Kopter inaczej - kopter dalekiego zasiegu BURZA MÓZGÓW

Miejsce gdzie możemy wpływać na kształt i sprawy bieżące forum

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

Czy powinienem pozostać wśród Was, na forum?

Tak, jestem w porządku
6
13%
Nie, coś szwankuje z moim pojmowaniem wspólnoty
40
87%
 
Liczba głosów: 46

Awatar użytkownika
Roman
Posty: 1652
Rejestracja: niedziela 06 cze 2010, 19:34
Lokalizacja: WLKP

Post autor: Roman »

michal pisze:Tak czytam Twoje przywitanie z mieszanymi uczuciami i nawet mialem cos napisac na temat .

Jakos milo mi sie go nie czytalo
Ale sie pohamuje, bo zaraz mnie zbanujecie.
Napisze tylko , bys przecztal je jeszcze raz i sie zastanowil.
pewnie nie znasz genezy tego forum więc powinieneś wiedzieć że wiele osób znało się od bardzo dawna z innych for modelarskich . Pierwsze wpisy były tylko do formalności ;-) Ta dziedzina modelarstwa dopiero raczkowała więc 100% społeczności to byli modelarze a nie jak w tej chwili przypadkowe osoby które widziały w telewizji latający żyrandol :-/
kaczmarsky pisze:A nie wydaje Wam się że kolega michal = interria? :lol:
zaczyna zrzędzić , ale przynajmniej w kulturalny sposób :lol: ( sorki taki żarcik )
I tak skończysz na LawMate
Awatar użytkownika
Piotrowy
Posty: 3129
Rejestracja: wtorek 02 lut 2010, 14:16
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Piotrowy »

kaczmarsky pisze:A nie wydaje Wam się że kolega michal = interria? :lol:
Może też to być brat bliźniak, cudownie odnaleziony po 20 latach :-P
jedrus
Posty: 1531
Rejestracja: piątek 24 cze 2011, 13:22
Lokalizacja: PL/ okolice W-Wy

Post autor: jedrus »

kaczmarsky pisze:A nie wydaje Wam się że kolega michal = interria? :lol:
Całkiem możliwe, ale nawet jeśli to ten mówi trochę jakby normalniej, więc trzeba mu dać szansę :-P
Awatar użytkownika
Verid
Posty: 13004
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 11:29
Lokalizacja: Mikoszewo

Post autor: Verid »

kaczmarsky - sądząc po sposobie wyrażania jest to niemal pewne. Jak go admini sprawdzą to poleci tak samo jak Ciastek który próbował się tu przemycić pod innym nickiem. Póki co jednak załóżmy że to kolega.

michał - w związku z tym że obracamy się wokół tematu który do miłych nie należy to i wypowiedź w takim a nie innym tonie.
Co do praw fizyki (i wszystkich innych) to z reguły obowiązują tak długo jak ktoś nie udowodni że jest inaczej. Przez lata dla ludzkości ziemia była płaska aż ktoś nie udowodnił że nie do końca. Tak samo tu - póki co istnieje szereg prawideł opisujących fizykę naszej atmosfery i jak na razie brak dowodów na to żeby były błędne.
Ten wredny...
Awatar użytkownika
Agatek
Posty: 79
Rejestracja: wtorek 05 cze 2012, 15:46
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Post autor: Agatek »

Byłoby idealnie, gdyby uczestnicy forum odpowiadali na pytania bez osobistych dygresji. Ale ideałów nie ma. I dobrze. Ale jeżeli użytkowniku michal z umiesz czytać i masz chociaż blade pojęcie o tzw kulturze i obyciu, to powinieneś się zastanowić, Szanowny( przy okazji, duża litera w pewnych przypadkach naprawdę nie gryzie), czy grożenie( bo za takie uważam i zapewne nie tylko ja, teksty o kostusze, starości itd, itp) jest normalne, kiedy ktoś w przypadku stwierdzenia, o co niezbyt trudno , braku wiedzy i pojęcia o pewnych podstawowych sprawach, dotyczących poruszanego tematu, próbuje ustawić kogoś do pionu, to nie warto negować opinii osób, które, niezależnie od wieku, spędziły wystarczającą ilość czasu nad programami, ustawieniami i innymi pracami konstrukcyjnymi, związanymi z poruszanym tematem, żeby się wypowiadać.
Agatek (Bytom)
Niektórzy ludzie mogliby się zabić, skacząc z poziomu swojego EGO na poziom swojego IQ
Artu

