Chciałbym się do czegoś przyznać

Miejsce gdzie możemy wpływać na kształt i sprawy bieżące forum

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

Awatar użytkownika
eF-Pe-Fał
Posty: 91
Rejestracja: niedziela 02 gru 2012, 23:52
Lokalizacja: Warszawa

Chciałbym się do czegoś przyznać

Post autor: eF-Pe-Fał »

Hej,

niejeden wie, niejeden się domyśla, ale tak to prawda że eF-Pe-Fał nie jest z Warszawy, choć od czasu do czasu tam bywa a tak na prawdę jest ciastkiem z Wrocławia.

Prawda,
swego czasu nabroiłem trochę... Dobra, nie trochę a sporo, bo dym poszedł niepotrzebny i to w beznadziejnej sprawie.
Co chciałem tym osiągnąć? Nie wiem... Nieprzemyślana reakcja na to co się działo wówczas na forum.

Ban poszedł na nieznany okres, żeby sobie wszystko przemyśleć. Bana złamałem i wszedłem na forum, wpadłem. Wiedziałem że wpadnę, a jednak to zrobiłem. Czemu? Znów nie wiem...

Teraz siedzę sobie pod nickiem eF-Pe-Fał, staram się jak najciszej i jak najmilej sobie tutaj przebywać, a zdałem sobie sprawę ile naknociłem kiedyś.
Piszę bo chciałbym prosić publicznie i oficjalnie przy wszystkich kolegach forumowiczach o przywrócenie mnie na forum, czyli o swego rodzaju druga szansę, oraz przyznać sie do swojej głupoty i swoich błędów.

Nie chcę się bawić w podchody, chciałbym za to żeby tamten beznadziejnie głupi okres był już zamknięty i żeby spróbować "od nowa", jakkolwiek to obco może brzmieć. Chciałbym pojawić się na zlocie forumowym, porozmawiać z Wami twarzą w twarz, przekonać jakoś do siebie tych których zdążyłem do siebie zrazić i miło spędzić czas z tymi którzy się do mnie nie zrazili, oraz możliwie każdą pozostałą osobą tam obecną.

Proszę wypowiedzcie się każdy kto jakie ma stanowisko w tej sprawie i czy jest za czy przeciw, a administrację proszę, o nie zamykanie tematu żeby ludzie mogli się udzielić. Wiem że patrząc na przeszłość, teraz proszę o wiele, ale dla mnie jest to ważne żebyście wiedzieli że przeszłość mamy już za sobą.

Z góry dzięki,
Bartek Castelli - Ciast3k

PS.
Chciałbym tylko dodać, że Eco nie miał i nie ma nic wspólnego z moimi wybrykami ani obecnymi uwagami. Nie obwiniajcie go o udział w "dream-teamie" bo to tylko i wyłącznie mój kawałek podłogi, czyli cała wino jest tylko moja.

Dzięki jeszcze raz :-)
Nie żyjemy by latać...
Latamy by żyć!
Awatar użytkownika
diem
Posty: 5825
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 02:25
Lokalizacja: Radzionków

Post autor: diem »

Bardzo miło z Twojej strony. Nie zostaniesz jednak odbanowany.


Powiem Ci jak zrobimy. Po zlocie pojawi się tutaj ankieta czy powinieneś zostać odbanowany. Jeśli przejdzie to będziemy dyskutować dalej.
pozdrawiam
Michał
krzysiek3d
Posty: 663
Rejestracja: wtorek 04 paź 2011, 17:32
Lokalizacja: Kraków

Post autor: krzysiek3d »

Treść usunięta przez autora.
Ostatnio zmieniony niedziela 26 sty 2014, 02:04 przez krzysiek3d, łącznie zmieniany 1 raz.
"Twoja racja, mój święty spokój. Szkoda nerwów na walkę z wiatrakami."

Z własnej decyzji, "czytacz forumowy".

