Równi i równiejsi na forum

Miejsce gdzie możemy wpływać na kształt i sprawy bieżące forum

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

Awatar użytkownika
Adasko
Posty: 2245
Rejestracja: wtorek 28 gru 2010, 15:14
Lokalizacja: Londyn

Post autor: Adasko »

Czy dla chcacych czytac gielde nie mozna wprowadzic powtornego logowania sie .
Normalnie dzial gielda sie nie otwiera, dopiero po kliknieciu na link do gieldy przekierowuje nas do powtornego logowania i dzialu gieldy . Osobom co gielda przeszkadza z ogromna iloscia ogloszen i spamu, w normalnym uzytkowaniu sie nie otworzy, jednak jesli osoba bedzie w potrzebie kupna to sie zaloguje do gieldy i sobie przejrzy wszystkie ogloszenia z tygodnia (po tygodniu ogloszenie powinno wygasnac)
dmz
Posty: 529
Rejestracja: sobota 16 kwie 2011, 15:34
Lokalizacja: łorsoł citi at war.

Post autor: dmz »

a po co te kombinacje? jak ktos ma potrzebe patrzeć na dział giełda dla lepszego poczucia estetyki to troche nie to forum. w dziale giełda moim zdaniem wystarczy pilnować żeby wiara nie robiłą syfu w wątkach i tyle. do tej pory było dobrze i jakos ta giełda przynosi korzysci sprzedającym i kupującym. :roll:
CrazyMario

Post autor: CrazyMario »

Krawat na giełdzie za "poszło na PW" ( apropos po 5 minutach od poprzedniego wpisu) - bezcenny, resztę należy sobie samemu dopowiedzieć, jeżeli nikt tego oficjalnie nie ogłosi..
Szerzej nic nie napiszę bo mi się najwyraźniej nie chce..

Albo..... :
Zastanawiam się tylko dlaczego w ogóle istnieje regulamin giełdy i jest aż tak restrykcyjnie przestrzegany, skoro nikt nic "z tego" niema - mając na uwadze iż jest to forum fanatyków modelarstwa.
mader
Posty: 212
Rejestracja: wtorek 07 sie 2012, 18:57
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: mader »

Widzisz, na tych fanatykach modelarstwa można zarobić całkiem niezłą kasę.
Osoba, która kupowała by w chinach pewne części i sprzedawała je na giełdzie forumowej, mogła by mieć niezły dochód.

Chodzi po prostu o to, żeby regularne sklepy sprzedawały na allegro w swoich sklepach etc.

Natomiast giełda na forum ma służyć do okazjonalnej sprzedaży.
Wielu ludzi inwestuje w nowinki, a stary sprzęt jest im nie potrzebny... Zamiast wyrzucić można sprzedać.
Zanim zadasz pytanie: http://rtfm.killfile.pl/
pikasiak
Posty: 53
Rejestracja: wtorek 21 gru 2010, 10:41
Lokalizacja: Giżycko

Post autor: pikasiak »

CrazyMario pisze:Krawat na giełdzie za "poszło na PW" ( apropos po 5 minutach od poprzedniego wpisu) - bezcenny, resztę należy sobie samemu dopowiedzieć, jeżeli nikt tego oficjalnie nie ogłosi..
Szerzej nic nie napiszę bo mi się najwyraźniej nie chce..

Albo..... :
Zastanawiam się tylko dlaczego w ogóle istnieje regulamin giełdy i jest aż tak restrykcyjnie przestrzegany, skoro nikt nic "z tego" niema - mając na uwadze iż jest to forum fanatyków modelarstwa.
smootny ala crazymario ty jak zwykle pokrzywdzony. Po co kazałeś sobie wykasować konto za tego krawata skoro założyłeś nowe ?
CrazyMario

Post autor: CrazyMario »

Bo mi się tak podobało. Nie twój ból głowy w tym.
Awatar użytkownika
TorFPV
Posty: 3632
Rejestracja: wtorek 26 lip 2011, 20:03
Lokalizacja: Strefa G

Post autor: TorFPV »

To chyba jasne..jak mu zablokowali możliwość pisania ...

Hahahhah..już Ban :-D Niezłe to forum się robi :D
Pozdrawiam Damian :-)

YouTube
Awatar użytkownika
meteor
Posty: 2241
Rejestracja: wtorek 02 lut 2010, 13:05
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: meteor »

Tobie też ?
pozdrawiam
Marcin
Awatar użytkownika
TorFPV
Posty: 3632
Rejestracja: wtorek 26 lip 2011, 20:03
Lokalizacja: Strefa G

Post autor: TorFPV »

Jeszcze nie złamałem regulaminu :lol:

Ale jak byś mógł ująć to chętnie.. :-)

Meteor zwróć uwagę na emotki, piszę to wszystko w sposób raczej luźny :-) Ja rozumiem Twoją pracę na forum :-)
Pozdrawiam Damian :-)