Post autor: Artu »

michal pisze:Po za tym, czy kolega z forum, jest tym samym co osoba z allegro.
Na jakiej podstwie i na jakich dowodach to opieracie ?
Na domyslach.zbieznosci nickow.
To za malo.
Informację o tym, że to jest ta sama osoba, otrzymałem od Kolegi z forum, który miał nieprzyjemność próby handlu z Interria.
Zaczęło się na forum, a skończyło na Alledrogo, więc nie może być żadnej pomyłki, więc proszę bez oskarżeń pod moim adresem.
Nigdy nie publikuje nie sprawdzonych informacji.
aleksandrowicz
Posty: 859
Rejestracja: czwartek 09 wrz 2010, 16:41
Lokalizacja: Kołobrzeg

Post autor: aleksandrowicz »

kaczmarsky pisze:A nie wydaje Wam się że kolega michal = interria? :lol:
Ja stawiam że to interria, próbuje drugiej szansy ;-)
Bo to przecież adwokat diabła , najgorsze, że temat się zapowiadał ciekawie :-P
Awatar użytkownika
xcichyx
Posty: 881
Rejestracja: niedziela 04 gru 2011, 11:35
Lokalizacja: Piła

Post autor: xcichyx »

Też mam coraz większe wrażenie, że kolega michal jest blisko spokrewniony z interria, ale to tylko taka moja dygresja.

Kolego michal, co do sprzedaży na Allegro: Nie jest wielkim sukcesem po dziesięciu latach działalności mając prawie 1000 komentarzy mieć TYLKO 24 negatywy. Oczywiście są osoby które potrafią wystawić negatywa złośliwie. Często robi to konkurencja. Wiem o czym piszę, bo swego czasu sporo handlowałem na allegro - sprzedaż kilkudziesięciu przedmiotów miesięcznie i zero negatywów. Receptą na sukces jest "ludzkie" podejście do klienta i przede wszystkim rzetelność. Wystarczy poczytać za co są komentarze. To jakiś lepszy oszust i tyle[/b]
jedrus
Posty: 1531
Rejestracja: piątek 24 cze 2011, 13:22
Lokalizacja: PL/ okolice W-Wy

Post autor: jedrus »

Panowie, proponuję odciąć się grubą kreską od historii :-o i zamknąć ten rozdział. Jak nowy kolega będzie chciał pociągnąć - w sumie ciekawy - temat długodystansowego koptera to założy sobie nowy wątek, w którym będzie prowadzona tylko i wyłącznie merytoryczna dyskusja nt. ;-)
Awatar użytkownika
jelcyn
Posty: 3417
Rejestracja: niedziela 23 sty 2011, 16:56
Lokalizacja: B-stok

Post autor: jelcyn »

Jeśli interria z forum = interria z allegro to z całą pewnością nie powinien mieć tu wstępu. Zwykły oszust i trzeba na niego uważać. Ten nowy michał to interria bez wątpienia.
Awatar użytkownika
eF-Pe-Fał
Posty: 91
Rejestracja: niedziela 02 gru 2012, 23:52
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: eF-Pe-Fał »

jelcyn pisze:Jeśli interria z forum = interria z allegro to z całą pewnością nie powinien mieć tu wstępu. Zwykły oszust i trzeba na niego uważać. Ten nowy michał to interria bez wątpienia.
Taaa, ani jeden ani drugi nie ma w zwyczaju używać polskich znaków i oboje lubią nad wyraz długie posty.

