PO SPRZĄTANIU ;

7. Fabrycznie nowe, w oryginalnie zgrzanej foli regle hobbyking blueseries 30a. Najlepsze regle 30a (znacznie lepsze od rctimer, dużo mniej się grzeją w takim samym modelu i mają więcej mosfetów) oczywiście nadające się do przeprogramowania na fast pwm (atmega).

Obrazek
Obrazek

Cena ; 60pln/szt. (mam 7szt.)

Mogę przeprogramować na fasst pwm po dogadaniu się.

==========================================================

Mogę wymienić na ;

-nadajnik immersion 600mw 5,8ghz
-rame TBS oryginalną z PCB
-4szt. silników w idealnym stanie albo nowych około 50-70g wagi pod 4s i śmigła 10" (tmotor 2216 800kv, emax 2215 930kv, dji copter 930kv).

=======================================================

DO KAŻDEJ CENY PROSZĘ DOLICZYĆ PRZESYŁKĘ, uważasz że cena jest wygórowana ? Złóż swoją propozycję poprzez prywatną wiadomość, jest spora szansa że się dogadamy ;) (w granicach rozsądku).

REZERWACJE owszem, z tym że proszę napisać info tutaj w wątku udzielam rezerwacji jedynie do wieczora danego dnia (np. do godz 21, potem towar idzie do następnego chętnego jeśli takowy jest, nie dłużej)

Na wszystkie rzeczy daję możliwość zwrotu bez podania przyczyny do 7dni od otrzymania (oddaję kwotę pomniejszoną o wysyłkę w obie strony). Aczkolwiek wszystko jest w stanie idealnym i 100% sprawne ;).

Zachęcam do zakupów.
"Twoja racja, mój święty spokój. Szkoda nerwów na walkę z wiatrakami."

Z własnej decyzji, "czytacz forumowy".

Pozdrawiam
ODPOWIEDZ