YouTube
Awatar użytkownika
meteor
Posty: 2241
Rejestracja: wtorek 02 lut 2010, 13:05
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: meteor »

Spoko :mrgreen: Gościu jest dorosły a zachowuje się jak dziecko...
pozdrawiam
Marcin
zybyzy
Posty: 1346
Rejestracja: sobota 18 sie 2012, 10:06
Lokalizacja: Breslau

Post autor: zybyzy »

meteor akurat aż wali po oczach że uczepiłeś się smootnego i waliłeś krawatami zasłaniając się regulaminem.
Teraz żeby być w topicu, to pokaż że jesteś Gość i sam sobie załóż za złamanie regulaminu za:

"5. Podbijać posty w dziale giełda->sprzedam można raz w tygodniu - w międzyczasie zmiana ceny oraz statusów produktów TYLKO przez edycję pierwszego postu. Odstępstwa będą karane zamknięciem tematu. Jednocześnie wprowadza się zakaz czyszczenia treści postu pod jakimkolwiek warunkiem /zakaz zmiany merytorycznej zawartości oprócz uzupełniania opisu lub zmiany ceny. Niedopuszczalne jest też usuwanie postu/tematu w całości i/lub we fragmencie."
PrtScr zrobiony jak by co :)

naraziłem się, ale tak w życiu bywa :)
bo latać to cza umić ;) - więc ciągle się uczę.
SkyWalker X-6 FPV - 2Fat2Fly, SkyWalker 1900 FPV Z&P, Mini SkyWalker eleres AP, Mini Talon FPV Z&P
BadCat FPV - KFC32FTB
Awatar użytkownika
meteor
Posty: 2241
Rejestracja: wtorek 02 lut 2010, 13:05
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: meteor »

Ok, ale pokaż gdzie go złamałem.
A to czy się uczepiłem smootnego - nie, nie uczepiłem. Gość jest dorosły a nie potrafi zrozumieć prostego regulaminu. Dostał zakaz pisania to założył nowe konto, czy to jest poważne ?
pozdrawiam
Marcin
zybyzy
Posty: 1346
Rejestracja: sobota 18 sie 2012, 10:06
Lokalizacja: Breslau

Post autor: zybyzy »

Może się nie uczepiłeś, ok, ale wyszło że na tylu moderatorów krawaty założyłeś tylko Ty - dla mnie dziwnie to wyglądało, tym bardziej że coś mi się kojarzy że w międzyczasie była między Wami ostrzejsza wymiana zdań. Wyglądało to z boku na Twój odwet - nie znam Ciebie ani Jego, nie staje po żadnej stronie.
Ja rozumiem upominanie, nawet krawaty ale bez przesady. Niech te krawaty blokują dostęp do giełdy, ale nie do całego forum.
Co do giełdy to naprawdę czasem widać że ktoś ściąga ostro i sprzedaje, ale nie podbija za często więc jest ok, jeden wystawi raz i przez allegro i krzyk bo handlarz :)
Ok, ale pokaż gdzie go złamałem.
pokasowałeś część swojego ogłoszenia - jak dla mnie to lepiej bo wtedy przejrzyściej to wygląda, cóż jednak - regulamin to regulamin ;)
odejmij smootnemu ze dwa oczka i niech pisze sobie chłop, a ja powiem że nic nie widziałem ;) daj ludziom trochę dobroci, *święta idą :)

* codziennie są jakieś święta :)

bez spinania i w pokoju
pozdrawiam
bo latać to cza umić ;) - więc ciągle się uczę.
SkyWalker X-6 FPV - 2Fat2Fly, SkyWalker 1900 FPV Z&P, Mini SkyWalker eleres AP, Mini Talon FPV Z&P
BadCat FPV - KFC32FTB
Awatar użytkownika
meteor
Posty: 2241
Rejestracja: wtorek 02 lut 2010, 13:05
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: meteor »

Wyczyść sobie kolego monitor, bo nic z ogłoszenia nie kasowałem a jedynie zmieniłem kolor trzcionki ;-)
A co do smootnego, to między nim a mną nie było ostrzejszej wymiany zdań, przynajmniej sobie nie przypominam. 2 razy zrobił to samo, i był tego w pełni świadomy. Dostał zakaz pisania to założył drugie konto :roll:
pozdrawiam
Marcin
zybyzy
Posty: 1346
Rejestracja: sobota 18 sie 2012, 10:06
Lokalizacja: Breslau

Post autor: zybyzy »

meteor pisze:Wyczyść sobie kolego monitor, bo nic z ogłoszenia nie kasowałem a jedynie zmieniłem kolor trzcionki
pięknie ominięte - pkt dla Ciebie :) EOT
bo latać to cza umić ;) - więc ciągle się uczę.
SkyWalker X-6 FPV - 2Fat2Fly, SkyWalker 1900 FPV Z&P, Mini SkyWalker eleres AP, Mini Talon FPV Z&P
BadCat FPV - KFC32FTB
Zablokowany