Nie mniej jednak przeczytałem całość, troche się pośmiałem, nie ukrywam :lol:

Tylko pytanie do Rurka mam:
Wspominałeś ze XXI wiek mamy i cofanie treści posta. Dałoby tak radę też pierwszy post cofnąć, żeby poczytać te ciekawe założenia :-) ?
Nie żyjemy by latać...
Latamy by żyć!
michal
Posty: 15
Rejestracja: czwartek 28 lut 2013, 19:25
Lokalizacja: zlotoryj

Post autor: michal »

Kolego eF-Pe-Fał, jak potrafisz napisac cos krotko w dwoch zdaniach , z uzyciem cytatow i analiza zagadnienia.
Przy tym rzetelnie, obiektywnie i wiarygodnie .
To proszę zrob to masz taka mozliwość
Probowales kiedys pisac polskimi znakami na angielskim windowsie.
Sprobuj, zobacze chetnie jakie krzaczki nam tu wstawiasz.
Krotko to się pisze Taaa i potem 3 zdania z prosba do rurka.
Jeżeli zalozyciel tematu usunal post, który nie godzi w zasady i dobro forum. To raczej nie wolno go samowolnie przywracac bez jego zgody. Tym bardziej gdy chodzi o jakies zalozenia techniczne .
Tak mi się wydaje , to chodzi o prawa autorskie. Można beknac za to.

Chcial bym zakonczyc moje wtracenie sie w sprawy forum i tez zakonczyc ze swojej strony ten temat.
Poswiecilem sporo czasu na zabawe detektywistyczna i ustalenie wszystkich za i przeciw.Zrobilem to rzetelnie i obiektywnie. Jest tego sporo ,mimo najszczerszych checi.
Chcac byc obiektywnym, nie dalo sie tego bardziej skrocic.
Bezsensem bylo by umieszczenie tego na zewnetrznym linku a nie na forum .
Skoro to sprawa forum.
Mam nadzieje ze nie obrzucicie mnie kamieniami za to ze troche poczytac trzeba bedzie.
Awatar użytkownika
eF-Pe-Fał
Posty: 91
Rejestracja: niedziela 02 gru 2012, 23:52
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: eF-Pe-Fał »

Jak dla mnie wszystko jasne :lol:
Czekam tylko na jakieś info od Rurka i będę zadowolony :-)
Nie żyjemy by latać...
Latamy by żyć!
michal
Posty: 15
Rejestracja: czwartek 28 lut 2013, 19:25
Lokalizacja: zlotoryj

Post autor: michal »

Jak napisalem , trafilem tu przypadkiem szukajac informacji na temat ulepszen mojego FC z HK . Nie znalazlem.
Szukajka wyrzucila tez ciekawy temat.
Czytajac skojarzyl mi się z pewna interesujaca rozmowa z zeszlego roku.
Nie zainteresowalo Was to .
Skupiliscie się na niszczeniu forumowymi silami innego forumowicza.
Jest to moja obiektywna ocena patrzacego z boku na spor.
Zabralem glos w dyskusji, gdyz koledzy zrobili sobie nagonke.
Z przykroscia stwierdzam ze na mnie taka nagonka tez się rozpoczela.
Czego oczywiście się spodziewalem , stajac w obronie forumowicza.
michal
Posty: 15
Rejestracja: czwartek 28 lut 2013, 19:25
Lokalizacja: zlotoryj

Post autor: michal »

Kolega Verid ,ma dwa dary które zauwazylem na sobie.
Dar ukrywania nie uzasadnionej agresji miedzy slowami. ( przywitanie ze mna )
Dar pisania nie precyzyjnego.
Zacytuje
(normalne skrzydło )
(Przez lata dla ludzkości ziemia była płaska aż ktoś nie udowodnił że nie do końca.)
Odnosze wrazenie , ze nadal uwazasz ze Ziemia jest plaska , tylko troche np. wypukla, albo plaska pagorkowata. Snuc przypuszczenia można bez konca.
Jednego można być pewnym z Twojego stwierdzenia, Ziemia na pewno nie jest okragla lecz nie do konca plaska.
Nie dziwie się wiec interiii , ze staral się wyprostowc Twoje pojecie normalnego skrzydla,
Dla Ciebie była to natomiast agresja .
Na zasadze , przturlal się taki na forum i będzie mnie tu pouczal.

I proszę nie piszcie , bana mu , czepia sie kolegi Verdi .
Gdyz obiektywnie od tego wlasnie rozpetala się ta burza .
Zablokowany