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
misiekkk
Posty: 2084
Rejestracja: środa 01 cze 2011, 21:24
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Post autor: misiekkk »

Jestem pełen podziwu za odwagę do przyznania się w naprawdę honorowy sposób.
Czasem ludzie popełniają błędy - ważne czy się na nich uczą.

Osobiście jestem za tym, aby dać mu jeszcze jedną szansę.
Świat z góry wygląda lepiej ;-)
Awatar użytkownika
Piotrowy
Posty: 3129
Rejestracja: wtorek 02 lut 2010, 14:16
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Piotrowy »

diem pisze:Powiem Ci jak zrobimy. Po zlocie pojawi się tutaj ankieta czy powinieneś zostać odbanowany. Jeśli przejdzie to będziemy dyskutować dalej.
Propozycja Diema jest bardzo rozsądna. Niech się wszyscy wypowiedzą. A jak by miał jeszcze okazję na zlocie spojrzeć ludziom w oczy :roll:

Szkoda, że mnie nie będzie, zaraz bym go prześwietlił wzrokiem i wszystkie było by jasne ;-)
Awatar użytkownika
diem
Posty: 5825
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 02:25
Lokalizacja: Radzionków

Post autor: diem »

krzysiek3d pisze:Diem, a nie sądzisz, że zlot to dobry czas aby właśnie Ciastek pokazał się we własnej osobie jeśli ma ochotę i "pokazał co sobą reprezentuje" tak naprawdę (internet często "zakrzywia" wizję innych :D) ?
Czyżbym użył zbyt dużego skrótu myślowego?:) Właśnie o to chodzi. Zapraszamy na zlot, koledzy ocenią czy powinien tutaj przebywać - po zlocie zrobimy ankietę.
pozdrawiam
Michał
Awatar użytkownika
Marcin15
Posty: 153
Rejestracja: czwartek 09 lut 2012, 23:23
Lokalizacja: Wałcz

Post autor: Marcin15 »

Jakiś czas temu napisałem ogłoszenie o naprawie OSD, wtedy Ciastek zobowiązał się , że mi je naprawi.
Paczkę do niego wysłałem w listopadzie ubiegłego roku i do tej pory nie odesłał mi mojego OSD.
W miedzy czasie został zbanowany na forum, więc pisałem do niego maile przez forum-zero odzewu.
Jak widać zdążył założyć drugie konto i nadal się ze mną nie skontaktował.
Oto link do korespondencji: http://sendfile.pl/2256/Nowy_Dokument_p ... pia_2.docx
Z tego powodu nie mogę normalnie latać z parametrami na ekranie, muszę się ograniczać do latania koło nogi, oraz zabierać na loty obserwatora do nawigacji.
Uczczę się, jest to dla mnie nie mały wydatek i myślałem, że przy pomocy forum uda mi się je jeszcze naprawić.

Uważam, iż tacy ludzie jak w/w nie powinni się znaleźć na tym forum. Modelarze powinni być uczciwi i pomagać sobie nawzajem.
Jakub Jewuła
Posty: 1867
Rejestracja: poniedziałek 12 lip 2010, 11:51
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Jakub Jewuła »

Marcin15 pisze:...
Z tego powodu nie mogę normalnie latać z parametrami na ekranie, muszę się ograniczać do latania koło nogi, oraz zabierać na loty obserwatora do nawigacji.
..
No za to akurat to mu podziekuj - zawsze powinno sie latac ze spotterem...

q
Artu

Post autor: Artu »

mader
Posty: 212
Rejestracja: wtorek 07 sie 2012, 18:57
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: mader »

Hej,

byłem z Ciastkiem na zlocie i poprosił mnie żebym wkleił tu jego odpowiedź.

ciast3k pisze:Hej, dzięki wielkie za miło spędzony pierwszy dzień zlotu. Było na prawdę super i żałuję że nie mogłem zostać dłużej, no ale praca sami wiece jaka bywa i jak mówią że trzeba no to trudno, cóż zrobisz ;-)

apropos Marcina posta
Jeszcze mając konto alternatywne (to po trapezowatym) napisałęm posta że poszukuję osoby która zleciła mi naprawę OSD. Temat leżał dłuuugo bez żadnej odpowiedzi, aż w końcu dostałem bana na alternatywne konto.
Na maila nawet nie wchodziłem bo był tak samo alternatywny jak i konto na forum, więc i kontaktu załapać nei mogłem.
Płytka leży u mnie i czeka na kontakt ( castelli@poczta.fm ).
Po prostu nie mogliśmy się skontaktować.

