Naza +f550

FC - wykorzystujące sprzęt firmy DJI

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

Loki
Posty: 674
Rejestracja: niedziela 17 kwie 2011, 16:59
Lokalizacja: Chełmno

Post autor: Loki »

Hm w pierwszym poscie jest napisane że atti gain na 146
grzehu

Post autor: grzehu »

Dlatego ze o dziwo nic jej sie powaznego nie stalo, ochlonolem i ponawiam proby, lata jak latala .
Ustawilem atti gain na 110 ,120 ,130 itd nie pomaga ,ustawilem na pokretle czulosc vertical ,slychac ze sie zmienia jakby predkosc obrotow ale nadal nic to nie daje .
Ala jedno jest pewne ,jak nie zakleje czarna tasma lub jak nie przykryje nazy pokrowcem z materialu to odrazu leci na maxa w gore lub opada ,nie do opanowania ,jak nakryje to moge panowac ,w miare dziala ale nie utrzyma na srodku draga wysokosci bo albo leci w gore ,znizajac delikatnie drazek leci w dol ,nie mam tego neutralnego punktu ,na wykresach i w apce i w asystancie jest srodek ,wszystko fajnie gladko chodzi ,po przelaczeniu z manuala na atti na pewno dziala poniewaz zaczyna stabilizowac i jest super stabilna ale wysokosci nie trzyma, spadaja obroty az wyladuje, wtedy jeszcze obnizy troche , by ja wzniesc trzeba ponad 50 % gazu i dajac tak gazu sie wzbija i trzaba popuscic i wtedy spada i tak w kolko .musze komus kto ma naze dac moja kostke niech sprawdzi czy to wogole chodzi.
Zauwazylem ze gdy zalacze atti dioda pomaranczowa wolno mruga 1 blyskiem a jak wystartuje mruga 2 szybkimi blyskami - 2 szybkie blyski stop i znowu 2 szybkie - czy tak ma byc ? :roll:
ustawienia voltage dalem na of i latam na czas jak helikiem do 3,8 na celi, latanie w manualu sprawilo mi duzo frajdy ale ja chcialem cos ponagrywac :D

Dziekuje za podpowiedzi .
ODPOWIEDZ