Tak czy inak to dzięki wielkie za spotkanie i żałuję że nie mogłem zostać dłużej ;-)

Pomyślnych lotów i mam nadzieję że do "napisania" :-D
Pozdrawiam,
Mader
Zanim zadasz pytanie: http://rtfm.killfile.pl/
Awatar użytkownika
Krzycho
Posty: 342
Rejestracja: niedziela 05 cze 2011, 08:26
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Krzycho »

Marcin15 pisze: Uważam, iż tacy ludzie jak w/w nie powinni się znaleźć na tym forum. Modelarze powinni być uczciwi i pomagać sobie nawzajem.
Sporo osób powinno wyleciec z tego i nie tylko z tego forum za to, że na prośbę odpowiadają "poszukaj, było, znajdź, nudzisz, sam se," itp .
Awatar użytkownika
remix
Posty: 629
Rejestracja: środa 24 sie 2011, 20:30
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: remix »

Krzycho pisze:Sporo osób powinno wylecieć z tego i nie tylko z tego forum za to, że na prośbę odpowiadają "poszukaj, było, znajdź, nudzisz, sam se," itp .
I tu akurat się nie zgodzę...
Bo jeśli pytanie jest banalne, wałkowane setki razy a znaleźć odpowiedź można w 5sec nie tylko tu ale też na reszcie for a tym bardziej w pisując w google.

Co innego gdy pytanie ma logiczny sens a pytający ma minimalną wiedzę wyniesioną choćby z przeczytania słowniczka fpv lub jakiegoś FAQ
Bo w takim wypadku nie spotkałem się aby ktoś odpowiedział w
Krzycho pisze:"poszukaj, było, znajdź, nudzisz, sam se,"
taki sposób.
Na pierwszym planie : Mała Hania 25.11.2014 :-P
Bixler v2 eLeReS AP z MAXem :mrgreen: in progress...
Bimbal pod mobiusa do F550 (dopieszczanie)
ZMR 250 ->Pierwsze Koty za Płoty(OSTRO!)
Raptor FPV 1600 - rekord 5500m i tyle mi styka :mrgreen:
Malker
Posty: 480
Rejestracja: środa 01 gru 2010, 21:56
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Post autor: Malker »

diem pisze:
krzysiek3d pisze:Diem, a nie sądzisz, że zlot to dobry czas aby właśnie Ciastek pokazał się we własnej osobie jeśli ma ochotę i "pokazał co sobą reprezentuje" tak naprawdę (internet często "zakrzywia" wizję innych :D) ?
Czyżbym użył zbyt dużego skrótu myślowego?:) Właśnie o to chodzi. Zapraszamy na zlot, koledzy ocenią czy powinien tutaj przebywać - po zlocie zrobimy ankietę.


Zlocik, zlocik i po zlocie a ankienki brak :lol:
Diem - niesłowny jesteś ;-)
Pamiętaj aby hobby łączyło Cię z innymi ludźmi a nie dzieliło !
mader
Posty: 212
Rejestracja: wtorek 07 sie 2012, 18:57
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: mader »

W sumie to faktycznie miała być ankieta, a jak na razie nie ma...

Parę(naście) osób miało okazję go poznać pierwszego dnia zlotu i też powinny mieć okazję się wypowiedizęc tym temacie i ocenić czy faktycznie zmienił się od czasu tamtej "afery".

Pozdrawiam
Zanim zadasz pytanie: http://rtfm.killfile.pl/
Artu

Post autor: Artu »

Poczekajcie, niechaj Diem nieco "ochłonie" po porodzie :mrgreen:
ODPOWIEDZ